Obudowa reflektorów na maskę 126 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No to zależy taka skorupa to super sprawa jak zmontuje się ją do kupy z plastikową klapą i w razie czego KJS nocny wymieniasz całąklape i tylko odpinasz kostke a nie pierniczysz sie z rozkrecaniem przykrecaniem zabezpieczaniem kabli itp, moim zdaniem bardzo fajna sprawa można dużo na czasie oszczedzic po drugie fajnie wygląda i to już dość profesjonalna sprawa
  
 
Cytat:
2006-05-02 14:48:52, bizer_trikolor pisze:
jak sie umie jeździć to będa słuzyły duuuzo czasu


Znaczy jak umiesz jezdzic bez ciecia ale co to za frajda nie przyciac czterema łapkami przez krzaczory...
  
 
Cytat:
2006-05-02 16:04:34, Kuner pisze:
Znaczy jak umiesz jezdzic bez ciecia ale co to za frajda nie przyciac czterema łapkami przez krzaczory...


jak halogen dobrze przymocowany to i krzaczory wytrzyma gorzej jak zechce ci sie slupy przyciac
  
 
Nie prowokuj Kunera, bo sklonny sprawdzic czy wytrzymaja... Halogeny oczywiscie
  
 
Cytat:
2006-05-02 14:48:52, bizer_trikolor pisze:
jak sie umie jeździć to będa słuzyły duuuzo czasu




a zające? takie to są trudne do ominięcia w nocy
  
 
interesujący temat to prawda, też nosze sie z zamiarem zaprojektowania skorupki na halogeny przykrecaną , montowaną na klape z malca seryjna, i wcale nie bedzie zaslaniac widoku na 4 halogeny czy na 2 ma byc? mysle ze koszta moga oscylowac ok. 100-120pln..
jak i kiedy to uda mi sie zrobic tego nie wiem jeszcze... na razie pracuje nad poszerzkami do malca i wewnetrzna konsolka dachowego wlotu powietrza,
jak tylko zrobie model, to wrzuce fotki na forum
  
 
po projektowac jak na allegro sa gotowe po 100zl z gotowymi mocowaniami pod wesemy
  
 
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=100769501

o tej mówisz Zolt4r?
no niczego sobie, ale sądze że skorupa jest przystosowana raczej do aut z bardziej opuszczoną linią maski... jak ktos chce do malca montowac- da sie, wszystko sie da...
tylko nie ma mowy o dobrej widocznosci- mysle ze skorupa bedzie wystawac nad maske...
  
 
malec ma taki ksztalt ze kazda skorupa "na" maske bedzie zaslaniac. a tu jest gotowiec za dobry prajs. gdzies widzialem zdjecie malana rafalamaxi z ta skorupa i prezentowal sie spoko
  
 
Ja mam taką skorupe właśnie jest wsio ok poza tym że machy się do końca nie da otworzyć ale jeśli ktoś ma na 4 spinkach to co to za różnica
  
 
nie kazda skorupa montowana na masce z malucha musi byc wysoko nad nia... inna sprawa ze trzeba bedzie ja demontowac zeby dostac sie do bagaznika jesli maska jest na tradycyjnych zawiasach, jesli jest na 4 zapnach- nie ma problemu
  
 
A może tak??:



  
 
a fe, tak z rana takie cuś?
  
 
wiecej plastiku nie bylo?
  
 
Cały przód maska , pas przedni , błotniki zderzak to odlew, podobnie tylne błotniki i tył chyba maska tylna i przednia były z metalu no i drzwi.
Bardzo przyjemne auto z tego cabrio było i powstało w czasach gdy 3/4 tutaj zebranych nie miało prawa jazdy
 
 
adasco adwokacie Diabła ( Czuczu ) wez sie uwal na cyce... co to ma w ogole do rzeczy ? nie podoba sie to autko komus - ma do tego prawo... nie musi sie liczyc ze ma iles tam lat czy cos... bo to przecie nonsens. Mi sie nie podobaja niektore klasyczne autka i wyraze swoje zdanie nawet w twarz wlascicielowi, nie lubie sciem i tyle.

p.s. znajdz sobie kobiete. To taka osoba z piersiami wystajacymi i nie jest to Twoj kolega.
  
 
cypher twoja wypowiedz jest po prostu przykra i pelna kompleksow
  
 
Ja mam model Yanniny u siebie w garażu, do wykończenia został, ale sensu robienia czegoś takiejgo jak elektrownia na maske za bardzo nie widze.
  
 
Co do Ot by Cypher to BIG LOL.
Wyczuwam kompleks - co do kobiety to moze byc zona??
Bo na inne mi nie pozwala slubna
 
 
Paziu nie sciemniaj ze sie taki prawy zrobiles
Adasco - big LOLa to maja z Ciebie. A ze jestes zonaty - jak mozna dac sie usidlic ?
a tak na temat : kiedy mozna sie spodziewac 1szych fotek skorupy ?