Zamiana APS 50 na Command APS

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco

Witam

Posiadam CLS-a i mam pytanie odnośnie nawigacji.W wyposażeniu
mam APS 50 i chciałbym się zapytać czy jest taka możliwosć(albo może już ktos to probował 'polak potrafi aby zamienic APS-a 50 na Command APS. Jaka
jest rożnica pomiedzy tymi dwoma urządzeniami i czy to jest jakiś wielki problem aby zamienic te dwa ustrojstwa(czy okablowanie i peryferyjne urządzenia są te same w obu przypadkach).A może ktoś posiada na zbyciu commanda do CLS'a?
Prosze o pomoc i odpowiedz na moje pytanie
goraco pozdrawiam i z gory dziekuje za wszelkie odpowiedzirocco33@wp.pl
  
 
witaj

Wszystko sie da zrobic i nawet wstawic u Ciebie command, z tym ze bedzie dosc duzo roboty z tym i koszty beda dosc wysokie. Po pierwsze sam zakup comannda juz bedzie spory, druga sprawa to okablowanie - jest juz inne, jak sam piszesz urz peryferyjne, swiatlowody itd, tylko antena w obu przypadkach jest taka sama.
  
 
przypuścmy że nadal jestem zainteresowany podmiana aps'a na comanda,tak więc jaki jest przypuszczalny koszt takiego urządzenia(mowię o uzywce a nie o nowce z salonu kosztujacej ok 14 tysi) nie wiedziałem ze okablowanie jest inne.przeciez oba urzadzenia oferuja podobne funkcje jak nawigacja satelitarna tak wiec wszystkie czujniki i światłowody sa zamontowane w cls'ie. myslalem ze roznica polega tylko na wielkosci ekranu,ale pewnie sie myle.pozd
  
 
oba urzadzenia moze i maja podobne funkcje ale to sa zupełnnie inne - proponuje wizyte w aso