Bi Xenony?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!
Czy można zamontować do naszej omeszki z fabrycznymi ksenonami biXenony, albo cos zeby swieciło na drogowych i na mijania Xenonami?
Jesli ktoś ma jakies pomysły oprócz wyszukiwarki to prosze się wypowiadac!
Pozdrawiam!
  
 
Nie ma innych pomysłów niż wyszukiwarka. Było wałkowane do znudzenia, po kilka razy, łącznie z instrukcjami krok po kroku jak to zrobić.
 
 
Tylko po co ?

Ostatnio jak zadalem pytanie o bixenony i uslyszalem odpowiedz:
"a uzywasz dlugich jak masz xenony ?"

stwierdzilem, ze nie ma sensu, tym bardziej ze trzeba "orac".

Ale jak ktos lubi....

  
 
fakt,
xenony mam 3 lata i długich nie używam,

fakt,
wątek wałkowany wielo-wątkowo, ten wątek polecam do zamknięcia

pozdrawiam/mpaolos
  
 
Cytat:
2007-04-12 18:07:06, Vino pisze:
"a uzywasz dlugich jak masz xenony ?"


ja używam, wtedy to jest dopiero iluminacja
jakby ufo lądowało
bixenony sie przydają (np. przeganianie matołów z lewego pasa itp.)
  
 
Cytat:
2007-04-12 20:31:09, ilku pisze:
ja używam, wtedy to jest dopiero iluminacja jakby ufo lądowało bixenony sie przydają (np. przeganianie matołów z lewego pasa itp.)



Ja tam jak wiozę kogoś nowego, i jak włączam długie to przeważnie słyszę: O kurwa
Bixenon to naprawdę fajna sprawa...
  
 
Hmm... NO tak to ja mam chyba cos nie tak z tymi Xenonami, bo aż tak daleko mi nie sięgaja światła. Fakt barwa i nasycenie zajebiste, ale długość jakieś 40m to chyba max. Wyregulowane są podobno dobrze, wiec o co chodzi?
Poszukam w wyszukiwarce na temat biXenonów.
Pozdrawiam!


PS. Nie ma nic w tym badziewiu - wyszukiwarce! Gdzie sa te schematy krok po kroku?

[ wiadomość edytowana przez: hammet1 dnia 2007-04-13 14:29:25 ]
  
 
Witam,

ja u siebie mam Bixenony, przerabiałem sam. Wiem ze moze ktos powie ze to kiszka, homologacja i inne pierdoly. Lecz wydaje mi sie ze jesli wszystko jest dobrze zrobione nie ma oslepiania innych.

Jesli chodzi o przerobke to zmienialem soczewki w standardowych soczewkach. Soczewki Valeo z Audi S4. Wydaje mi sie nawet ze soczewka ta lepiej rozprasa swiatko niz oryginalna helli.


Pozdrawiam