Ubezpieczenia OC , co , gdzie , jak , za ile... ??? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no ja mam podobnie imienne ubez.

Moja pierwsza stawka to bylo 2800euro / rok
teraz spadlo na 1400euro/rok

A kolega co swiezo zaczal jezdzic, za rolke 1.4 placi 3500euro/ rok
  
 
A u mnie jaja wyszły z ubezpieczeniami. Przy zakupie Cariny dla Ojca, wyszło, że gościu płacił 306zł w skali roku, gdzie ostatnia rata półroczna za Carine którą ja obenie jeżdze wynosiła 303zł - oc + nw, ale to przez sprytny zabieg PZU, bo przysyłali kwity wypełnione na tą kwote razem z nw.
Po krotkich dyskusjach Ojciec zdecydował sie zmienic ubezpieczyciela i teraz moja Cari jest ubezpieczona za 301zł w Ergo Hestia w skali roku. więc za jedno ubezpieczenie w PZU mamy ubezpieczone 2 auta
  
 
Witam was

Mam takie pytanko małe , otóż czy ktoś sie orientuje jak wyglada sprawa z ubezpieczeniem auta poprzez mBank ??

Konkretnie chodzi mi o potwierdzenie polisy , po opłaceniu jedej z dwóch rat składki informuje mnie ze dostane potwierdzenie zawarcia polisy OC pocztą elektroniczną...

I co dalej ?? Przeciez trzeba miec potwierdzenie zawarcia polisy przy sobie zeby miec ją w razie kontroli drogowej chociażby. Czy to sie drukuje ?? czy jak ?? Tak po przemysleniach moim zdaniem chyba drukowanie odpada ponieważ w/g mnie to zadne potwierdzenie wtedy jest. A co jak ktoś wykupi poprzez nich ubezpieczenie i nie ma jak wydrukować ??

A może przysyłają polise poprzez Poczte Polska listem ??

za wszelkie sugestie i odpowiedzi z góry dzieki

pozdr
  
 
juz wszystko wiem

potwierdzenie zawarcia polisy sie drukuje i podpisuje , można zazyczyc sobie zeby przysłali równiez listownie potwierdzenie

składka roczna za Corolle 99r. 1330ccm wyszła 410zł. we Wrocławiu ubezpieczona poprzez mBank w BENEFIA

to samo ubezpieczenie jak przed chwilą sprawdzalem z kolegą który mieszka pod Wrocławiem i ma równiez pełne zniżki bez zadnych zwyzek wyszło 345zł/rok a mieszka 6km od tablicy miejscowosci - Wrocław ot widac jaka róznica jest jak ktoś ma zameldowanie poza wiekszym miastem (oczywiście równiez w mBank`u przy najniższej ofercie jaką dała BENEFIA)

ubezpieczylem tam i teraz czekam na potwierdzenie zawarcia polisy pocztą też , juz nawet nie sprawdzam czy było gdzies taniej bo te 10-20zł. w skali roku to zaden majątek a jezdzić i szukac to jednak tez paliwo kosztuje

  
 
dziś otrzymałem potwierdzenie zawarcia polisy w BRE BENEFIA pocztą , Ładne z pieczatką i wygląda pewniej niz to drukowane . Tylko juz mogli je zrobic tak zeby sie w dowodzie zmieściło bez problemu a nie po kilku zagięciach w róznych miejscach .
  
 
Cześć,

Wykupiłem polisę w AXA, wpisując lub powołując się na nr polisy BC2433777/00 przysługuje zniżka 80zł Też korzystałem z nr polisy i mam wrażenie, że kalkulator był dla mnie jeszcze bardziej łaskawy
Aha, teraz przenoszą zniżki OC na AC.

Pozdrawiam,
  
 
Komu przysługuje zniżka? Temu z tym nr polisy?
  
 
Cytat:
2011-01-13 23:23:21, Talus pisze:
Komu przysługuje zniżka? Temu z tym nr polisy?




No a jak Temu od nr polisy dają ponoć 40zl w bonie, ale jeszcze nie testowałem
  
 
zauważyliście że ubezpieczenia oc cholernie w górę poszły.. masakra jakaś..
w zeszłym roku za tośkę zapłaciłem 479zł... jakbym został w tej samej ubezpieczalni zapłaciłbym.. 571.. fak