Stłuczka

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam, czy ktoś z was orientuje się jak wyliczne są uszkodzenia samochodu po stłuczce?2 dni temu wjechała mi w tył babka i mam do wymiany tylną ścianę , oblachowanie tylnej lamy i wypełnienie pianki, tylko ze rzecvzoznawca z ubiezpieczalni kobiety która na mnie wjechała nie podał jeszcze wyceny naprawy i nie wiem ile moge się spodziewać odszkodowania- może ktoś z was potrafi mi pomóc, lub posiada program audatex lub eurotax, z góry dziękuje
to może inaczej moze ktoś z was wie ile bedzie kosztować naprawa tych uszkodzonych części????????????????

[ wiadomość edytowana przez: szymon26 dnia 2007-03-04 10:35:58 ]
  
 
ok 1000zl jesli zderzak jest lakierowany. Jak chcesz dobrze na tym wyjsc to polecam poszukac zaklad blacharski ktory sie zajmie sam ogledzinami, ma doswiadczenie w tej dziedzinie i znajomych w firmach ubezpieczeniowych.Taki zaklad wykona naprawe na oryginalnych czesciach, co prawda kasy do reki nie dostaniesz,ale przy okazji jak sie dogadasz to Ci cos innego jeszcze naprawia.

Jesli chodzi o PZU kwota odszkodowania obliczana jest dla aut staraszych niz 3 lata na podstawie najtanszych zamiennikow, np przednia lampa za ok 100zl do MK7, smieszna kwota,zwlaszcza ze uzywki oryginalne sa drozsze Zderzak do MK7 120zl.... porazka po porostu,dlatego nie baw sie w to sam. Moze zawitaj do salonu forda na naprawe
  
 
Cytat:
2007-03-04 11:25:03, wiesiu666 pisze:
ok 1000zl jesli zderzak jest lakierowany. Jak chcesz dobrze na tym wyjsc to polecam poszukac zaklad blacharski ktory sie zajmie sam ogledzinami, ma doswiadczenie w tej dziedzinie i znajomych w firmach ubezpieczeniowych.Taki zaklad wykona naprawe na oryginalnych czesciach, co prawda kasy do reki nie dostaniesz,ale przy okazji jak sie dogadasz to Ci cos innego jeszcze naprawia. Jesli chodzi o PZU kwota odszkodowania obliczana jest dla aut staraszych niz 3 lata na podstawie najtanszych zamiennikow, np przednia lampa za ok 100zl do MK7, smieszna kwota,zwlaszcza ze uzywki oryginalne sa drozsze Zderzak do MK7 120zl.... porazka po porostu,dlatego nie baw sie w to sam. Moze zawitaj do salonu forda na naprawe


w salonie forda powiedzieli ze u nich oblachowanie lampy wymiana tylnej ściany całej i ubytku pianki kosztuje 3161zł a więc troche wiecj niz ty podałeś, a jak wyliczyli na podstawie innych ubzepieczalni to ok 1900 zł, poza tym ubezpieczalnia to CIGNA stu