Brak rozsadku + alko

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20070504/AKTUALNOSCI/70504003/-1/podkarpackie
  
 
LINK - Tak łatwiej Ehh szkoda gadać na ten temat, nie rozumiem tych którzy jezdza na gazie...
  
 
TU tez jest cos o tym a co do pijanych kierowcow to szkoda gadac sami sie pchaja do piachu
  
 
Widzialem to, szkoda gadac. Policjant co pracuje pare lat w drogowce mowi ze jeszcze czegos takiego niewidzial, powiem Wam ze strasznie to wygladalo
  
 
ludzka glupota nie zna granic
  
 
autko wygladalo tragicznie, a kierowca ktory jako jedyny przezyl ledwo co trzymal sie na nogach. w takich sytuacjach sprawdza sie jak nic powiedzenie: glupi to ma zawsze szczescie.... chociaz i tutaj rodzi sie pytanie czy to rzeczywiscie takie szczescie... chlopak najpierw pojdzie siedziec za swoja glupote a potem bedzie musial jakos z tym zyc. sam nie wiem co gorsze...
  
 
Ja tez nie wiem co gorsze ale fakt ze wsiadl do samochodu za kierownice po alkoholu nic go nie tlumaczy.

Gosc przez chwile zrujnowal nie tylko sobie zycie ale jeszcze trzem innym rodzinom.

Bylem i widzialem to na wlasne oczy i naprawde brak slow.

Koles powinien sie zastanowic zanim zasiadl za kolkiem a teraz powinien poniesc kare na jaka zasluzyl choc to zycia tamtym niestety nie wroci.
Jak dla mnie powinien dostac max wyrok jaki moze byc, a dla tamtych co zgineli [*]
  
 
Oglądałem dziś widomości tvp rzeszów i mówili o tym wypadku. I policjant który prowadzi tą sprawe powiedział że bedzie sie domagał by ten młody człowiek odpowiadał za to jako pełnoleni obywatel.
  
 
Cytat:
2007-05-05 01:08:46, rzeszowiak pisze:
Oglądałem dziś widomości tvp rzeszów i mówili o tym wypadku. I policjant który prowadzi tą sprawe powiedział że bedzie sie domagał by ten młody człowiek odpowiadał za to jako pełnoleni obywatel.


Przecierz wg. mediów miał 18 lat.
  
 
Dodatkowo nie ma Prawka


[ wiadomość edytowana przez: Dragster_13 dnia 2007-05-05 11:39:54 ]
  
 
Cytat:
2007-05-05 11:33:20, zoom pisze:
Przecierz wg. mediów miał 18 lat.



z tego co mi wiadomo to koles konczy 18 22.05 wiec sobie niezly prezent sprawil.
a potraktuja go napewno jako doroslego. ciekawi mnie tylko czy oskarza go o potrojne zabojstwo czy tylko o spowodowanie katastrofy w ruchu ladowym
w pierwszym przypadku dostalby 25 lat lub dozywocie, a drugim zas grozi mu tylko 2 do 12 lat plus dodatkowo jakies 2 latka za jazde po pijaku do tego bez uprawnien....
  
 
A zresztą nie nam to osądzać. Ale mysle że i tak większą kare poniesie iż będzie żył z tą myślą że zabił 3 swoich znajomych.
  
 
Też uważam, że ten chłopak sobie zrujnował życie to będzie się za nim ciągnąć w nieskończoność i to będzie jego największa kara.