Agapit 2007

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Hołek Corollą WRC ! aż mnie skręca że mnie tam nie będzie...
>>> INFO <<<
  
 
A tu dopiero sie bedzie działo
Krzysztof Hołowczyc zdradził Radiu Luz, jakim samochodem wystartuje w Rajdzie Polski - wybór padł na Citroena Xsarę WRC. - Xsara jest już zakontraktowana, przygotowana - powiedział Hołek. - Będzie to samochód z najwyższej półki, używany przez Loeba w europejskich rundach mistrzostw świata. Myślę, że sprawimy kibicom ogromną frajdę.

Startuję po to, żeby walczyć o zwycięstwo. Chwała dla Orlenu i nowych sponsorów, którzy się pojawili. Jesteśmy wspierani przez Citroen Sport. Część budżetu zapłacił Citroen, jednoznacznie pokazując, że jest zainteresowany rundą mistrzostw świata w Polsce. Będą mieli dane, średnie z oesów. Będzie wiadomo, czy rajd nadaje się dla samochodów WRC.

To jest pozytywny news wskazujący na to, że w 2008 roku możemy tu gościć Loeba i Solberga. A ja chciałbym być wówczas tym Polakiem, który walczy, który kąsa tych najlepszych.

Start Hołowczyca Corollą WRC w Rajdzie Agapit uzależniony jest od zgody na wystawienie samochodu klasy A8 w rundzie Pucharu PZM. Podczas prologu na stadionie w Olsztynie, Hołek i Jacek Ptaszek zamierzają pościgać się Corollami poza klasyfikacją.
  
 
czy "pokąsałby" Leoba czy Solberga to wątpię ale tak czy siak....mniam