Anwa 20.05.07

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jedzie ktos z naszych ? chyba ciekawie sie zapowiada, chociaż tylko 7 prób.
  
 
NO ba oczywiście że się wybieram...
  
 
Wie ktoś jaka będzie trasa na maxi?
  
 
Betonowa , szutrowa i napewno dziurawa
  
 
a to jakie w koncu próby są ? tylko maxi czy jeszcze cos ?

bo bylem wczoraj w amk i jak zwykle nic sie nie dowiedzialem... :/
  
 
Cytat:
2007-05-10 01:28:35, MikeVTi pisze:
a to jakie w koncu próby są ? tylko maxi czy jeszcze cos ? bo bylem wczoraj w amk i jak zwykle nic sie nie dowiedzialem... :/



wystarczy poszukać - >>> KLIK <<<
  
 
w sumie to wpadlem na to pozniej ale nie mialem dostepu do netu..
czyli próby na maxi beda 3 razy inne ?
  
 
Cytat:
2007-05-10 15:03:56, MikeVTi pisze:
czyli próby na maxi beda 3 razy inne ?



a skąd ten pomysł ?
  
 
No to jak w końcu będzie próba z przodu od wjazdu czy z tyłu jak tylny wyjazd?
  
 
hmmm tak mi kumpel z klasy 3 zarzucil takim smsem ale widze ze chyba blednym dobra, wyjdzie w praniu w takim razie )
  
 
i jak wrażenia ?
  
 
W sumie było super (nie licząc naszego wyniku), w wieliczce fajne próby szybkie, równe i dużo syfu, kurzu, na maxi też spoko z wyjątkiem dziur i jak się okazało dla mnie (pierwszy start) zbyt zakręconej końcówki próby.
  
 
Wypas - ma ktoś zdjęcia?
  
 
Spokojnie z tymi zdjęciami, dajcie czas chłopakom obrobić fotki.

Traska na Eurostarze jak dla mnie bomba, na maxa wykorzystane miejsce. Niestety na ostatnim odcinku dotknołem opony i z 3 miejsca w klasie spadłem na 6.
  
 
to moj drugi KJS ale impreza naprawde super pogoda dopisala,duza ilosc zalog,fajne trasy zwlasza EUROSTAR
Pozdrowienia dla organizatorow zaloga 59
  
 
Mi dziury nie przeszkadzały bo autko pożyczone od mamy :-p Niestety do zrobienia wyniku zabrakło troche mocy a i kierowca nie ustrzegł się błędów. Chciałem was spytać czy kojarzy ktoś może srebnego puga z numerem 20 śmigającego po trasie, czy jechałem na tyle wolno i mało efektownie, że przemknął niezauważony. Chciałbym jakieś obiektywne opinie jak moja jazda wygląda z zewnątrz i czy będą ze mnie ludzie ? :-p Walcie szczerze, mam mocne by-passy
  
 
ale masz problem, jeździ się dla zabawy, nauka przychodzi z czasem a i nieraz fajny wynik się trafi
możemy sie kiedyś umówić na mały trening na maxi to skorygujemy jak będzie trzeba to i owo
  
 
Ano mam problem bo jak jest jakiś filmik z imprezy w której jechałem to nigdy mnie nie ma a i zdjęć mało i zastanawiam sie czy to auto nie wyjściowe czy słaby kierowca. A co do treningu na Maxi to ja bardzo chętnie ale autka nie mam :-| bo to którym jeżdrze to matki jest i wątpie żeby poza imprezami dała mi go do katowania.
  
 
Ja widziałem troche twoich przejazdów i były całkiem wporządku chociaż sam koncentrowałem się na własnej jeździe. A problem z tym że nie ma Cię na filmach może być związany z tym że auto jest mało oklejone właściwie to wogóle i nie przyciąga wzroku. Miałem podobne dylematy gdy jeździłem Lanosem który był szarobury i nie rzucał się w oczy. Może wyjściem dla Ciebie będzie pożyczenie auta od brata to napewno nie przejedzie nie zauważone.
  
 
A co do trasy to mogłaby byc mniej dziurawa troche odczuł to mój samochód. Mam nadzieje że nastepnym razem trasa nie będzie puszczona po tych szutrach z tyłu ani przez środek tych betonowych słupów bo tam był wyryp największy.