Zegar w oplu astrze f

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam. to coś dla posiadaczy Opla astry i pokazanego na zdjęciu typu wyświetlacza. Jeżeli przy włączonym wyświetlaczu wciśniecie i przytrzymacie przez ok. 5 sek. 2 przyciski na raz widoczne po lewej stronie od wyświetlacza godziny to pojawi sie opcja prędkościomierza (na zdj.), która pokazuje prędkość aktualną, ale tylko do 50 km/h. po kilku sekundach to znika i powraca do wyświetlania daty. ale raz mi sie zdarzyło ze po włączeniu tego, oprócz prędkości pokazały mi się dziwne kody (w tej chwili nie pamiętam jakie). byłem z tym w serwisie Opla, ale nic o tym nie wiedzieli (albo nie chcieli mówić). Czy ktoś wie o co w tym chodzi, czy to możliwe że to były kody usterek?




  
 
Poszukaj w necie informacji o TID (tak sie nazywa taki wyswietlacz) jest tego pelno. Szczegolnie koledzy z klubu vectry potrafia zrobic z TIDem cuda na kiju.

pozdrawiam
  
 
Witam!
tez miałem podobnie przed opcja prędkościomierza wyświetliły się napisy F 12 potem F95 następnie pokazał sie prędkościomierz na kilka sekund, czy ktoś może wie jak ustawiś opcje prędkościomierza na dłużej?
pozdro
  
 
Nawet jakby udalo sie go dluzej wyswietlac to z tego co wiem on potrafi odczytac predkosc tylko do 53km/h wiec lipa

Zeby zwiekszyc mozliwosci musisz podpiac uklad, ktory mozna zrobic lub kupic. Sa w necie rozne oferty.

pozdrawiam