Spocik warszawski :) - Strona 28

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
I co pisze się Ktoś?
Klan "M" w całości
  
 
Piszemy się

-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..
  
 
My też będziemy
  
 
JA SIĘ POOSTARAM
  
 
No i się postarałem, niestety tylko na bardzo malutką chwilkę. Miło było zobaczyć Was.
  
 
Właśnie wróciliśmy, nie spodziewałam się takiej frekwencji - dzięki za miłe spotkanie
  
 
W niedzielę 17.04 na Bemowie wyścigi na 1/4 mili i drift. Szczegóły tutaj. Będę się starał pojawić w godzinach 10-15.

-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..
  
 
Strasznie drogo
  
 
Zgadza się, cena chora , ale to pewnie moja ostatnia impreza motoryzacyjna w tym roku + jedyny drift cup w okolicach W-wy w tym roku.

-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..
  
 
Pełne dane jutrzejszego (nie 17) Pucharu Wiosny:
_Szalony_ ma przejazd z nr 50 a więc 1 próba ok. 10:20 reszta na stronie www.automobilklubpolski.pl w zakładce Puchar Wiosny 2011 - ja niestety nie jestem mobilna a mifi śmiga do Z.K. Betką
Puchar Wiosny

Na KJS się nie piszemy

[ wiadomość edytowana przez: mifinka dnia 2011-04-15 22:22:40 ]
  
 
Zapraszamy 7 maja na ognisko - Warszawa ul. Radiowa/ Kutrzeby


Szczegóły spotu
  
 
Nas nie będzie, powoli szykujemy wyprawkę w Zalesiu
  
 
A czemu to zloty organizujemy już tylko z PDF ???
Nie wpadam za często ale teraz zamierzam to naprawić odkąd wróciłem na stare śmieci i mieszkam w Warszawie.
Tak więc jeśli będę miał możliwość zawitam i na PDF.
  
 
Cytat:
2011-05-04 20:35:43, Ikarus260 pisze:
A czemu to zloty organizujemy już tylko z PDF ???


Przecież to nie jest zlot Klubu Espero tylko zlot PFD
  
 
A Espero to niby nie Daewoo?

-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..
  
 
Na razie na liście jest po 50% Klubu Espero i Daewoo Forum więc
  
 
Cytat:
2011-05-04 20:35:43, Ikarus260 pisze:
A czemu to zloty organizujemy już tylko z PDF ???



Bo z nasze go Klubu było po 5 aut a tak to jest 15

  
 
Cytat:
2011-05-06 05:59:20, Kula69 pisze:
Bo z nasze go Klubu było po 5 aut a tak to jest 15


Ale liczy się jakość a nie ilość

-----------------
czasem tu zaglądam
  
 
Cytat:
2011-05-06 08:13:05, Adam4302 pisze:
Ale liczy się jakość a nie ilość


jak widać nie dla wszystkich
  
 
Cytat:
2011-05-05 18:26:46, lucas48 pisze:
A Espero to niby nie Daewoo?


Owszem, Espero to Daewoo ale Klub Espero to nie to samo co PFD choć pewnie znaleźliby się tacy co tak uważają. Dające się od jakiegoś czasu zauważyć łączenie spraw obu klubów - tak jakby działały wspólnie - jest strasznie nienaturalne. To, że ktoś jest obecny na obu forach nie oznacza, że sprawy klubowe także mają być wspólne bo Klub Espero ma swoje sprawy a PFD ma swoje.
Wszyscy wiemy, że Klub Espero nie był, nie jest i nigdy nie będzie żadnym działem tamtego forum. Klub Espero o czym wszystkim wiadomo nie wyodrębnił się z PFD i zaczął żyć własnym życiem tylko powstał niezależnie i to w czasach gdy duża część użytkowników tamtego forum miała bierzmowanie a niektórzy pewnie i komunię.

Nie chce być źle zrozumiany, nie neguję tamtego forum i nic do niego nie mam. Sam jestem jego członkiem od 9 dnia od narodzin PFD więc wcześniej niż większość z Wasi (tylko Kolber był wcześniej) i przez pewien czas współuczestniczyłem swoją osoba w tworzeniu tamtego forum. Ale mimo to zdecydowanie jestem za tym by sprawy obu forum oddzielać grubą kreską.

Przecież to nie wyścigi na ilość powinny być motorem napędowym spotkań tylko chęć samego spotkania znajomych Twarzy choćby było ich tylko 2-3. Uważam (i z tego co widzę nie tylko ja), że lepsze spotkanie 5 aut (nawet licząc auta zastępcze) niż wielki spęd oby tylko było nas więcej. Warto byłoby czasem spotkać się we własnym gronie a z tego co widzę to teraz już nie można obejść się bez PFD. Przecież nie mamy żadnych ilości minimalnych a wedle filozofii i możliwości tego forum 2 Esperaczki to już w zasadzie zlot natomiast 5 aut to naprawdę tłok i trzeba szukać specjalnego miejsca na zlot

Poza tym jak to w życiu bywa prawdziwa przyczyna problemu tkwi nie tam gdzie każdy myśli. A przyczyna frekwencji na zlotach tkwi znacznie głębiej niż tylko w kwestiach urlopowych, ograniczeniach czasowych etc. Sam mam do lasku na Bemowie jakieś 2-3km i chodzę tam na piechotę do małpiego gaju ale mimo to na zlot mi nie po drodze Myślę, że absencja najaktywniejszych niegdyś członków to kwestia ogólnej atmosfery panującej na forum i tego, że ta atmosfera delikatnie w ostatnich czasach się zagęściła. Być może jest to też wina tego, że ludziska kapcieją przed TV a być może też tego, że czas po prostu na nowe rozdanie na naszym forum