Felga 17"" M pakiet 7,5 - 8,5J

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich,

Mam pytanie czy ktos z was ma lub mial taka felge w e36??

Czy na seryjnym zawieszeniu M sport montowanym w coupe e 36 nie bedzie problemu z wlozeniem tej felgi??
Problemu typu trzeba utwardzić zawias albo nadgiąc zakola lub inne tego typy kombinacje??

Pytam bo jezdze na 15 i tak dużej felgi nie mialem przyjemosci zalożyć

Osobiscie widzialem na fotkach e 36 z taka felgą ale nie wiem ćzy zawias nie byl do niej specjalnie modyfikowany??

poniżej fotka felgi

Z góry dziekuje za fachową podpowiedź ludzi którzy sa mocno w temacie



felga 17'' M pakiet 7,5 - 8,5J

Jeżeli ktoś mial przyjemność jezdzić na tych slicznych felgach to na jakich oponach??


pozdro 4 all





[ wiadomość edytowana przez: showman dnia 2007-02-22 15:37:09 ]
  
 
miałem założóne 17 z tył€ 235/45/17 a s przodu 225/45/17 jest tragedia nie nadaje sie na nasze drogi porobiłem sobie zdjęcia bo prezentowała sie super ale ciąga ja po koleinach a najbardziej narzekała mi żona a tył trzeba zaklepać ranty bo będzie obcierało
  
 
Seba dzieki za odpowiedź, ale chodzilo mi konkretnie o to jak sie zachowuje e 36 z seryjnym zawieszeniem M sport.

Jezeli sie nie myle to raczej takiego zawiasu w kombi nie bylo

Dlatego narazie nie zniechecileś mnie

Chcialbym bardzo żeby wypowiedzial sie jeszcze ktoś kto mial taki zawias w parze z taka felgą

Pozdrawiam



[ wiadomość edytowana przez: showman dnia 2007-02-22 17:13:07 ]
  
 
Witam!!
Ja mam 17nastki w moim e36...
Tylko mam sedana,,, i trochę utwardzoną zawiechę-przód zielone, tył żółte sprężyny
Mam opony215/45 i spoko się jeździ Trzyma się drogi jak przyklejona. Jedyną wadą jest to, że czasem trochę "rzuca" po nierównej nawierzchni, ale można się przyzwyczaić
ocuments and SettingsDawidPulpitZdjęciaPICT0060">
  
 
Ja mam i porzod i tyl żólte ale amorki z tego co pamietam a sprezyny nie sa kolorowe


Może wiesz jak maja sie kolory do twardosci??



[ wiadomość edytowana przez: showman dnia 2007-02-22 18:27:58 ]
  
 
Showman, zakładaj te fele bez zastanawiania się nawet, będa pasować na 100%. Ja mam 18, na obniżonym zawieszeniu i nic nie musiałem rozginać, naciagać czy klepac, wszystko ładnie chodzi i nic nie ociera ani nie dobija. Ta felga jest w dodatku dedykowana do e36 więc będzie pasowała.
  
 
Dzieki Daz

To chcialem usłyszeć. Nie ma to jak konkretna odpowiedź

Teraz tylko kredyt w prowidencie i jade po kółeczka

Pozdro 4 all




[ wiadomość edytowana przez: showman dnia 2007-02-22 23:30:46 ]
  
 
Daz jeszcze 2 pytania. Jedno bardziej przyjemne drugie mniej

Na jakich oponach jezdzisz??

Co ile tysiecy robisz zawias, jeżeli smigasz na 18-kach??
bo betki raczej maja delikatna zawieche
przy tym pytaniu oczywiscie 100%owa szczerość jest wskazana
  
 
ja mam opony 225/40/18 dunlop sp9000, i bardzo często można kupić oponki w dobrym stanie, na allegro za nie duże pieniądze, więc jak będziesz szukał opon polecam zajrzeć tam. Jeśli chodzi o zawieszenie to rzeczywiście, szybciej lecą końcówki, czy tulejki na wahaczach, na ale mówimy o wymianie powiedzmy co dwa lata.
  
 
znalazlem na realoem te felgi ale one są dedykowane do e 46 anie do e 36 tutaj wiecej szczególow o tych kólkach
  
 
to prawie to samo, pozatym mam dwóch znajomych którzy mają te właśnie felgi w E36 coupe, jedne z nich ma obniżone auto o prawie 10cm i wszytsko się ładnie kręci
  
 
Swoją kupiłem w niemczech na 235/40/17 m pakiet felga przód+tył jak wjechałem do polski to przy 150 km/h myślałem że z 2 razy do rowu mnie rzuci teraz założyłem na przód 225/45/17 i mogę na krawężniki śmigać
  
 
ja tez mam 17" z e46 w e36.. zawiecha obniżona.. nie wiem ile ale jak na moje oko dość sporo. Opony 225/45/17... i przód spokojnie sie mieści.. tył (te same opony) na zakrętach lekko ocierają o nadkola.. myśle że moze to wynikac z tego, że z tyłu tylko spręzyny są sportowe, amorki orginał... ale jakos mi to nie przeszkadza w jeździe- prawie tego nie zauważam.
Na koleinach faktycznie buja..
no i tak jak mówi daz: tuleje i koncówki drążków do wymiany..
  
 
Wszystko pasuje. felgi e46 i e36 maja takie same parametry. Co do 17 na polskich drogach- trzeba uwazac ale za to awaryjne hamowanie ze 150 chwila moment. Ja w e36 mam z tylu 235/45/17 i nic obciera