[126p] 900 kolejna rajdówka

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Rok bez malana to trochę za długo więc nie wytrzymałem i kupiłem sobie kolejną zabaweczkę

Podłubane:
- silnik 900,
- sportowy wałek,
- gaźnik z ritmo,
- dolot Węglarski,
- kolektor 421,
- wydech Węglarski,
- sterowanie z kabiny wyprzedzeniem zapłonu,
- klatka,
- kubły,
- pas 3 calowe,
- poszerzone nadkola,
- dystanse,
- felgi "ruski",
- hamulce tarczowe z przodu,
- hydrauliczny ręczny,
- itd...

Malan długo stał więc najpierw muszę go troszeczkę przywrócić do życia.
Więcej fotek niebawem.

  
 
Ciekawa specyfikacja, brakuje tylko zdłubanej 650-tki ;D
  
 
Jeśli po jazdach testowych nie będzie mi pasować to całkiem możliwe , że zawita tu dłubnięta 650 tka
  
 
Pan Szumi... już zakończył karierę, czy przesiadł się na coś mocniejszego?
  
 
Przecież ten malan nie jechał nic od paru lat, tylko dopiero teraz zdecydował się sprzedać.
  
 
w sumie bardzo mało 900 jest, wszyscy wkładają coś większego a do tego auto odżyje lepiej upalać i męczyć niż ma marnieć.
  
 
No i fajnie, 900 fajna jest, ale 1.1 fajniejsze
  
 
a 1.2 albo 3,5 jeszcze fajniejsze ale raczej chodzi o zmieszczenie się w klasie

34, wrzuć więcej fotek jak to to wygląda
  
 
Kiedyś właściciel tego auta miał tu tema ale pewnie jest gdzieś daleko , daleko w dole.
Ale dzisiaj może jakieś porobię .
  
 
Cytat:
2013-11-25 08:16:53, 34 pisze:
Kiedyś właściciel tego auta miał tu temat ale pewnie jest gdzieś daleko , daleko w dole...



Mam nadzieję, że temat, a nie właściciel.
  
 
Nie no temat
Dzisiaj trochę zacząłem ogarniać zapuszczony lakier więc może jutro pyknę kilka foteczek jak wygląda po odświeżeniu .
  
 
Bojowo wygląda, wiedzę, że buda chyba FL? Fajnie, że przywrócisz mu życie i wróci tam gdzie powinien. To ma być rajdówa czy na tor?
  
 
Nie jara mnie tor więc raczej i na pewno rajdówka.
  
 
Lakier odświeżony, odzyskał blask więc można się pochwalić :



  
 
Ku**a cudeńko
  
 
Cytat:
2013-11-27 00:43:50, 34 pisze:
Nie jara mnie tor więc raczej i na pewno rajdówka.



Polać mu!

p.s. Startujesz nim w Opolu ? Kiedy macie jakąś najbliższą imprezę? Bo w moich regionach trochę lipa jest...
  
 
Fajne autko. Poprawiłbym tylko przednie poszerzenie, bo zostały spi*rdolone - schodzą za nisko i nie ma za dużej możliwości regulacji wysokości przodu.
  
 
Cytat:
Startujesz nim w Opolu ? Kiedy macie jakąś najbliższą imprezę? Bo w moich regionach trochę lipa jest...



Nie wiem czy się wyrobię bo 15 grudnia jest KJS Ford'a kończący sezon.
  
 
Hamulce rozruszane, elektryka ogarnięta, dziad dzisiaj zagadał
Na razie fotka z pod maski, trochę ją jeszcze poczyszczę ale nie za wiele bo większość to konserwacja.
No i trochę ładu z kabelkologią porobię.
  
 
Nie żebym się czepiał ale dziwnie tek układ chłodzenia ma zrobiony. Silnik pewnie po każdym przegrzaniu się zapowietrza. Kojarzę te auto z czasów kiedy sam miałem 900 a to już ładnych parę lat temu było. Teraz dawno zbudowanych porządnych rajdówek ze świecą szukać. Same druty skręcone na pół sezonu i do żyda.