Zapytanko

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Siema
Czy gdzies w Stalowej jest zaklad co robi układy wydechowe ? tzn maja gietarke do rur, rury roznej srednicy itp ?

Trzeba mi w caddy zrobic od nowa caly uklad wydechowy o srednicy 55mm. Troche rzezby tam bedzie bo z mk2 kompletnie nic nie pasuje.

Wiem ze w Rudniku jest taki zaklad jutro sie tam wybieram.



[ wiadomość edytowana przez: Rapcio dnia 2007-05-03 15:36:40 ]
  
 
Wlasnie w Rudniku jest dobry Czesiek od wydechow, znajomy u niego robil i jest zadowolony.
  
 
Cytat:
Wlasnie w Rudniku jest dobry Czesiek od wydechow, znajomy u niego robil i jest zadowolony.



tak tylko ktory ten pierwszy po lewej stronie od niska czy ten drugi po prawej stronie od niska ?
  
 
Wydech juz zrobiony. Czekałem tylko dwa dni na autko.
Musze przyznac ze robota zrobiona bardzo profi. Wszystko zrobione na nowych czesciach. Srednica calego wydechu to 55mm (tak poradził GTO). Jedynie nie udało sie wcisnac srodkowego wydechu bo poprostu nie bylo miejsca i jest tylko koncowy od Toledo 16v (tak poradzil GTO). Jestem zadowolony wieczorem wkleje fotki jak to zostało zrobione.

  
 
odrazu moesz podac u kogo robiles i ile cie to wyniosło bo tez musze uklad wydechwy przerobic pozdro
  
 
A ja mam gientarke do rur i migomat i w vectrze robiłem sobie sam z pomoca barego