[127] mój fiat 127 1974r - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mcqueen mówi że jest jeszcze LPG

a tak na poważnie nie jest tak źle ze spalaniem dobrze utrzymana jednostka i wyregulowana 8 litrów powinna pożerać
  
 
Zależy też od wałka
  
 
si
ale generalnie nie jest źle
  
 
zależy od buta.mnie tam nie palił dużo ale pamiętam jedną KZK jak zalałem za dychę i po 2 minutach jazdy się auto zatrzymało
  
 
Krzysio,kiedy rejestrowałeś autko? Siakieś dziwne wyróżniki zaczeli wydawać w dwurzędowych blachach...
Pozatym siódemeczka palce lizać,niczego jej nie brakuje,jest popostu niesamowita.
Pozdrawiam!


[ wiadomość edytowana przez: Marchewa dnia 2007-10-22 16:50:56 ]
  
 
hehe przerejestrowałem pod koniec sierpnia. Ładnie sie pousmiechałem do pani w okienku i dostałem ladną rejestracje, bez literki na końcu. Sie gra sie ma - dobry bajer pół sukcesu
  
 
hehe przerejestrowałem pod koniec sierpnia. Ładnie sie pousmiechałem do pani w okienku i dostałem ladną rejestracje, bez literki na końcu. Sie gra sie ma - dobry bajer pół sukcesu
  
 
To mi napisz na PW co za świństweka opowiadałeś Pani w okienku,bo ja też będę auto niedługo rejestrować,a niepodobiom mnie się te z dwoma literkami na końcu...blech.
EOT,piszemy o "siódemce"
  
 
nie wiem jak u was ale ja przy rejestracji kazdego auta moglem sobie wybrac tablice,wystarczylo byc milym dla Pani inna sprawa czy bedzie z czego wybierac
  
 
No wybrać można,tylko u nas już 3 zasób zaczęłi z dwoma literkami na końcu,a Krzysiu dostał z pierwszego zasobu,który sie skończył siakies 3 lata temu,to mnie najbardziej dziwi
  
 
Może dlatego, że tylna jest dwurzędowa. Na nie jest mniejsze wzięcie, toteż mógł się trafić starszy numer.

A siódemka bardzo fajna.
  
 
Wiesz Marchewa.. Trzeba mieć to "coś" Ja zawsze mam fajny numer rejestracyjny, a Stasiu nigdy sie w urzędzie komunikacji nie pojawia i aut nie przerejestrowuje - wyciągnij wnioski i pokaż co potrafisz
  
 
a co z tą mk2 bedzie??
  
 
Zasili Pusiaka swoimi organami
  
 
to to ja wiem ale co z buda i resztą??
  
 
Sprawa otwarta, czekam na privie. Podobnie jak obecny mój silnik z osprzętem i skrzynią.
  
 
szkoda tej 7 co jest dawcą by poszła na żyletki
  
 
Cytat:
2007-10-30 22:52:42, MAD_DOGG pisze:
Dzisiaj wreszcie zawieźliśmy dawce na miejsce kaźni


ja Ci dam miejsce kaźni !!
  
 
  
 
Cytat:
2007-10-30 22:59:42, CEHU pisze:
szkoda tej 7 co jest dawcą by poszła na żyletki


Wyraziłem już na privie wstępne zainteresowanie. Mam nadzieję, że jeśli nie ja, to ktoś inny nie da jej zginąć