Zaglowki w tylnych siedzeniach - Mk VII kombi

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,
Jezdze mkVII kombi, ktora nie ma z tylu zaglowkow(nigdy nie miala). Troche mnie to drazni.
Czy mozna samemu dolozyc zaglowki i gdzie najlepiej to zrobic?

pozdr
  
 
kpić kanapę z zagłówkami
  
 
Albo same zagłówki
Wymieniłam cały komplet siedzeń i nowa kanapa nie miała z tyłu zagłówków. Przełożyłam ze starego kompletu i gitarka
  
 
Tez mam ten problem , ale kanapy nowej nie kupie...

  
 
Cytat:
2007-03-14 11:49:39, Dieselka pisze:
Albo same zagłówki Wymieniłam cały komplet siedzeń i nowa kanapa nie miała z tyłu zagłówków. Przełożyłam ze starego kompletu i gitarka


A prowadnice do zagłówków są??
  
 
No wlasnie. Same zaglowki nie pomoga bo nie ma ich gdzie wsadzic nawet.
  
 
Cytat:
2007-03-14 11:49:39, Dieselka pisze:
Albo same zagłówki Wymieniłam cały komplet siedzeń i nowa kanapa nie miała z tyłu zagłówków. Przełożyłam ze starego kompletu i gitarka



Dieselku no nie wiem.

Z Kielkim robimy taaakie oczy co mówisz albo sie nie znamy
  
 
No właśnie Sinusku miałam pisać, że się na tym nie znam i oczywiście nie ja to robiłam. Kanapa była oryginalnie bez zagłówków (właśnie od kombi mk7), zostały wykorzystane ze starej kanapy. Na Walnym można oblookać jak to wygląda. Jedyny mankament - tapicerka na zagłówkach ma ciut inny wzorek niż cała reszta, ale coś za coś
  
 
Cytat:
2007-03-14 12:49:51, Dieselka pisze:
No właśnie Sinusku miałam pisać, że się na tym nie znam i oczywiście nie ja to robiłam. Kanapa była oryginalnie bez zagłówków (właśnie od kombi mk7), zostały wykorzystane ze starej kanapy. Na Walnym można oblookać jak to wygląda. Jedyny mankament - tapicerka na zagłówkach ma ciut inny wzorek niż cała reszta, ale coś za coś



ja rozebrałem taką bez zagłowków i ni huhu nie ma jak tych zagłowków zamocować. Przerzucanie tapicerki moze dać efekt jak nie ma podłokietnika