[126P]Nowy projekt by sebcyc

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nowy projekt by sebcyc
silnik 899ccm + skrzynia od rapida + hydro łapa na oryginalnym miejscu + podniesiony lewarek + sprzęgło hydraulicznie + tarcza sprzęgłowa na sztywno
auto ma byś pod KJS


a to trosze fotek z budowy



[ wiadomość edytowana przez: CEHU dnia 2008-03-07 11:21:46 ]
  
 
A co się stało z czarnym 1.2? To ten sam czy zupełnie nowa zabawka? Ciekawie wygląda to wybrzuszenie nadwozia nad skrzynia
  
 
czarnego mam tylko to robie dla znajomego
  
 
Widze, ze na tripodach bedzie - sluszna decyzja
W adresie mozna przerzucic sobie numery zdjec od 1 do 11 - widac dlaczego musi byc podcieta podloga z tylu na skrzynie.
  
 
Patrzac na adres w przegladarce dowiadujemy sie tez dla kogo ma byc ten swap.
  
 
poza Twoja robota to maluch straszny kibel. Pomalowana elektryka i tona *owna. Do czrgos takiego to lepsza baza by sie przydala... Jakos tak Twoja dokladnosc nie pasuje do czegos takiego.
  
 
ale przeciez to nie fura sebcyca tylko on komuś robi

projekt na kozaku
  
 
i co z tego ze nie jego? On robi i wedlug mnie szkoda, pracy dokladnosci i jakosci jego pracy na cos takiego.
Nie komus a czuczu
  
 
Nie lubisz czuczu?
  
 
no z tego co ja wiem auto ma mieć nowa blachę , elektrykę i lakier


moim zadaniem jest montaż skrzyni i uruchomienie a silnik już był 899cmm


[ wiadomość edytowana przez: sebcyc dnia 2008-03-07 10:47:14 ]
  
 
A kibel rura na dolocie bedzie?
  
 
dolot podobny jest do Yankowego
  
 
Aaaa, to do tego swapa robie klapy mysle ze bardzo fajny sprzecik sie kroi! a krzinka biegow wreszcie bedzie wytrzymalsza niz silnik.
Ja najpierw tez zaczalbym od wsadzenia wszystkich podzespołow i sprawdzenia jak to dziala, a potem dopiero rozmontowanie wszystkiego i lakierowanie, na koniec montaz juz spawdzonych podzespołów
Tak dalej!
  
 
Kolejy projekt czuczofona ktory pochlonie mase kasy i skonczy tak jak CC P.S. Tym autem czuczu zglosil sie na wczorjaszy KJS, ale mwoi lze nei wyrobi sie z dopieszczeniem wozu to rezyguje chyab troche duzo jeszcze teog dopieszczanai zostalo
  
 
kto robił ten dolot??
  
 
Yanek, ktory obecnie siedzi na wyspie Jersey pracujac dla TVR.
  
 
To ten ziomek co robił z Art126 doloty ?
Yaninia czy cuś


[ wiadomość edytowana przez: Koniu dnia 2008-03-11 00:06:52 ]
  
 
Nie sadze, choc nie patrzylem mu na rece. ZTCP to raczej nie znali sie, ale to musialby Art powiedziec.
  
 
ooo pamietam go. Strasznie kombinowal rozne projekty np garbusowe. Super, ze mu sie udalo.
  
 
Dokladnie Yaninnya.