Spocik warszawski :) - Strona 29

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Fajnie jest zobaczyć 15 samochodów jednego producenta, czyli wszystkie Daewoo ale jak to powiedziała moja kobieta, zatrą się granice między klubami.
Jeżeli za każdym razem będziemy łączyć zloty Klubu Espero z PDF to klub Espero przestanie istnieć.
Zostaniemy jednym słowem wchłonięci przez dużo młodszy klub.


[ wiadomość edytowana przez: Ikarus260 dnia 2011-05-06 17:03:02 ]
  
 
Cytat:
2011-05-06 17:00:49, Ikarus260 pisze:
Fajnie jest zobaczyć 15 samochodów jednego producenta, czyli wszystkie Daewoo ale jak to powiedziała moja kobieta, zatrą się granice między klubami. Jeżeli za każdym razem będziemy łączyć zloty Klubu Espero z PDF to klub Espero przestanie istnieć. Zostaniemy jednym słowem wchłonięci przez dużo młodszy klub



NIE zostaniemy

Może ktoś tam z lewicowego odłamu mini-grupki warszawskiej
/celowo nie piszę "grupy"/ komu to z takich czy innych (osobistych bardziej niż mniej) powodów ..pasuje , "się wchłonie" , czy może już "sie_wchłonął" ...ale tyle tego
  
 
Cytat:
2011-05-06 17:00:49, Ikarus260 pisze:
Fajnie jest zobaczyć 15 samochodów jednego producenta, czyli wszystkie Daewoo ale jak to powiedziała moja kobieta, zatrą się granice między klubami. Jeżeli za każdym razem będziemy łączyć zloty Klubu Espero z PDF to klub Espero przestanie istnieć. Zostaniemy jednym słowem wchłonięci przez dużo młodszy klub. [ wiadomość edytowana przez: Ikarus260 dnia 2011-05-06 17:03:02 ]



Miałeś chyba na myśli 15 aut tego samego modelu bo 15 aut jednego producenta to stoi na parkingu przed moim blokiem (i tysiącem innych bloków) i jakoś mnie to nie jara

Nikt nikogo nie wchłonie, o to się nie martw, są jeszcze tacy którym zależy na niepowtarzalności forum
  
 
No i mała awanturka ja tam jestem młody w klubie i wiekiem może uda mi się być w sobotę jak urwę się z roboty ale niestety esperkiem nie przyjadę tylko "krową" Takie życie esperka się wykańczają i jest ich coraz mniej a niedługo pewnie wogóle. Za to zostaną LUDZIE i to wystarczy by trwać

[ wiadomość edytowana przez: RUBO dnia 2011-05-06 20:49:04 ]
  
 
Cytat:
2011-05-06 20:47:55, RUBO pisze:
No i mała awanturka ja tam jestem młody w klubie i wiekiem może uda mi się być w sobotę jak urwę się z roboty ale niestety esperkiem nie przyjadę tylko "krową" Takie życie esperka się wykańczają i jest ich coraz mniej a niedługo pewnie wogóle. Za to zostaną LUDZIE i to wystarczy by trwać [ wiadomość edytowana przez: RUBO dnia 2011-05-06 20:49:04 ]



Jaka awantura Po prostu żywiołowa pobudzająca krążenie dyskusja. Tutaj to normalne i na tym właśnie polega urok tego forum. Ktoś włoży kij w mrowisko (tym razem chyba ja) a reszta podłapuje temat i jest wesoło. Na innych forach już byłyby zjeby, bany, ostrzeżenia, zawieszenia albo inne restrykcje.
A Esperaki się nie wykańczają tylko czasem łapią zadyszkę i to nieprawda, że nie będzie ich w ogóle. Mój np. chwilowo ma zaćmę ale w życiu bym nie powiedział, że się kończy - odpoczywa na parkingu i niedługo znów będzie śmigał
  
 
Cytat:
(tym razem chyba ja) a reszta podłapuje temat i jest wesoło.



Chyba jednak ja Zadając pytanie dlaczego właśnie już tylko z PDF ???
  
 
Mój już się wykończył. A moja ładniejsza połowa zmusiła mnie do kupna " krowy ".
  
 
Cytat:
2011-05-07 00:37:43, Ikarus260 pisze:
Chyba jednak ja Zadając pytanie dlaczego właśnie już tylko z PDF..


