[125p]Uratowany przed hutą-klasyk1970r - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
brunox
  
 
fajne masz tablice w Lawecie
  
 
Cytat:
2008-11-23 11:01:30, CEHU pisze:
brunox



Niekoniecznie, ja używałem wynalazku firmy LOCTITE, który się nazywa Super Rost Killer, po 3 latach stania pod chmurka nie widać żadnych oznak korozji w miejscach w których był użyty
  
 
Z małym opóźnieniem ruszyły prace przy klasyku,naszczęście teraz prace brną ostro do przodu,krótka foto relacja zrobiona zresztą na szybko coś zobrazuje co się dzieje obecnie u Mirrasa w warsztacie

Na początek wnętrze,które dzisiaj wróciło od tapicera:





Zrobione są obecnie:2 fotele przednie,kanapa tylna,boczki przednie przy nogach,boczki drzwiowe i tylna półka.Teraz rozwiązuje się kwestia nowej wykładziny podłogowej i obszycia przedniego daszku nad licznikiemBoczki oczywiście zrobione są z nowych płyt,które już wilgoć nie powykrzywia jak to się stało ze starymi.
Co do jakości wykonania to firma tapicerska OMEGA swoją robotę wykonała doskonale!Całość wykonana zgodnie z oryginałem jak tego sobie zażyczyłem tyle,ze w dużo lepszym wykonaniu niż fabryka

Kilka fotek w trakcie rozbierania i ratowania przednich podłużnic,które nie wyglądały za dobrze...







Resztę części z auta będzie wykręcane i zmieniane jak tylko temat podłużnic i nowego zawieszenia się zakończy.
Potrzeba mi jeszcze dużo części jak np.nowe wahacze dolne,listwy z boczków z drzwi od fiata spider(te chromowane przyczepiane na metalowe zapinki)podkładki plastikowe pod podłokietniki w boczkach no i najważniejsze to tylne,lewe drzwi.Ktoś z krakowa mi oferował drzwi do klasyka w ładnym stanie tyle,że straciłem maila od tej osoby i jeśli jest możliwość to proszę ją o ponowny kontakt.

Co do lakieru to już jest wybrany-kolor pozostaje bez zmian jedynie jakość będzie niezła ponieważ jest to baza niemetalizowana + clar więc i lakier będzie zrobiony na lata,tymbardziej,że jest to lakier z wyższej półki niż te najtańsze bazy.
  
 
Cytat:
więc i lakier będzie zrobiony na lata,tymbardziej,że jest to lakier z wyższej półki niż te najtańsze bazy.


nie lakier a to co pod nim jest wazne
  
 
czas i kasa jest więc jakość wykonania zapewne będzie na wysokim poziomie
A to też z tego względu,że to auto będzie reklamą i będzie zarabiać tj.po ślubie brata będzie możliwość pojechania moim klasykiem na różnego rodzaju imprezy gdzie troszkę $$ wpadnie.
  
 
Hemi pochwal sie ile kosztuje taka tapicera
Wyglada rewelacyjnie!!!
  
 
Strona internetowa firmy,która robiła mi tapicerkę

Co do kwoty to wolałbym żeby zainteresowani sami dopytali się właściciela firmy ile będzie taka usługa kosztować ponieważ cała kwota jest uzależniona od ilości pracy i elementów do obszycia.Ja chętnie mogę pomóc w dostarczeniu jakiś elementów do tapicera ponieważ ta firma znajduje się dosłownie pod nosem(4km od domu) i prawie codziennie przejeżdżam tamtędy w drodze do Sir_Mirrasa.
  
 
Piękne auto,dobrze że zostało kupione przez kolege bo mogło by zostać zniszczone,czekam na efekt końcowy z niecierpliwością
  
 
A co sie stalo z ta wspomniana r-20?Bo ktos tutaj ma wobec niej plany?
  
 
piękna tapicerka. do klasyka naprawdę pieknie. co robicie z podwoziem?mniemam ze jak walicie takie nakłady na wnetrze, to blacha bedzie zrobiona kompleksowo. lubie taką robotę.
  
 
Szczerze to nie mam chęci na zrobienie Syrenki przez co też jej nie kupuję..ale jeśli chce ktoś kontakt to pomogę w jej kupnie

Poochaty musiałbym być druciarzem żeby blache zrobić byle jak,chociaż piaskować budy nie będziemy bo po dokładnych oględzinach i sprawdzeniu stanu blacharki nie ma to sensu.
Zresztą jak będzie skończony to mogę obiecać,że nie będę miał się czego wstydzić jeśli chodzi o jakość.
  
 
Hemi pochwal sie czy slychac cos nowego z fiaciorkiem
  
 
Dwie szpiegowskie foty po skończeniu lakierowania komory i włożeniu zawieszenia(oczywiście w pełni zregenerowanego na nowych wahaczach,sworzniach gumach itp)



Wczoraj odnowiłem odstojnik paliwa,zamontowałem w nim też nowy filtr paliwa ale za to nie moge wybić drążka z wieloklinem pomiędzy kierownicą a kolumną( w klasyku jest na sztywno)
  
 
Bardzo podoba mi sie ten projekt czekam na dalsze postępy.
Pododzonka Hemi
  
 
piknie
  
 
Hemi jak postepuja prace?Slychac cos nowego?moze jakies foto?
  
 





Obecnie jest walka ze rdzą i wymianą zardzewiałych elementów na zdrowe


[ wiadomość edytowana przez: HEMIGTX dnia 2009-03-13 21:43:32 ]
  
 
no juz kilka chetnych par jest na kurs do koscioła i sesje foto
  
 
Panowie,wkońcu mam się czym pochwalić!
Moja perełka wróciła od lakiernika przed wczoraj i nareszcie to wygląda jak ładna i przede wszystkim ZDROWA buda z 39-letniego fiacika
Nareszcie można ukończyć te puzzle i rozpocząć rejestracje na żółte blachy.
Do pełni szczęścia brakuje mi tylko przednich nowych postojówek z kierunkami ponieważ moje są już brzydkie.
Fotencje: