Impreza 06-03-07

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Temat: IMPREZA
Miejsce: Przystań w Sopocie w dół od łazienek płd/plaża,
Czas: 18:15 - do .............
Cel: Podyskutować,
Dokładnie: Dlaczego tak kijowe są inne wozy niź omegi.
Forma: Pełen luz, krawat mile widziany,
Warunki: Każdy płaci za siebie,

Uczestnicy: URG, ja i kazdy kto ma ochotę się przyłączyć.




ps. Sopot bo to środek jest.
  
 
Piotr, a zjakiej to okazji ???Dlaczego w środku tygodnia ???
  
 
bo pan jacek wybiera się ukraść wam błyskawicę i zatopić dar pomorza między poniedziałkiem a piątkiem
  
 
Cytat:
2007-03-01 07:43:36, urg pisze:
bo pan jacek wybiera się ukraść wam błyskawicę i zatopić dar pomorza między poniedziałkiem a piątkiem


No...Błyskawicą to można popłynąć tylko odpychając się bosakami od keji albo przeciągając się na cumach
  
 

...
Cytat:
2007-03-01 07:43:36, urg pisze:
bo pan jacek wybiera się ukraść wam błyskawicę i zatopić dar pomorza między poniedziałkiem a piątkiem



i chyba tylko do huty zawieść bo na nic innego sie nie daje przetopic i zrobić jakiś nowy model po lifcie Omegi C razem z D...
pozdr
p.s. czy spotkanie nadal jest planowane bo cisza nastała...
  
 
no juz jestem, macie do dupy drogi ( jak wszedzie ), a od tczewa stoi się w korku :[ . ale zoppot miły, wieczorem więcej zobaczę. do jutra, jak znajde ta przystań
  
 
spotkanie jak najbardziej aktualne, dzisiaj mam niestety małą robótkę w hotelu, ale jutro jak najbardziej. jakby mi jeszcze ktoś w środę albo czwartek chciał pokazać błyskawiće, port i inne duperele byłoby miło, oo albo westerplatte czy inne takie, bo sam zoppot może i miły ale z tego co widziałem ( dawno tu nie byłem) to oprócz molo nic tu nie ma dziura w ziemi
  
 
Cytat:
a od tczewa stoi się w korku :[



Urg my mieszczuchy znamy skróty przez suchy dąb 4 km dalej ale korka nie ma...
  
 
kurwa chetnych do pokazania portu widze że bez liku
  
 
aaa która to jest południowa plaża? w prawo od molo? znaczy w dół mapy?
  
 
Stoisz na wprost mola patrząc na horyzont, delektujesz się pięknem morza. Patrzysz w lewo widzisz mniejsze molo pod klifem, piękny widok. Przenosisz swój wzrok w prawą stronę. Widzisz port, latarnie, jak spojrzysz przez lunetę zobaczysz pomnik (twój cel na czwartek wieczór). Zaczynasz przesuwać wzrok po plaży, coraz bliżej, widzisz molo, ślizgasz wzorkiem po piasku bliżej i bliżej, szukając półnagich panienek, aż zbliżasz się do miejsca w którym stoisz. Właśnie omiotłeś swym spojrzeniem południową plaże. Gdzieś około 1 km od miejsca gdzi stoisz, obok chat rybackich jest Przystań, Twój dzisiejszy cel.
  
 
Dawać zdjęcia.
  
 
dzieki za spotkanie , miło było wasze gęby zobaczyć
  
 
Cytat:
2007-03-07 10:31:35, urg pisze:
dzieki za spotkanie , miło było wasze gęby zobaczyć



Hehe, co prawda byłem tam "przelotem" ale fajnie też było poznać Chief'a

Natomiast na dłuższe rozmowy to Piotr był zbyt duży objętościowo ( i fizycznie i werbalnie ) żeby się "przebić" , a dodając fakt, że siedzieliście obok to i Cię przesłaniał i pochłaniał (tylko bez głupich skojarzeń proszę) Mam nadzieję, że przy następnych okazjach uda się coś pogawędzić z "Wielkim Bratem"

Ps. A co do tych określeń Sopotu to "kontroluj bajere" - mieszkam ja tu! Poza tym kurort jest piękny i zmieniłbyś zdanie podczas wizyty na plaży latem, gubiąc gałki oczne na wszelkich fajnych okrągłościach na piasku - i zapewniam, że to nie będą wydmy

Poza tym, turystycznie też jest co robić - życie tu zaczyna się powyżej 18*C

Pozdrawiam!


-----------------
"Każdy dzień może być tym ostatnim, a który - nie rozwikłam tej zagadki.."

[ wiadomość edytowana przez: ericsson dnia 2007-03-07 14:15:26 ]
  
 
eee tam, dziś od 5 rano pofociłem zakamarki, nie jest źle brakuje tylko jakiegos klimatu abandonned place/ urban chaos, ale znalazłem jakies wykopy rury itp, brakuje mi tylko siakiegoś syfu najlepiej omszałego betonu zatopionego w morzu jak torpedownia albo betonowiec, no ale to nie tutaj, cóź kurort nie fabryka ale daje radę, im dalej od molo tym lepiej, znaczy mój ulubiony syf lepszy bo puby, parasolki i kościoły mnie nie kręcą, w chuj ludzi na ulicach tym bardziej - stąd pora focenia


[ wiadomość edytowana przez: urg dnia 2007-03-08 09:04:35 ]