Przywitanie oraz prosba

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam

tym oto postem chce przede wszystkim przywitac sie z szanownym gronem ludzi przynalezacych do tzw TGRu w ktorym rowniez i ja chcialbym sie znalezc
jestem tym wariatem co kiedys jezdzil granatowym niemieckim cudem techniki z silnikiem TD
obecnie w srebrnym saxo vts. a na imie mi Bartek i jestem z jaworzna
zna mnie oczywiscie kilka osobistosci tak szanownych jak prezes Filip czy niemniej szanowni Luka lub bracia Mati oraz Simon z pieknego kaszla
i wlasnie przez nich zostalem tu skierowany aby zyskac akceptacje grupy co probuje uczynic tym postem

a przechodzac do drugiej czesci postu. otoz okazuje sie ze jestem w dosc pilnej potrzebie polegajacej na tym ze potrzebny jest mi dosc szybko pilot na zblizajacy sie kjs z cyklu pucharu toyoty - ANWA w krakowie. a wiec takie pytanie do szanownych forumowiczow. czy ktos dysponuje wolna niedziela (tak ta najblizsza) ochota i checia zaspokojenia swoich potrzeb na porzadna dawke adrenaliny?? ze swojej strony zapewnie oczywiscie zabranie spod domu i odwiezienie po rajdzie, zaangazowanie w jego trakcie i w miare bezpieczna podroz od startu do mety

moj gg to:2102078. jesli ktos reflektuje to bardzo prosze o kontakt.

pozdrawiam
  
 
Witamy w TGR! Z miłą chęcią zobaczę na stronie relację z Anwy!
  
 
Ludzie!! Pilna sprawa z tym startem.... etatowy pilot Bartka ma szkołe. Ja miałem jechać w zastępstwie, ale... też mam jednak szkołe, a poza tym po ostatnim SRSie stwierdzam że chyba się nie nadaje na prawą stronę... w maluchu pogubiłem linijki w zeszycie, a co byłybo w saxofonie wolę nie ryzykować, ja się po prostu boje
Szanowni piloci z TGRu: Marta, OZ, Szczepan! chyba znajdzie ktoś czas?

Pozdro dla Was z Jawo!
  
 
Hello!
  
 
Po pierwsze ELO ZIOM!!!
Po drugie , szkoda, że jadę Bielsko w niedzielę bo chętnie bym pojechał na Anwę, gdyż słyszałem dużo pochlebnych opinii o tych zawodach. Zatem nie pozostaje mi nic innego, tylko przyłączyć się do apelu do pilotów -śmiało proszę pomóc koledze w potrzebie. Powodzenia
  
 
Cześć i czołem
  
 
Hejka!!
  
 
Witam!
Ja i Marta niestety nie pomozemy bo tez w niedziele mamy szkole :-/

Pozdrawiam i powidzenia
  
 
dziekuje za przywitanie oraz za zainteresowania sie moja prosba
na szczescie znalazl sie juz pilot i to nie byle jaki.
oczywiscie Luka mozesz liczyc na pare zdan i moze zdjec do relacji na strone
  
 
Hej!
Szkoda, ze w ten weekend bede na Slowacji, bo chetnie bym pojezdzil w saxo vts