Sebanek w TVN TURBO

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wlasnie ogladam zmagania naszego klubowego kolegi z mechanicznymi usterkami niby samochodu Ciekawe jak sie to skonczy No i sebanek wygral
Niezle, niezle..mysle, ze cwieta ma teraz spora konkurencje
Tylko sebanek w rekawiczkach lekarskich do auta Ale ogolnie gratuluje wystepu
  
 
Chomik dziekuje bardzo alenaprawde nie ma sie czym chwalic zrobili ze mnie gamonia!! A jesli chodzi o rekawiczki kazali mi zalozyc bo osobiscie nie pracuje w rekawiczkach ( nie wygodnie jest )!! Hehehe jedyne coo to podobal mi sie koniec tzn byl bardzo śmiszny bynajmniej ja sie ubawilem po pachy sam z siebie Hehehe pozdrawaim
  
 
no tez widzialem SEBANKA w akcji... no nie powiem rozgromiles chlopie tego ziomka haha )
gratulacje!!

FRAGMENT 2FRAGMENT 1

[ wiadomość edytowana przez: osski dnia 2007-06-07 19:56:47 ]
  
 
tyż widziałem - najlepszy był tekst prowadzącego: " Co On jadł przed programem"
  
 
Cytat:
2007-06-07 20:14:58, jan_10 pisze:
tyż widziałem - najlepszy był tekst prowadzącego: " Co On jadł przed programem"


z tego co pamietam to sebanek wypil sporego kielona :karnego: w naszym domku poza tym program oddal cala skromnosc i zaradnosc sytuacyjna sebanka
  
 
Chomik buahhahahaa rozbrajaja mnie te twoje teksciory "program oddal cala skromnosc i zaradnosc sytuacyjna sebanka" buahahhahaha niemoge z wami, patrzylem sie na siebie i doszedlem do wniosku ze naprawde to jest tragedia bo wyszedlem na idiote ale to nie przezemnie tylko przez rezysera!! Nooo ale nie wazne jest sie z czego posmiac buehehehhehe!!! Najwazniejsze jest to ze dalem rade A odnosnie tekstu prowadzacego to byly tylko fragmenty naszej glupawki bo jak sie nie nagrywalo to wszysyc sie brechali ze hej nooo ale prowadzacego nie mozna kompromitowac

[ wiadomość edytowana przez: sebanek dnia 2007-06-07 20:24:36 ]
  
 
Cytat:
2007-06-07 20:22:33, sebanek pisze:
Chomik buahhahahaa rozbrajaja mnie te twoje teksciory "


sebanek..przyjacielu,,nie ma tu zadnej ironii..zebys znow na mnie czasem nie najezdzal naprawde dales rade...masa, bezpieczniki i co?ale 20 min..to mecher na wage zlota jestes jeszcze dzwoniles...pelen podziw serio, serio....do nastepnego razuna zlocie moze i nawet w TVN ajk skoncze rexa kto wie....POzdro dla gwiazd TV w OKP
  
 
Drogi Chomiku ja na nikogo nie smiem najezdzać , nawet mi to przez mysl nie przeszlo ... proste usterki byly i tyle zadna filozofia!! Kazdy od nas z klubu dal by rade ... ale mimo wszystko dziekuje Ci za cieple slowa!! Do zobaczyska na nastepnym zlocie ... juz sie nie moge doczekac kiedy ja bede mial Chomikowe spodenki!! Trzeba sprawdzic allegro moze tam ktos wystawil
  
 
Cytat:
2007-06-07 21:38:13, sebanek pisze:
Drogi Chomikujuz sie nie moge doczekac kiedy ja bede mial Chomikowe spodenki!! Trzeba sprawdzic allegro moze tam ktos wystawil


sebanek...do takiej wielkiej d...pyy Ci jeszcze brakuje 100 lat wiec jestem spokojny o moje spodenki
szkoda kluczy
ale spot i program byl the bestserio, seriopozdr dla Twojej Kobitki iCzesia
  
 
zapodjcie proszę jakiś inny link bo u mnie wyskakuje "Nie odnaleziono pliku." i nie mozna sie widokiem nowej gwiazdy szklanego ekranu nasycić
  
 
Hehehehe wiem tak sobie zazartowalem!! A za pozdrowienia Iza bardzo dziekuje i mowi wzajemnie ( Czesio mowi ze lubi pozdrowienia )!! Jesli chodzi o link toooooo lipa bo umnie tez jest nie odnaleziono pliku!! A jesli chodzi o caly zlot to sie z toba zgodze impreza bombowa Hehehe ale w sumie szczyce sie tym ze znam najwiekszego chomika na swiecie
  
 
Cytat:
2007-06-07 23:23:08, sebanek pisze:
Hehehehe wiem tak sobie zazartowalem!! A za pozdrowienia Iza bardzo dziekuje i mowi wzajemnie ( Czesio mowi ze lubi pozdrowienia )!! Jesli chodzi o link toooooo lipa bo umnie tez jest nie odnaleziono pliku!! A jesli chodzi o caly zlot to sie z toba zgodze impreza bombowa Hehehe ale w sumie szczyce sie tym ze znam najwiekszego chomika na swiecie


Iza slonce....pozdroweczka i dziekuweczkaOby sebanek byl wiekszy jka chomik bo TVN to nie wszystkoZarcik...szkoda, ze sie nie chciales kompac

[ wiadomość edytowana przez: chomik dnia 2007-06-07 23:27:20 ]
  
 
Dzisiaj udało mi się zobaczyć Sebanka w TVN Turbo. Gratulacje, trochę pod koniec z gościem pojechałeś
  
 
Poproszę o jakiegoś linka albo chociaż kiedy będzie to lecieć na Turbinie
  
 
Ja z Szymem i Martą oglądałem kilka razy, ubaw po pachy, motyw z rękawiczką na pożegnanie i złotymi rączkami był kosmiczny prowadzący miał nie tęgą mine
Pozdrówka sebanek, jesteś debeściak
  
 
Jeśli macie taką opcję, to wrzućcie jakiegoś działającego linka do poczynań naszej Gwiazdy (zero ironii). Z przyjemnością zobaczyłbym ten film
  
 
no ja tez obejzalem brawo brawo sebanek ale tak na serio to co ty jadles przed programem??
  
 
ja takze przyłaczam sie do prosby o dzialajacy link ..
  
 
sebanek dobrze było
Moja połówka stwierdziła, że medialny jesteś

pozdrowienia,
  
 
Dawac mi tu link do nowej gwiazdy szklanego ekranu!!!!!!!!

a teraz to juz rozumie czemu nie ma czasu mi bryki sprawdzic

teraz wszystko na zapisy i tylko przy kamerach hehe