Chipsy

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak kogoś interesują chipy ,mam do C26NE ,C30NE , X25XE , X30XE , X25DT ,X20DTH.

Reszta na priva
  
 
Niedługo X20XEV , testy trwają .

Aktualnie C26NE ,C30NE , X25XE , X30XE , X25DT ,X20DTH, są to mody niemieckich firm tuningowych .

Dla klubowiczy 100zł od sztuki , jest możliwość zakupu i wypróbowania , jak nie spełni oczekiwań to zwrot kasy , testy na priva .
  
 
zadam durne pytanie,
do C20NE nie macie
  
 
Niedługo X20XEV , testy trwają .

Aktualnie C26NE ,C30NE , X25XE , X30XE , X25DT ,X20DTH, są to mody niemieckich firm tuningowych .

Dla klubowiczy 100zł od sztuki , jest możliwość zakupu i wypróbowania , jak nie spełni oczekiwań to zwrot kasy .

-mała pomyłka-upss...

Lob Testy na priva.
  
 
A do ABZ?
  
 
Cytat:
2007-04-09 20:28:18, Prowo pisze:
A do ABZ?


Hehe , prace trawają, już niedługo
  
 
Seba a do C20NE nie masz? i jaki orientacyjny przyrost Nm i PSów?
  
 
Cytat:
2007-04-10 18:54:20, SEBA-OMEGA pisze:
Seba a do C20NE nie masz? i jaki orientacyjny przyrost Nm i PSów?


Coś bym złożył ,ale muszę mieć orginał do przymiarki.
  
 
Cytat:
2007-04-10 20:23:48, autoseba pisze:
Coś bym złożył ,ale muszę mieć orginał do przymiarki.


ok, orginał już jest , prace trwają .

Co do X30XE , to właśnie wróciłem z ostrej jazdy po mieście , na sporcie z racji automatu i wrażenia są niesamowite , jeszcze mi się nogi trzęsą , czekam na testy innych osób.



[ wiadomość edytowana przez: autoseba dnia 2007-04-11 15:56:55 ]
  
 
Oooo super,także czekam na wynik i jak będzie dobrze to biorę chipsa
  
 
..Hmmm - w przypadku C20NE - chip to max przyros 5-6ps - MAX.. Zmieniasz mapy ot tak? ..Zwiekszasz dawke paliwa?..Hmm..
  
 
Cytat:
2007-04-11 15:45:56, AndrzejMT pisze:
..Hmmm - w przypadku C20NE - chip to max przyros 5-6ps - MAX.. Zmieniasz mapy ot tak? ..Zwiekszasz dawke paliwa?..Hmm..


przy 115km , można podciągnąć do 125km , tak zmieniam mapy ,ale według wzoru , podobbnego moda do C20NE, ot tak się map nie zmienia. Pozostanie jeszcze kwestia testów na żywo , ale to może na spocie...
  
 
czyli jak to dziala, wyjmuje stary chip wkladam nowy, kuce rosna, spalanie pozostaje? I wszystko za 100zl?
Jakos za fajnie to wyglada
  
 
Cytat:
2007-04-11 15:54:44, fatboy82 pisze:
czyli jak to dziala, wyjmuje stary chip wkladam nowy, kuce rosna, spalanie pozostaje?

Sprawa jest prosta - przy normalnej jeździ korzystasz z większego momentu, ciut lżej kręcisz silnik, to i spalanie się nie zmienia, a bywa że minimalnie spada.

A jak dasz mu w palnik to wciągnie więcej, w końcu wtryski leją większą dawkę paliwa. Ot i całą filozofia

Cytat:
I wszystko za 100zl? Jakos za fajnie to wyglada

Jak dla Ciebie mamy z Sebą specjalną cenę 1200zł. Aby było wiarygodnie
 
 
Cytat:
2007-04-11 15:54:44, fatboy82 pisze:
czyli jak to dziala, wyjmuje stary chip wkladam nowy, kuce rosna, spalanie pozostaje? I wszystko za 100zl? Jakos za fajnie to wyglada


Hehe , wygląda zawsze fajnie i nie zawsze spalanie zostaje, fizyki nie oszukasz skąś te KW energii musisz wziąść , jest totalną bzdurą że spalanie spada , po chiptuningu , no chyba że to jest EKOtunung.
  
 
czyli jak dobrze zrozumialem, to przy spokojnej jezdzie po zmianie chipa moze nawet mniej palic, a jak dam w palnik to wieksza moc bierze sie ze zmiany mieszanki, czyli wiekszej dawki paliwa, czyli wieksze spalanie? Do mnie trzeba lopatologicznie
100zl bardziej mi odpowiada

BTW. to co w serwisach robia - chiptuning za 1000zl to jest wlasnie to? Czy tam jeszcze cos ekstra robia?
  
 
Cytat:
2007-04-11 16:01:46, fatboy82 pisze:
czyli jak dobrze zrozumialem, to przy spokojnej jezdzie po zmianie chipa moze nawet mniej palic, a jak dam w palnik to wieksza moc bierze sie ze zmiany mieszanki, czyli wiekszej dawki paliwa, czyli wieksze spalanie? Do mnie trzeba lopatologicznie 100zl bardziej mi odpowiada BTW. to co w serwisach robia - chiptuning za 1000zl to jest wlasnie to? Czy tam jeszcze cos ekstra robia?


Robią coś ekstra , budują se wille trzy poziomowe , za nasze pieniądze.
  
 
Cytat:
2007-04-11 16:01:46, fatboy82 pisze:
czyli jak dobrze zrozumialem, to przy spokojnej jezdzie po zmianie chipa moze nawet mniej palic

Owszem, może się tak zdarzyć Rzadkie to przypadki ale występują w przyrodzie

Cytat:
a jak dam w palnik to wieksza moc bierze sie ze zmiany mieszanki, czyli wiekszej dawki paliwa, czyli wieksze spalanie?

Tak
 
 
to ja poproszę do c20ne
  
 
Sebastian, zaplonem tez sie bawisz?
bo w tym tkwi tez sporo rezerw, przy LotniczymPaliwieGazowym zwlaszcza