Się już tak nie targuj..Obaj dostaniecie "zawiasy"

Ikarus...(za)młody jesteś i jeszcze czytać nie potrafisz
/"miendzy wierszoma" /
..nie zawsze trzeba czarno na białym napisać (np. "PDF") żeby było wiadomo o co chodzi

  
 
Cytat:
2011-05-06 15:32:33, YeLonkoskY pisze:
...Przecież to nie wyścigi na ilość powinny być motorem napędowym spotkań tylko chęć samego spotkania znajomych Twarzy choćby było ich tylko 2-3. Uważam (i z tego co widzę nie tylko ja), że lepsze spotkanie 5 aut (nawet licząc auta zastępcze) niż wielki spęd oby tylko było nas więcej. Warto byłoby czasem spotkać się we własnym gronie a z tego co widzę to teraz już nie można obejść się bez PFD. Przecież nie mamy żadnych ilości minimalnych a wedle filozofii i możliwości tego forum 2 Esperaczki to już w zasadzie zlot natomiast 5 aut to naprawdę tłok i trzeba szukać specjalnego miejsca na zlot...


Na spoty PFD przyjeżdża 10-15 samochodów i to niby oznacza że jest tłok i nie da się pogadać bo najlepiej jak są tylko 2-3 Espera? Wpadnij kiedyś to zobaczysz że jest wręcz przeciwnie. Więcej osób to więcej ciekawych opinii i ludzi do poznania. Jak chcę się spotkać tylko z 1-2 osobami z forum to mam do nich namiar w profilu i nie muszę tego po raz kolejny upubliczniać, ale to tylko moje zdanie.

Skoro jednak uważasz że małe spoty tylko klubu Espero są bardziej czarujące, to czemu takich nie organizujesz? Forum jest publiczne i każdy może rzucić hasło gdzie i kiedy się spotykamy.

Apel do wszystkich: więcej inicjatywy, mniej biadolenia

-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..
  
 
hehe ale aferka sie zrobila proponuje wylonic nowe stanowisko selekcjonera, aby nie wcielac do klubu ludzi z innych for wtedy nie beda sie razem spotowac

a poza tym nie bardzo rozumiem w czym problem nikt nikogo nie zmusza z kim sie powinien spotowac wiec czemu to niektorym przeszkadza

[ wiadomość edytowana przez: Aga8270 dnia 2011-05-07 12:07:31 ]
  
 
Nie wiem po co ta dyskusja .... Informacja o Spocie PFD została przekazana INFORMACYJNIE (jak zawsze) dla osób, które nie są zalogowani na tamtym forum, a w sobotnie po południe nie mają co robić i chcą się spotkać, a nie siedzieć w domu. Do tej pory nie było żadnych propozycji spotów od osób, które dyskutują i negują załączane INFORMACYJNIE szczegóły spotów PFD. Najlepiej to wszystko krytykować nie dając nic od siebie - ale to właśnie jest norma na tym forum, wykreowana właśnie przez starszych stażem klubowiczów.......
  
 
widocznie weternom nie przystoi spotykac sie z żółtodziobami

[ wiadomość edytowana przez: Aga8270 dnia 2011-05-07 12:16:15 ]
  
 
PRECZ ZE STARUCHAMI NIECH ŻYJĄ MŁODZI A WOGULE TO PRECZ Z PRECZEM CZY COŚ TAK NORMALNIE SKLEROZA NA STARE LATA
  
 
Cytat:
2011-05-07 10:43:07, lucas48 pisze:
Jak chcę się spotkać tylko z 1-2 osobami z forum to mam do nich namiar w profilu i nie muszę tego po raz kolejny upubliczniać, ale to tylko moje zdanie. Skoro jednak uważasz że małe spoty tylko klubu Espero są bardziej czarujące, to czemu takich nie organizujesz? Forum jest publiczne i każdy może rzucić hasło gdzie i kiedy się spotykamy. Apel do wszystkich: więcej inicjatywy, mniej biadolenia


No właśnie czemu? Hmm... zastanówmy się... a już wiem! W zasadzie powyżej w cytacie samo sobie odpowiedziałeś na swoje pytanie: ponieważ jak chcę się z kim spotkać to dzwonię, umawiam się i spotykam i nie wszyscy muszą o tym wiedzieć. Forum niestety podzieliło się na określone frakcje/grupy i to jest powód takiego a nie innego postępowania i coraz większego niezadowolenia.
Cytat:
2011-05-07 12:06:13, mifcia pisze:
Nie wiem po co ta dyskusja .... Informacja o Spocie PFD została przekazana INFORMACYJNIE (jak zawsze) dla osób, które nie są zalogowani na tamtym forum, a w sobotnie po południe nie mają co robić i chcą się spotkać, a nie siedzieć w domu. Do tej pory nie było żadnych propozycji spotów od osób, które dyskutują i negują załączane INFORMACYJNIE szczegóły spotów PFD. Najlepiej to wszystko krytykować nie dając nic od siebie - ale to właśnie jest norma na tym forum, wykreowana właśnie przez starszych stażem klubowiczów.......


Masz rację ale tylko częściowo bo np. na głównej stronie forum jest podwieszony wątek (i już raczej nie informacyjnie) o dumnej nazwie Zlotu Ogólnopolskiego obu klubów choć organizatorem jest DaewooForum a nie DaewooForum w porozumieniu z Forum Espero.
Nie zauważyłem żeby ludzie z forum daewoo nazywali to ogólnopolskim zlotem DaewooForum i Klubu Espero. Zerknąłem przy okazji na forum Nexia.pl bo znam kilka osób z tego klubu- jakoś nie zauważyłem żeby była u nich wyszczególniona informacja o zlocie PFD jako o zlocie PFD i Nexia.pl. Widocznie trzymają się głównie swojego podwórka a coś takiego jak zlot PFD traktują jako kolejną okazję do spotkania a nie jako "swój" zlot. Spójrzmy prawdzie w oczy - to zlot Daewoo Forum a my możemy być tam co najwyżej gościnnie i to wszystko. Tak należy na to patrzeć a nie podniecać się, że mamy kolejny ogólnopolski zlot Espero.
Jak na razie w związku z sytuacją jaka jest u nas zloty Ogólnopolskie Forum Espero są zawieszone. Jak zmieni się sytuacja polityczna to zapewne przyjdzie czas gdy zorganizujemy zlot ogólnopolski a na razie można się tam udać w grupie w charakterze gości. Chyba, że ktoś zdecydowanie częściej przebywa na tamtym forum i zdecydowanie częściej uczestniczy w życiu tamtego forum to wtedy taka asymilacja kulturowa jest zrozumiała.
Na koniec dodam, że znów masz rację - ta dyskusja jest niepotrzebna. Tyle z tego , że sobie podyskutujemy, podniesiemy ciśnienie a przy okazji ożywimy forum (to akurat pozytywny efekt tego wątku). Każdy ma swoje zdanie i ciężko jest je zmienić, nawet w tej dyskusji widać zdecydowany podział na frakcje. Może znajdzie się ktoś obiektywny? Może ktoś z nexia.pl

Niemniej jednak życzę dziś udanego grillowania czy też ogniskowania na Bemowie i tradycyjnie czekamy na fotki
  
 
Cytat:
2011-05-07 14:11:15, RUBO pisze:
...WOGULE...



tak w ogóle, to niech żyją młodzi
  
 
Po ciężkich poszukiwaniach ( chociaż znam mniej więcej te okolice ), znaleźliśmy ja z moją Martą miejsce spotu Espero połączonego z PFD.
Skusiłem się i pojechaliśmy mimo deszczu. Muszę przyznać, że byłem zaskoczony tak dużą liczbą Naszych klubowiczów
Porozmawialiśmy również o organizacji spotkań samego Klubu Espero.


[ wiadomość edytowana przez: Ikarus260 dnia 2011-05-07 21:04:26 ]
  
 
no Ikarus milo bylo Cie poznac
  
 
Cytat:
2011-05-06 17:00:49, Ikarus260 pisze:
Jeżeli za każdym razem będziemy łączyć zloty Klubu Espero z PDF to klub Espero przestanie istnieć. Zostaniemy jednym słowem wchłonięci przez dużo młodszy klub.




tak dla scisłosci to raczej nie musisz sie chyba martwic biorac pod uwage , że PFD nie jest klubem jak sama nazwa wskazuje


[ wiadomość edytowana przez: Aga8270 dnia 2011-05-07 21:33:27 ]
  
 
Również miło było Do następnego
  
 
Cytat:
2011-05-07 21:33:15, Ikarus260 pisze:
Również miło było Do następnego



tylko jak nastepny bedzie tylko klubu Espero to przy dwulicowcach i tak nie pozbedziesz sie PFD