Rysy na kokpicie- co robić?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam użytkowników forum!!!

Mam kilka rys na kokpicie w MKVI, czym to usunąć? Może pasta lekkościerna, albo drobny papier ścierny. Kosmetykami tego nie zamaskuję, co o tym myślicie, czy ktoś już robił coś takiego?

Mario
  
 
witam, mialem kiedys drobna ryse na kokpicie i udalo mi sie ja elegancko usunac wodnym papirem sciernym, tylko trzeba uwarzac i robic to bardzo uwarznie bo interesuje nas tylko rysa a nie polowa kokpitu, mi sie udalo, nie ma sladu,

pozdrawiam
  
 
przepraszam ze sie wtracam ale mam podobny temacik. Otoz poprzedni wlasciciel wwiercil tuz obok pokretel nawiewow trzy dziury. W dwie z nich poszedl uchwyt od mikrofonu cb, ale chcialbym sie ich wszystkich 3 pozbyc calkowicie. Sa jakies metody zeby zalac plastikiem czy cos??
  
 
dziurkaczem biurowym wytłoczyć kółeczka z podobnego tworzywa ( ja kiedyś pociąłem starą okładkę na dokumenty maskując dziurki w lanosie). I przykleić, poprawić na gorąco delikatnie zapalniczką by sie zlało z plastikiem kokpitu. Albo jak dziurki blisko siebie to Świętego Krzysztofa w te miejsce przymocować.
  
 
Na pewno spróbuję papieru ściernego. Na szczęście dziur nie mam,byłby większy problem