Jestem w pracy... czyli co właśnie porabiam :) - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Przygotowałam dokumenty do biura rachunkowego (raport kasowy, F-ry, wyciągi bankowe) i porozsyłałam kasiorkę komu trzeba było teraz robię właśnie 2 kawusię i zjem 3 delicje. Jestem głodna... z 1 i 10 minut będzie spagetti
  
 
...dalej składam projekty
między czasie renderowałem wizualizacje tej łazienki Norwegów.
  
 
Dziś miałem 2 godziny nadgodzin, ale i tak zrobiłem sobie prace domową
Efekt koncowy po paru poprawkach w Photoshopie:





[ wiadomość edytowana przez: Talus dnia 2007-03-19 20:02:28 ]
  
 
super!! Pięknie wyszło Nie mój styl (za surowy) ale podziwiam Kurcze masz talent.
  
 
Cytat:
2007-03-19 20:01:37, Talus pisze:
Dziś miałem 2 godziny nadgodzin, ale i tak zrobiłem sobie prace domową Efekt koncowy po paru poprawkach w Photoshopie:



WOW! Jestem pod wrażeniem!!!
Skoro jesteś w temacie, to zapytam - znasz jakieś darmowe progamy bądź www., gdzie można sobie zrobić wizualizację swojego mieszkania? Oczywiście chodzi o coś prostszego, niż Twoja praca - zwykłe "klocki" do poprzestawiania. Głównie chodzi mi o "przerzucenie" kuchni do pokoju (jako aneks) i nie wiem, czy da radę powierzchniowo i wizualnie.
Pozdr. P.
  
 
Cytat:
2007-03-19 20:53:14, madzia_83 pisze:
Nie mój styl (za surowy)


mój też nie - za ciepły
ja lubie beton, szkło i stal nierdzewną


Darmowych programów nie znam,
ale z 10 lat temu bawiłem sie czymś takiem jak 3D home architect - zajmował pare MB, a był dość fajny.
Może jakieś starsze wersje są za free.
My pracujemy na ArchiCadzie/AutoCadzie,
do bardziej wypasionych wizualizacji mamy 3D Studio Max, kuchnie w PRO100.
  
 
Talus !
A ile kosztuje zrobienie takiego projektu ? Np. łazienki o typowych wymiarach i dla normalnych ludzi ?
  
 
Cytat:
2007-03-20 09:18:46, BabciaEwa pisze:
Talus ! A ile kosztuje zrobienie takiego projektu ? Np. łazienki o typowych wymiarach i dla normalnych ludzi ?



.. i z garażem dla Camry
pzdr
  
 
Łazienki i kuchnie ze względu na troche więcej pracy koszutją ok 150zł za m2.
Ale mamy taki zawał roboty, że szefowa nie przyjmuje takich drobiazgów.
Oczywiście przy całym mieszkaniu/domu średnia cena za m2 spada. To jest tak orientacyjnie, bo różnie bywa...
No i na podkarpaciu chyba jest troche taniej - w końcu galicja, Polska trzeciej kategorii

tu sobie można troche pooglądać
(wypadałoby troche tą stronkę uaktualnić, ale jakoś nie mam czasu )

hehe, się reklama zrobiła
  
 
Odebrałem nowe zasłony ze sklepu i je zainstalowałem w biurze
Dziś samowolka bez szefowej

  
 
mam okienko
  
 
Cytat:
2007-03-20 09:36:20, marcinm pisze:
.. i z garażem dla Camry pzdr


A pewnie, że by się przydał.
  
 
Oczywiście dzień zaczynam od kawy, potem codziennie sprawdzam ceny oleju napędowego na Orlenia, avizo.
  
 
Pierwsze piętro Norwegów - zrobione tak na szybciej...


  
 
a gdzie stojak na gazety?
  
 
W Norwegi są inne obyczaje
Podobno też zasłon nie używają
A pokoje mają standardowo 220cm wysokości (ten ma 240).
Nie dziw się, że brakuje im tak standardowych u nas rzeczy jak stojak na gazety
  
 
Mam okienko
  
 
o raty już tu sporo zrobiłam kilka avizacji, kaska rozesłana i ciągle ktoś mnie atakuje z giełdy transportowej :>
  
 
Na zmiane rysuję kuchnie do domu i łazienki do biurowca
Skończyła się przyjemna zabawa z wizualizacjami
  
 
Pchnąłem parę fuzji/zmian dla CNN i TNT i dowiedziałem się że będą nie długo miał jakieś 100 nowych spraw do roboty dla polskiej firmy i tak mnie jakoś siły opuściły więc jem bananka

Po za tym szefowa wróciła z konferencji w Brazylii, na którą zapewne poszła kasa z naszych nagród (których nie było) a z której zapewne g. będzie dla firmy, więc jakoś mam słabą motywację do pracy ...