Spocik warszawski :) - Strona 31

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nie za ma co Miło było, mała foto-relacja, niestety nie wszyscy sie załapali:




Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



[ wiadomość edytowana przez: mifinka dnia 2011-06-14 07:13:53 ]
  
 
Spotkanie z Grzesiem z Łodzi, który znów będzie w naszej pięknej stolicy i który jedzie na stadion swojego ukochanego klubu
CH REDUTA Sobota 19.06.2011 PARKING ŻÓŁTY GODZ. 15:00

zapraszamy

1. mifcia
2. Gacolot
3. Grzesiu85
  
 
Chętnie się pojawię ale mam ostatnio problemy ze sprzęgłem. Nie wiem, czy samochód znowu nie będzie na warsztacie.
  
 
Cytat:
2011-06-16 18:44:09, mifcia pisze:
Spotkanie z Grzesiem z Łodzi, który znów będzie w naszej pięknej stolicy i który jedzie na stadion swojego ukochanego klubu CH REDUTA Sobota 19.06.2011 PARKING ŻÓŁTY GODZ. 15:00 zapraszamy 1. mifcia 2. Gacolot 3. Grzesiu85



ale 19 to niedziela??
  
 
Oczywiście powinno być 18. 06.2011. Czujne Jabko.

Spotkanie z Grzesiem z Łodzi, który znów będzie w naszej pięknej stolicy i który jedzie na stadion swojego ukochanego klubu
CH REDUTA Sobota 18.06.2011 PARKING ŻÓŁTY GODZ. 15:00

zapraszamy

1. mifcia
2. Gacolot
3. Grzesiu85
  
 
W związku z grającą w tę niedzielę WOŚP zapraszam na spot i obejrzenie "światełka do nieba".
Zbiórka 8stycznia 2012 - godz. 19:00 ul Oczki przy Zakładzie Medycyny Sądowej - miejsca parkingowe zapewnione!!!
Przybywajcie!
  
 
Zapraszam na spota grillowego w najbliższą sobotę.
Miejsce: ogrodzony trawnik niedaleko skrzyżowania Puławskiej z Karczunkowską.
Czas: 16.06, godz 13-19.
Co zabrać: coś do jedzenia, picia i siedzenia

Kontakt w profilu.

-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..
  
 
rozumiem że to to miejsce http://www.zumi.pl/,,,21.01772,52.11148,3,1a,namapie.html?userMapPointText=Grill&userMapPointX=21.017618&userMapPointY=52.11148

[ wiadomość edytowana przez: Jabuszko dnia 2012-06-14 21:54:28 ]
  
 
bardziej tutaj - stąd jeszcze ze 100 metrow w głąb...

-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..
  
 
Z cyklu żałujcie że was nie było i podziękowania dla tych, którzy się pojawili

PS osób i samochodów przewinęło się więcej, ale nie cykałem kolejnych zdjęć.










-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..

[ wiadomość edytowana przez: lucas48 dnia 2012-06-17 22:33:06 ]
  
 
W związku z grającą w tę niedzielę WOŚP zapraszam na spot i obejrzenie "światełka do nieba".
Zbiórka 11 stycznia 2015 r. - godz. 19:00 ul Oczki przy Zakładzie Medycyny Sądowej (naprzeciwko Klubu Medyków)
  
 
Czekałem na te wieści. Postaram lub postaramy sie przybyć
  
 
My już w domku.
Kula69 miło było Cię zobaczyć. Do następnego.
  
 
W związku z 24 Finałem WOŚP - 10.01.2016 r. spotkanie, jak co roku, w tym samym miejscu tj. na ul. Oczki naprzeciwko Klubu Medyków o 19 przed "światełkiem do nieba". Czekamy do 19:15-20, następnie przechodzimy razem pod Pałac Kultury zobaczyć fajerwerki.

-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..
  
 
15.01.2017 r. spotkanie, jak co roku w tym samym miejscu tj. na ul. Oczki naprzeciwko Klubu Medyków o 19 przed "światełkiem do nieba". Czekamy do 19:15-20, następnie przechodzimy razem pod Pałac Kultury zobaczyć fajerwerki.

-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..
  
 
Kiedyś to przynajmniej fotki na forum były ze spotkania, a nie każdy miał cyfrówkę w tym czasie !!!!!. Teraz każdy ma dżygital pod ręka, ale znowu się nie chce jej użyć.
  
 
Cytat:
2017-02-24 10:05:42, DENWER pisze:
Kiedyś to przynajmniej fotki na forum były ze spotkania, a nie każdy miał cyfrówkę w tym czasie !!!!!. Teraz każdy ma dżygital pod ręka, ale znowu się nie chce jej użyć.


No nie chce się Takie spociki to norma i nic odkrywczego na zdjęciach by nie było. Trzeba wpadać i rejestrować w głowie

PS wchodząc w wątek liczyłem że będzie jakaś propozycja spotkania


-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..


[ wiadomość edytowana przez: lucas48 dnia 2017-02-28 20:23:31 ]
  
 
Mazowiecki Wrak Race
ul. Osiedlowa 2, 05-500 Mysiadło
w godz. 10-17

Widzę na liście startowej 3 Daewoo: Lanos, Espero, Tico.

Zamierzam przyjechać koło południa i zobaczyć jak taka rozwałka wygląda na żywo

-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..
  
 
zdjęcia Wrak Race


-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..

[ wiadomość edytowana przez: lucas48 dnia 2017-04-03 11:06:19 ]