Chipsy - Strona 16

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Słaba seria ,ale coś się dało wymodzić
  
 
Omesia 2,0DTH
  
 
mała ciekawostka Corsa C20NE ze zmienionym wałkiem , kolektorem wydechowym i ssącym .

Program standart i specjalna modyfikacja dostrojona pod auto i z przesuniętym odcięciem .

Waga auta sprawdzona na wadze , więc nie ma mowy o pomyłce


[ wiadomość edytowana przez: autoseba dnia 2008-05-21 19:41:17 ]
  
 
A będzie coś do C20XE?

pozdrawiam
  
 
No i widzisz Seba dałeś ciała

Bo na 1/8 mili w kategorii do 150 KM byś już nie startował
  
 
Cytat:
2008-05-25 23:50:12, omegafan pisze:
A będzie coś do C20XE? pozdrawiam


z tym silnikiem ciężko idzie , coś fajnego można wymodzić ,ale będzie wyskakiwał błąd sondy i nie da się go skorygować w programie .
  
 
Cytat:
2008-05-26 08:48:10, Wiktorzi pisze:
No i widzisz Seba dałeś ciała Bo na 1/8 mili w kategorii do 150 KM byś już nie startował


kurcze nie pomyślałem , trzeba będzie zrobić superchipa zmniejszającego moc ,ale to już nie przelewki , zwiększyć zawsze można ,lecz zmniejszyć , to ja taki kozak nie jestem
  
 
jak wyglada X25XE zrobisz cos do tego ???
  
 
Cytat:
2008-06-01 21:09:20, czarny-1977 pisze:
jak wyglada X25XE zrobisz cos do tego ???


Tak robię do X25XE , najlepiej u mnie na hamowni .
  
 
Vectra B X20XEV 137KM + odetkany wydech



auto ważone i 4 godziny strojenia , wynik potwierdzony kilkoma pomiarami .
  
 
W końcu po długiej nieobecności , tak to jet tylko praca i praca .
Kolejny przypadek z Archiwum X Vectra A C20XE bez jakich kolwiek przeróbek , prosty przykład co może dać przesunięcie odcinki .


Nie pytajcie dlaczego tak wyszło , nie wiem , sprawdzaliśmy wszystko , przełożenia , wage , robiliśmy kilkanaście pomiarów i wszystko się zgadzało , a pomijając Dynomet , dupohamownia mówiła ,że jest spora różnica .
  
 
214 KM po samym przesunieciu odcinki w C20XE bez przerobek ? Faktycznie, jakas dupa ta hamownia.
  
 
Czepiasz się admin
  
 
reasumujac jak zalozymy ze przesune odcinke to bede mial ponad 300KM - ide na to
  
 
Cytat:
2008-08-18 20:56:56, Brutal pisze:
reasumujac jak zalozymy ze przesune odcinke to bede mial ponad 300KM - ide na to

Jest nas dwóch
 
 
niewiem moze i sie czepiam ale dlaczego przesuniecie odcinki powoduje ze w calym zakresie obrotow jest poprawa??
Czy oprucz odcinki zmianie ulegaja mapy,czasy,wypelnienia,katy??

Takie dywagacje teoretyczne
  
 
zwykłe 2,0 n/a +chips i 200KM? ale prima aprillis już był
Cytat:
2008-08-18 21:03:33, SENATOR pisze:
niewiem moze i sie czepiam ale dlaczego przesuniecie odcinki powoduje ze w calym zakresie obrotow jest poprawa?? Czy oprucz odcinki zmianie ulegaja mapy,czasy,wypelnienia,katy?? Takie dywagacje teoretyczne


wg mojej skromnej wiedzy - trafiłeś w sedno
sama likwidacja odcinki pozwoli wyżej kręcić ale jak ma dać wyższą moc / moment...?
  
 
Ech, nie znacie się, to jest typowy przykład teorii względności. Einstein udowodnił, że w pewnych warunkach prawdziwa jest zależność E=mc2,
a to oznacza, że w pewnych przypadkach masa równoważna jest energii. To jest czyste potwierdzenie tej teorii.
Przesunięcie odcinki było tylko katalizatorem przemian. Część masy samochodu przekształciła się dzięki temu w energię, czyli KM.
Jak widać nie zawsze masa zabija...
  
 
osiągi tej dwulitrówki są lepsze lub równe C30SE/SEJ

  
 
Nawet MV6 wysiada