TUBA AKTYWNA NA MOSFET Z GŁOŚNIKIEM 10" (25cm) FIRMY DALCO

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam co myślicie o tym sprzecie???
http://www.allegro.pl/item166028730_sklep_idealnie_boss_fabryka_boschmann_sd_10a_1000w.html
wiem ze mocy mi niezabraknie 400W
ale nie wiem jak będzie grac chodzi mi ją podłączyć na imprezach tzn. dyski takie cos
i mam prostownik z 220 na 12V
i teraz moje pytanie czy dobry sprzęt można go brac nie będzie rzężył
nic z tych żeczy czy ta firma dalko produkuje dobre głośniki bo cena jest niezła wygląd tylko teraz sprawy techniczne prosze was o szybką pomoc
pozdrawiam gucio1519
  
 
chodzi mi o puszczanie muzy typu Techno/House/Rap a także zwykła muze POP i takie tam
i czy będzie dobrze grała czy to będzie sama basówka ???
  
 
Ehh..odpuść sobie!
  
 
a czemu co słaba firma ??? ;d bo zleka zielono mi
  
 
To nawet nie chodzi o firme tylko o przenaczenie..

1. - Tuba nie gra, tylko wydaje dźwięki
2. - Zawierają się między 35Hz a 250 Hz
3. - Powoduje irytujące dudnienie, jeżeli bierzemy pod uwagę jakośc a nie ilośc..
4. - 400W jest wzięte z kosmosu - przy prawdziwym 400 pobór prądu wynosi około 45 A, a patrząc na przewody zasilające podane w zestawie nie przekracza on 15 A
5. - Nawet dla 15 A przy takim przekroju będa olbrzymie spadki, co spowoduje niedobór mocy i drażniące charczenie..
6. - Nie zasilisz jej z prostownika, no chyba że masz spawarkę z układem 12V do rozruchu!

Pozdrawiam!
  
 
aha dzięki wielkie
poszukam lepszego sprzętu
  
 
Guciu a co ty chcesz ztym robić. Stać na bazarku i napierdalać?Czy chcesz jechać do pracy (np.) i delektować się muzyką?
Bo na bazar to sie nadaje ile mocy by nie było i jaka firma to nie ma zadnego znaczenia i tak sie nie nadaje do niczego .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  
 
eee bazar ;d
niee
chciałem jakis sprzet na sale dyski kręcic cos ;d
a w samochodziku juz mam sprzet pioniera ;d więc tam niechcem juz ładowac
  
 
Cytat:
2007-02-27 21:04:43, Gucio1519 pisze:
eee bazar ;d niee chciałem jakis sprzet na sale dyski kręcic cos ;d a w samochodziku juz mam sprzet pioniera ;d więc tam niechcem juz ładowac


same logo nic mi nie mówi ale skoro uwarzasz że jest oki to spoks.na dyski kolego to chyba foruma pomyliłeś??
  
 
eee niee
do samochodzika też co nieco włoże nie
wkońcu to jest sprzet do samochodu
a mam 3samochodziki więc zobacze co i jak i się poradze na waszym 4um chyba że niechcecie tu mnie co ??? ;>
  
 
Heh spokojnie, każdy jest mile widziany, tylko wychodzimy z założenia, że liczy się jakość a nie ilość, oraz, że tuba nie gra a jedynie dźwięki wydaje..
  
 
Jeżeli kogoś uraziłem to SORRY ale czytając wszystkie te posty śmieszy mnie sytuacja że ludzie chcą wydawać na GÓWNO pieniądze a potem dostają odcisków od pisania postów z prośbą o pomoc.