Lampki do Pony

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
co uważacie na temat tych lampek

http://www.cardomain.com/member_pages/view_page.pl?page_id=227256&page=1

mocno się zastanawiam nad ich ściągnięciem ale jednak nie jest to typowy Lexus Look i mam dylemat

  
 
fajowy poniaczek
  
 
to że fajny to wiem ale czy lampki ci się widzą czy nie
  
 
lampeczki calkiem niezle ale moga nie pasowac do sedana
Ile kosztuje zrobienie takich lampek?
  
 
jak cena przystepna to sciagaj. mikt wpPolsce chyba nie ma takich jeszcze
  
 
lampki są spox
  
 
jak cos wiecej bedziesz wiedziecdaj znac.moze inne modele hyundaia tez mozna w takie cudo wyposaz yc
  
 
tak tak a w szczególności Sonate
  
 
narazie udało mi się znaleźć Lexus-look do Accenta, Santa Fe i Tibourna (Coupe) z Altezzy ale kur.... nic do mnie nie ma
  
 
Jak znalazłeś lexus look do Accenta I, to się podziel adresem
  
 
nio znalazłem ale to jest stronka amerykańska

Udanych zakupów
  
 
No to podaj ten adres, a nie pisz, że jest to strona amerykańska - przynajmniej obejrzę ceny
  
 
www.aspecmotorsports.com/accentlights.htm

sorrki źle mi się przedtem klknęło

tak to jest jak kobieta siedzi obok
  
 
Dobrze masz z tą kobietą obok Ja mam obok siebie trzech facetów i do tego wszyscy pracuję na komputerach.
  
 
Nie jesteśmy gupki dwa razy nie trzeba powtarzać
  
 
sorki, tak mi się klikneło
  
 
ależ nie ma za co.
  
 
To dobrze. A tak btw to wysłałem maila do USA z zapytaniem o te lampki do Accenta I i teraz czekam na odpowiedź. Jakby ktoś gdzieś jeszcze trafił stronę z takimi rzeczami, to niech podeśle adres. Najlepiej jakby to były lampki w wersji europejskiej (ale pobożne życzenia )
  
 
o moich narazie się tyle dowiedziałem że nie są to europejskie (w sumie na to nawet nie liczyłem).

ale jesli cena będzie przystępna to i tak je ścigam
  
 
A ja mimo wszystko liczę na to, że gdzieś trafię wersję na Europę. A poza tym zobaczymy jak kształtują się koszty dodatkowe przy zakupie tych lamp w Stanach (jakieś koszty transportu, cło i inne głupoty)