[125p] Czerwony - narazie czerwony

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Postanowiłem i ja pokazać wszystkim moje czerwone toczydełko. Rocznik 1988, silnik POLONEZA. Samochód zakupiłem w 2005 roku po "DZIADKU" we Wrocku. Dziadek dostał samochodzik w tzw. "darze od narodu" bo był starym komunistą i całe życie Fiacika pielęgnował. Przejechał nim zaledwie 48.000 km resztę z 70.000 dorobiłem ja. Nie powinno zatem dziwić, że na Fiaciku leży fabryczny lakier... Tak tak żadnych renowacji i poprawek PIERWSZY LAKIER Panowie i Panie. Na zdjęciach nowy felunek, który niedawno został wykonany (poświęciłem mu trzy tygodnie życia), założony i wygląda tak.

Czekam na opinie szanownego towarzystwa





PS. Od razu uprzedzam, że nie ma mowy o "ciskaniu o glebę" bo tam gdzie się wyprowadzam może się to źle skończyć...

[ wiadomość edytowana przez: Furiosus dnia 2007-02-21 16:06:55 ]

[ wiadomość edytowana przez: CEHU dnia 2008-03-13 10:21:03 ]

[ wiadomość edytowana przez: Furiosus dnia 2012-10-29 14:36:30 ]
  
 
bardzo fajny, zadbany fiacik.
lusterka może jakieś inne załóż i znaczek na atrapę ?
według mnie więcej nie trzeba
  
 
znaczek na atrapę mam chrom FSO tylko musze mocowanie poprawić a i lusterka są w planach chromy...
  
 
bardzo bardzo ladny i te motylki dodaja mu duzo uroku
zazroszcze
  
 
Ładny fiacik a i takie felunek to jest to
  
 
1 reakcja jak zobacyłem fotki "eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee no " tak trzymać

p.s. juz wiem jak pomalowac krzyze z ascony jedyne słuszne malowanie
  
 
Bardzo przyjemna kancina, pozazdrościć
  
 
podobny do mojego byłego...

gratuluję ładnego egzemplarza
  
 
prawie jak goorkowoz
sliczny jest! tak trzymaj
  
 
Wyglada jakby wczoraj zjechał z taśmy. Nie zepsuj go

No i kolor najszybszy
  
 
ladny, bardzo ladny, tylko profil opon torche za duzy albo za waskie, jedno z dwoch, ale takto pikny jest.
  
 
Dziękuję bardzo za uznanie.

Profil opon rzeczywiście duży bo 80 a felgi to 13''. Kiedyś się zmniejszy... chyba...

Kolorek faktycznie jedyny słuszny... no może poza pomarańczem...

Mojej Ewci najbardziej sie oczywiście podoba kolor... czerwony...



[ wiadomość edytowana przez: Furiosus dnia 2007-02-21 21:26:10 ]
  
 
A gdzie się przeprowadzasz że piszesz że takie dziury ?
Fiat stoi jak z fabryki - piękna opadająca linnia z tyłu na przód dlatego w zawieszeniu nic bym nie kombinował z glebą
  
 
fajny, zadbany egzemplarz
  
 
Cytat:
2007-02-21 23:41:23, Yanec pisze:
A gdzie się przeprowadzasz że piszesz że takie dziury ? Fiat stoi jak z fabryki - piękna opadająca linnia z tyłu na przód dlatego w zawieszeniu nic bym nie kombinował z glebą



Się przeprowadzam na wieś koło Lublina bo nam sie zachciało dom kupić... a tam dziury niesamowite... ale za to duży garaż i nawet moja 600 wejdzie więc niedługo założe nowy wątek poświęcony jej reanimacji...
  
 
Moje słowa uznania, rewelacja ! naprawdę śliczny egzemplarz, pozazdościć
  
 
ladny.kurde jakbym mojego ogladal normalnie
  
 
bardzo ladny fiat. Duzy plus za motylki, 13 z tym wzorem otworow (montowane tylko w supermirafiori z lat 78-81) to spora rzadkosc. Fajnie wygladaja na tych felgach chromowane ringi. Pozatym widzialbym na tym aucie znaczek na grila (moze byc nieco starszy niz reszta auta ) i chromowane wyloty na tylnych slupkach, o lusterkach koledzy juz powiedzieli
  
 
no bardzo ładny.ja bym tak widział swojego kanta tylko że niżej i może troszkę mocniejszego
  
 
no felgi jednyne słuszne... tzn. szkoda ze nie 14 bo tak troche biednie wygladaja przy tym balonie Lakierek tez pieny Znaczek wrzuc i bedzie bajka