Jakie głośniki - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
  
 
Cytat:
2007-03-25 22:50:45, Vyzn-R pisze:
czesc nyny jak vectra?



Witka!
A gra
  
 
Cytat:
2007-03-26 00:05:05, arsen pisze:
dlatego tez nie bedziemy brali pod uwage tego zdania



Ty sie juz tak nie wypładzaj i nie walcz z partyzanta z Anitą bo Ci to w piety pojdzie
  
 
Cytat:
2007-03-26 16:42:32, Ania-MaxCarAudio pisze:
Ty sie juz tak nie wypładzaj i nie walcz z partyzanta z Anitą bo Ci to w piety pojdzie

znaczy sie co juz nie mam focha?? i juz znowu mnie lubisz??
  
 
Cytat:
2007-03-26 13:48:13, nyny pisze:
Witka! A gra


Slyszałem ze chłopaki z redy kawał dobrej roboty odstawili Jak ten IT sie sprawuje tak w ogole bo zawsze mie ciekawiły one słyszałem i czytałem wiele opinii o nich pochlebnych ale nigdy nie miałem okazji posłuchac
  
 
Cytat:
2007-03-29 00:23:38, Vyzn-R pisze:
Slyszałem ze chłopaki z redy kawał dobrej roboty odstawili Jak ten IT sie sprawuje tak w ogole bo zawsze mie ciekawiły one słyszałem i czytałem wiele opinii o nich pochlebnych ale nigdy nie miałem okazji posłuchac



oj dobrej dobrej)))

Gra przyjemnie, ja mam go w br, niskoschodzi, potrafi dmuchnac kiedy trzeba i jest odziwo szybki jak na br
Generalnie suby te najlepiej sie czuja w br.
Zreszta potwierdzaja to wyniki z zeszlego sezonu sound off gdzie nie zaden z sedziow sie nie przyczepil do tego ze br (notabene jeden z niewielu, jak nie jedyny w calym soundoffie startowalem z subem w br
pozsro
  
 
Ja mam nadzieję posłuchac jak IT gra w Lublinie na zawodach, ale znając życię Twoja Vectra będzie pewnie tak przez każdego oglądana że się do niej na 5m nie zbliżę
  
 
Cytat:
2007-03-29 12:59:43, davidos88 pisze:
Ja mam nadzieję posłuchac jak IT gra w Lublinie na zawodach, ale znając życię Twoja Vectra będzie pewnie tak przez każdego oglądana że się do niej na 5m nie zbliżę

ej a kiedy ?? bo ja nic nie wiem???
  
 
własnie dlatego sie pytam o tego IT bo kurcze na Sound-Off tak troche nietypowo z BR-em Bo tam glownie wałkowane sa utworki z naturalną perkusją i zakresem basowym i to takim ktory nie lubi zbytnio BR`ow A wiem ze wazoników pare zgarnołes na nim Szkoda ze we włocławku juz nie ma Car Audio Inspiracji bo pewnie bysmy sie spotkali tam Niestety do lublina kancikiem sie nie doturlam a lagunka jest tymczasowo niedysponowana
  
 
14-15 kwietnia w Lublinie
  
 
Cytat:
2007-03-30 00:02:32, maniek6210 pisze:
14-15 kwietnia w Lublinie

gdzie??
  
 
Lub-li-nie Arsen

To taka miejscowośc gdzie tablice zaczynają się na LU...
  
 
Cytat:
2007-03-31 15:24:33, davidos88 pisze:
Lub-li-nie Arsen To taka miejscowośc gdzie tablice zaczynają się na LU...

i nawet tak sie składa ze mieszkam nieopodal ale sie pytam czy sa dane co do miejsca... ale se poszukam o!

hanka skakanka..jak zdrowie??
  
 
soundoftuning