Pomóżcie w wyborze radia

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Proszę o pomoc które radio wybrać:
SONY

PANASONIC

PIONEER

BLAUPUNKT

Zależy mi aby utwory na MP3 dobrze grały i nie przeskakiwały na nierównościach dróg. Czytałem na tym forum że JVC właśnie dobrze grają z płyt, ale podczas postoju a nie jazdy.

[ wiadomość edytowana przez: aa_pp dnia 2007-03-16 11:18:51 ]
  
 
a ja czytałem ze trzeba przykleic elektro magnes do karoserii to wtedy nie ma rdzy i radio głosniej gra!!!
  
 
elektro magnes (lub kawalek tasmy izolacyjnej- z daleka i jedno i drugie ciemne ) o powierzchni 1cm2 to szybki "ćip tjuning", należy umiescic go tak, aby nadal jeszcze wiecej opływowości autu (nauczylam sie tego niedawno)
WYNIK : +3 kuce więcej
  
 
A czy ktoś potrafi doradzić które z tych radyjek wybrać?
Nabijać możecie się dalej, bo w końcu fajnie się jeździ po kimś kto nie ma zielonego pojęcia w tej dziedzinie. A może źle się wyraziłem na początku, bo chodziło mi o tzw. bufor pamięci.
  
 
osobiście to akurat po nikim nie jezdze tylko wspominam, czego ostatnio sie dowiedziałam odnosnie "chipowania".
Co do radyjek, nie wybrałabym żadnego, moze bym sie przy pionku zastanowiła, ale polecam Clariona i Alpine'a, mozna juz w dobrej cenie dostac te radyjka, ewentualnie Kenwood, z zeszłego sezonu 2006- na prawde podnieśli poprzeczke jeśli chodzi o radioodtwarzacze, dość dobre brzmienie, przystepna cena, pewny sprzet.
  
 
Wielkie dzięki za odpowiedź. Postaram się poszukać gdzieś w przystępnej cenie Clariona i Kenwooda, bo na Alpine'a to raczej nie uzbieram tyle kasy.
  
 
kenwood zawsze miał dobry dzwiek Ja jakos nigdy nie narzekałem na dzwiek tej marki Oczywiscie zdarzały sie modele lepiej i gozej brzmiące ale generalnie wypadało to dosyc dobrze Ja go stawiam wyzej niz pionera

Co do "ćip tjuningu" to ja nie chce wiedziec co ty Anu sobie tuningowałas w ten sposob... mam tylko nadzieje ze nie to na co wskazuje nazwa

  
 
A wracając do radia KENWOOD to które jest lepsze:
1. KDC-W 3534
2. KDC-W4034
  
 
Podpinam się pod temat i pytam co sądzicie o radyjkach jvc? dokładnie chodzi mi o model JVC KD-G332/331 Mój brat chce takie kupić i proszę o opinie