OPT

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Widział ktos nowy odcinek opt Tede zjechał Citusa z KTN ogladnijcie soebie jest relacja z bemowa
  
 
oglądnąłem wreszcie powtórke i zjechał go zdeka.. Gucio
PS. widzieliście tą Calibre gościa z KTN-u nick "Picia" po reaktywacji ? jeszcze wielkiego napisu tuning na tylnej szybie brakuje.
PS2. nie żebym coś do KTN-u miał no ale ...
  
 
moze ktos nagrac ten odcinek z checia bym zobaczyl

a co tam o nim mowil?

[ wiadomość edytowana przez: Pingu dnia 2007-05-12 14:28:36 ]
  
 
ze przesadzil ;] a calibra pici jest szybka i wsciekla! i bez gadania ;]
  
 
Hehe niech ktoś to nagra jak może bo nie miałem okazji oglądnąc
  
 
Cytat:
2007-05-12 14:53:05, skarap pisze:
ze przesadzil ;] a calibra pici jest szybka i wsciekla! i bez gadania ;]



czyli co calibra sie wsciekla na wlasciciela
  
 
szybko się wściekła na właściciela
a co do silnika pici to jak nie słyszałem o tych 180km to myślałem ( pewnie jak kilka innych osób ) że tam jest 8v.
a wracając do tematu to jak zwykle głupie komentarze Tedego w dennym programie... CT było jakie było ale było o niebo lepsze. co jedynie w OPT mi się podoba to pomysł z tuningiem Bety.
  
 
PART 1
PART 2
Moze to ten odcinek, nie ogladalem bo Tede dziala na mnie wkurwiajaco.
  
 
Nic zlego nie powiedzieli na seicetno
  
 
Porównali go tylko do Gucia

GUCIO
  
 
Cytat:
2007-05-13 12:30:24, Dragster_13 pisze:
Porównali go tylko do Gucia GUCIO



A to jednak obraza straszna
  
 
"zderzak na sportowy...siatki na tuningowe...atrapa intercoolera (?)... wycieraczki aluminiowe...spojler dodany, zawsze mozna poprawic jakos aerodynamike...tlumik wymieniony na inna firme...jezeli sie otworzy szyby, to reakcja ludzi jest przede wszystkim noooo ogladanie sie, jakies usmiechy, niektorzy chodza po ulicy podspiewuja czasami...na progach sa listwa wymienione...no i wsiada sie do auta i muzyka gra!"

WTF?? Powiedzcie mi ze kolesiowi zaplacili zeby tak mowil i to auto zlozyl wg zlecenia... prosze powiedzcie mi ;].

P.S. Co to wogole za pajac ten prowadzacy? Takie gowno juz w tvn turbo puszczaja??
  
 
Cytat:
2007-05-13 16:40:03, _Gallus_ pisze:
"zderzak na sportowy...siatki na tuningowe...atrapa intercoolera (?)... wycieraczki aluminiowe...spojler dodany, zawsze mozna poprawic jakos aerodynamike...tlumik wymieniony na inna firme...jezeli sie otworzy szyby, to reakcja ludzi jest przede wszystkim noooo ogladanie sie, jakies usmiechy, niektorzy chodza po ulicy podspiewuja czasami...na progach sa listwa wymienione...no i wsiada sie do auta i muzyka gra!" WTF?? Powiedzcie mi ze kolesiowi zaplacili zeby tak mowil i to auto zlozyl wg zlecenia... prosze powiedzcie mi ;]. P.S. Co to wogole za pajac ten prowadzacy? Takie gowno juz w tvn turbo puszczaja??


Hehehe no niestety ale to chyba nastała nowa era tuningu No Operacja Tuning zastąpiła Czas Tuningu
  
 
Material dobry

Jesli chodzi o Tede'go to totalna klapa. Nie widzialem jeszcze zeby jakis lanser zrobil wiekszego pajaca z siebie.... koles chyba za duzo pali, bo nadal mysli ze jest fajny:/
  
 
Bo jak muzyk ? raper? whatever... ma sie znac na autach. Ktos tam mu podpowiada co mniej wiecej mowic/robic ale nic od siebie ciekawego/smiesznego powiedziec nie umie
Pozdr.
  
 
madrego to nie ale smiesznego cos powie czasem.. zauwazcie ze w tym programie to ludzie mowia o furach a on tylko jest tlem, nie macie troche dystansu do tv? (szczegolnie Ty zoom;p) nawet jesli sie zna to dlaczego ma sypac jak wisławski plastikowa gadka i fachowymi nazwami skoro cala konwencja programu jest luzna.. nie omijajac kasi ktora jest mega-luzna
  
 
wedlug mnie ten program jest ok. to nie jest powazny program, on ma na celu raczej nabijanie sie z tuningu. Tak jak z Tedego z ktorego mozna sie tylko nabijac
  
 
Sorry ale na przyklad Top Gear jest robiony na luzie ale ze smakiem. Nie trzeba drzec lacha z kogos zeby bylo smiesznie.
Tede szydzi z kogos kto powiedzmy sobie nie ma gustu ale sam o tym tez pojecia nie ma. moim zdaneim bez problemu mozna byloby ten czas antenowy nieco lepiej zagospodarowac, niz przyznawac go na pol spalonemu prowadzacemu.

moim zdaniem wyglada to tak, ze jak ktos ma jakas fajna koncepcje na to co chce robic to nie musi siegac po takie srodki jak osmieszanie innych, bo to z kolei jest wg mnie brak pomyslu tedego na dobry, zdrowy dowcip.

co do dystansu, coz chyba jestem zagorzalym konserwatysta, ktory w programie tego pokroju raczewj sie nie odnajdzie. Ale za to lubie monthy pytona
  
 
Cytat:
2007-05-14 23:24:47, USA1 pisze:
Sorry ale na przyklad Top Gear jest robiony na luzie ale ze smakiem. Nie trzeba drzec lacha z kogos zeby bylo smiesznie. Tede szydzi z kogos kto powiedzmy sobie nie ma gustu ale sam o tym tez pojecia nie ma. moim zdaneim bez problemu mozna byloby ten czas antenowy nieco lepiej zagospodarowac, niz przyznawac go na pol spalonemu prowadzacemu. moim zdaniem wyglada to tak, ze jak ktos ma jakas fajna koncepcje na to co chce robic to nie musi siegac po takie srodki jak osmieszanie innych, bo to z kolei jest wg mnie brak pomyslu tedego na dobry, zdrowy dowcip. co do dystansu, coz chyba jestem zagorzalym konserwatysta, ktory w programie tego pokroju raczewj sie nie odnajdzie. Ale za to lubie monthy pytona




wiesz oni maja krolowa a my dwie kaczki
  
 
Okej. Fakt, tez lubie to ogladac