Instalacja gazowa w Mercedesie C Klasse

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam! Mam zamiar kupić Mercedesa C klasse z 2001 roku. Z silnikiem 2,0 benzyna. Mam pytanie czy ktoś może ma takie autko w gazie (oczywiście Ci co mają jakieś inne MC też są proszeni o jakąś wypowiedz)? Jak się sprawuje, jak ze spalaniem. Napiszcie coś o gazie do Mercedesa, a właściwie o instalacji... Z góry dzięki i pozdrawiam
  
 
Jezeli stac ciebie na mercedesa to i stac ciebie na benzyne. niekalecz takiego auta gazem. Za takie cos wpowinni wsadzac na dorzywocie. To nie polonez
  
 
A ja myślałem że chodzi o ochronę środowiska.......
  
 
witam ja mam ale w210 z teki silnikiem spalanie gazu to 12,5 litrów miasto i około 9-10 trasa skrzynia 5 stopniowa automat podejżewam ze c klasa spali mniej z racji mniejszej wagi
  
 
Cytat:
2006-07-22 22:04:01, mariuszekpp pisze:
Witam! Mam zamiar kupić Mercedesa C klasse z 2001 roku. Z silnikiem 2,0 benzyna. Mam pytanie czy ktoś może ma takie autko w gazie (oczywiście Ci co mają jakieś inne MC też są proszeni o jakąś wypowiedz)? Jak się sprawuje, jak ze spalaniem. Napiszcie coś o gazie do Mercedesa, a właściwie o instalacji... Z góry dzięki i pozdrawiam


A nie lepiej kupić C200 CDI? Faktycznie gaz nie jest chyba najlepszym rozwiązaniem w tym aucie. No chyba, że jakaś bardzo droga, sekwencyjna instalka.