Spocik warszawski :) - Strona 30

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
JACO ma rację walnąłem byka ale ja mogę mam papier na to A co do spociku było bardzo miło i sympatycznie POZDRAWIAM WSZYSKICH Z KLUBU ESPERO, PDF, PFD I INNYCH OPCJI
  
 
Dzięki za przemiłe towarzystwo, drewno w ognisku i przemiłą atmosferę na spocie, dzięki Ikarusie, że do nas dotarłeś
  
 
Cytat:
2011-05-07 22:46:25, RUBO pisze:
walnąłem byka ale ja mogę mam papier na to



Na co jeszcze masz papier?

  
 
Cytat:
2011-05-08 09:44:59, pyrekcb pisze:
Na co jeszcze masz papier?

TO TAJNE
  
 
No tak wszyscy dziękują za spotkanie a gdzie fotki??? Były robione!! Tylko ja wstaje w niedziele i zaglądam na forum??
  
 
Nikt nie ujawni fotek, bo...
Są na PFD
  
 
Właściwie to logiczne ze fotki są na PFD skoro to był spot PFD
  
 
Dzięki za miłe spotkanie i udane afterparty
Ikarus - super że dotarłeś, oby częściej








PS tak, Kula jest załamany, czyta właśnie "obłędne" wypowiedzi YeLonkoskY'ego

-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..
  
 
Cytat:
2011-05-09 17:33:27, lucas48 pisze:
PS tak, Kula jest załamany, czyta właśnie "obłędne" wypowiedzi YeLonkoskY'ego


Aleś mi pojechał, chyba zamknę się w sobie
  
 
Ja dołożę też kawał kija w mrowisko.
Gdy widzę, że zlot jest z jakimś PFD/PDF czy innym XLS/LPR, to sobie od razu daruję. No ale ja na zlotach w ogóle nie bywam a kiedyś bywałem rzadko, na forum się nie udzielam, więc moje zdanie jest o kant dupy potłuc. Do tego jestem forumowym dziadkiem, którego widzę że z urzędu się będzie niedługo banować
Ale zdania Marka nikt mi nie zabroni podzielać
  
 
Cytat:
2011-05-10 08:47:44, slayter pisze:
Ja dołożę też kawał kija w mrowisko. Gdy widzę, że zlot jest z jakimś PFD/PDF czy innym XLS/LPR, to sobie od razu daruję. No ale ja na zlotach w ogóle nie bywam a kiedyś bywałem rzadko, na forum się nie udzielam, więc moje zdanie jest o kant dupy potłuc. Do tego jestem forumowym dziadkiem, którego widzę że z urzędu się będzie niedługo banować Ale zdania Marka nikt mi nie zabroni podzielać


Nie odnoszę się terytorialnie...bo np. do W-wy mam ciut dalej , ale z pełnym przekonaniem napisał bym (i tak samo się zachował) jak Kolega Slayter

takie "coctaile" młotkowo na siłę towarzyskie ...o kant dupy potłuc

Ale zdania Marka nikt mi nie zabroni podzielać

O!
  
 
Mi też nikt nie zabroni napisać że takie zloty to nie spęd bydła i dobrze sie na nich bawimy

-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..
  
 
Jeszcze tego by brakowało żeby ktoś tu czegoś zabraniał.
  
 
Cytat:
2011-05-10 11:14:32, YeLonkoskY pisze:
Jeszcze tego by brakowało żeby ktoś tu czegoś zabraniał.


To może jakiś spęd bydła zorganizujemy ? ...przypuszczam że można się bawić nawet lepiej

bo niby kto nam zabroni ?
  
 
Nie wiem jak u Was ale u mnie ten wątek pojawił się także w sekcji sprzedam-kupię-zamienię. Może to służby specjalne widząc zarzewie konfliktu mieszają w kodach strony chcąc zamieść go pod dywan i tym samym zdestabilizować sytuację i nie dopuścić do powstania wschodnioeuropejskiego przyczółku Al-Kaidy*

Gdybyśmy byli farmerami to czemu nie, zabawa byłaby przednia, widok Esperaków zaganiających bydło do zagrody byłby hitem YouTube. Niestety nie żyję tylko zlotami i mam ważniejsze sprawy więc na razie na spęd w jakiejkolwiek postaci nie mam szans ale jak tylko sytuacja się uspokoi to zapędzimy nasze bydło rogate na jakąś polanę żeby się wyszaleć.

*To tak a propos mojego "obłędu" - trzeba jakoś usprawiedliwić taką bzdurę więc poudaję przez jakiś czas obłęd ku uciesze gawiedzi bo skoro nie ma lepszych tematów niż mój do obgadywania to wypada się przynajmniej postarać żeby temat ten stał się przewodnim. A co , jak szaleć to szaleć. W końcu stara prawda show-biznesu mówi, że nie ważne jak mówią tylko ważne jest, że jest się na pierwszej stronie


[ wiadomość edytowana przez: YeLonkoskY dnia 2011-05-10 12:01:24 ]
  
 
Dziś tj. 13 czerwca spotykamy się ok. 18 na Polach Mokotowskich celem wypicia browarka z Gościem z Łodzi
Zapraszamy
Ew. kontakt, gdzie dokładnie osiądziemy - nr tel. w profilu
  
 
Cytat:
2011-06-13 15:26:48, mifinka pisze:
z Gościem z Łodzi



A któż to taki ?
  
 
Chyba się spóźniłem ;/
  
 
Cytat:
2011-06-13 19:06:49, DeeJay pisze:
A któż to taki ?


Taki niejaki zapalony Widzewiak Syn mój ulubiony
Dzięki za spota:
1. Grzesiowi85
2. _Szalonemu
3. lucasowi48
4. Kuli69
5. Gacolotowi
6. mifci
7. nawiemu
8. mifiemu
9. Basis za podwózkę na głośnym wydechu
  
 
Cytat:
2011-06-13 20:55:16, Ikarus260 pisze:
Chyba się spóźniłem ;/


Autobusie telefonu zapomniałeś?
Impreza przeniosła się do "Gacolotów"