Dzisiaj jade ogladac skode fabie combi

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
chlopaki dla tescia przyjechala rok 2001 ponoc 155 tysi przejechane 1.9 SDI na co patrzec by stwierdzic ze nie ma wiecej niz te 150tysi przejechane, ABS Central jaśki ma
jak myslicie dla takiego diesla to juz sporo czy raczej nic tyle Km przekulane

cena ok 11 tysi dobra cena???
  
 
powiedzcie jeszcze jak najlpiej sprawdzac diesla jaki jest koszt jagbym pojechal nim do skody ? iby mi go sprawdzili ? wtedy powinni wszystko wylapac czy jak?
  
 
Nie wiem czy Skoda ma te same silniki co Seat, ale w Seacie silniki SDI nie były najlepszym wymysłem. Podobno są z nimi jakieś problemy. Ale najlepiej podjechać na serwis, dać chłopakom na flaszkę i wstawić auto. Sprawdzą wszystko
  
 
Cytat:
2007-11-04 11:55:24, przemkowal pisze:
Nie wiem czy Skoda ma te same silniki co Seat, ale w Seacie silniki SDI nie były najlepszym wymysłem. Podobno są z nimi jakieś problemy. Ale najlepiej podjechać na serwis, dać chłopakom na flaszkę i wstawić auto. Sprawdzą wszystko



pierwsze słyszę!z tego co ja wiem to silnik sdi z polo i golfa sprawowały sie calkiem fajnie,nie jest to jakas rakieta ale spalanie jest niskie.
  
 
znajomy ma w polo ten silnik 1,9 sdi i bardzo sobie chwali... spalanie ponad 5 litrów nie wychodzi a na trasie jeszcze mniej...
  
 
dobry silnik w ładnym aucie
  
 
witam autko kupione


fabia combi 2001 160 km przekulane 1.9 sdi Abs central poduszki wspomaganie

za 11300 jak myslicie dobra cena ???


co ile sie wymienia wdieslu pasek ?


dzieki
  
 
a jest pasek, czy łańcuch? Wrzuć jakieś fotki, chętnie byśmy obejrzeli to cudo...
  
 
wlasnie nie wiem czy pasek tam jest musza popatrzec bo stoi w garazu


chcecie przed robota czy po robocie hehe
  
 
chlopaki dzisiaj chce kupic drzwi do fabi powiedzcie mozektos sie orientuje do combi i zwyklego to chyba te same co ?

jak moja jest bez listwy na drzwiach a kupie takiez listwa to po oderwaniu jej moge byc roznice ? czy one pod spodem sa takie same