Listwa wtryskiwaczy do instalacji Prince ???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,znajoma wstawiła opla vectre 2.5 V6 do naprawy instalacji gazowej Prince,podobno spaliła się listwa wtryskowa która kosztuje 1200zł,troszke ta cena wydaje mi się przesadzona,czy ktoś moze mi powiedziec jaki jest realny koszt za ten element ???
  
 
Cytat:
2009-01-09 16:19:56, far77 pisze:
Witam,znajoma wstawiła opla vectre 2.5 V6 do naprawy instalacji gazowej Prince,podobno spaliła się listwa wtryskowa która kosztuje 1200zł,troszke ta cena wydaje mi się przesadzona,czy ktoś moze mi powiedziec jaki jest realny koszt za ten element ???


poszukaj w necie, nazywają się KEIHIN i nie mają zamienników. W warunkach polskiego , zanieczyszczonego gazu nie żyją długo i to kolejna wada prinsa
Cena ok 100 pln za 1 szt + demontaż +montaż + kalibracja.

[ wiadomość edytowana przez: hydrol dnia 2009-01-09 16:42:59 ]
  
 
Mi się wydaje, że nowe wtryski keihina kosztują więcej niż 100 za sztukę (min 300 za szt). Chyb że chcą je jakoś naprawiać. Polski gaz kwalifikuje filtry fazy lotnej (nawet te poliestrowe) do wymiany co 5 max 10tyś km.
  
 
Cytat:
2009-01-10 07:15:47, Egiptos pisze:
Mi się wydaje, że nowe wtryski keihina kosztują więcej niż 100 za sztukę (min 300 za szt). Chyb że chcą je jakoś naprawiać. Polski gaz kwalifikuje filtry fazy lotnej (nawet te poliestrowe) do wymiany co 5 max 10tyś km.


podałem za alledrogo , sprawdź są oferty. Przesadziłeś, nie są one ozłocone
  
 
hydrol chętnie kupie po 100 zł za sztukę . podaj namiary.


Cytat:
2009-01-10 07:25:26, hydrol pisze:
podałem za alledrogo , sprawdź są oferty. Przesadziłeś, nie są one ozłocone

  
 
Cytat:
2009-01-10 09:04:38, croma1 pisze:
hydrol chętnie kupie po 100 zł za sztukę . podaj namiary.


faktycznie nie doczytałem że to używki , nowe kosztuja 300/szt.
  
 
Rozumiem ze nie mozna zastąpić żadnymi innymi wtryskami ??
  
 
Cytat:
2009-01-10 11:35:42, far77 pisze:
Rozumiem ze nie mozna zastąpić żadnymi innymi wtryskami ??


niestety nie
  
 
to cena w sumie sie zgadza 3x 300zł za nowe wtryskiwacze+robocizna i pewnie wyszło 1200zł,a jak sprawuja się te wtryski po regeneracji bo moze warto to przemysleć,jest troszke takich ofert w cenach 100-140zł
  
 
Mozna je regenerowac bez problemu.
  
 
regeneracja u mnie kosztuje 42 zł. za sztukę. jakość czyszczenia sprawdzona w eidhoven w holandi w prinsie
  
 
czyścimy wtryski keihin najlepiej w europie
cena 21-28pln netto za szt.
chcesz kupić tanio używane (nowy typ) zadzwoń
reduktor też się znajdzie
wielowieś koło gliwic
  
 
Witam, najlepszą regenerację to jednak robią inni specjaliści. Wszyscy moi znajomi prowadzący nauki jazdy też robili u nich i nikt nie ma problemów. Z tymi z wielo to różnie bywało - jak się trafiło to chodziło. Część z tych co robili w wielowsi dopiero jak zrobili u tych "speców" przestała mieć problemy. W Wielowsi z tego co wiem to sami jakieś samoróby maszynki do czyszczenia mają w przeciwieństwie do przemysłowych maszyn tych z Rakszawy i być może dlatego jest taka różnica. Kumpel gazownik podglądnął i mówił że to najwyższa półka. Zresztą wiekszość gazowników do nich oddaje jak mają problemy z Keihinami. Zresztą najlepszą rekomendają jest to że robiłem wtryski jak miałem przebieg ok. 60 tyś a teraz mam 147 tyś. i latają OK.
  
 
marrtin ,żeby być wiarygodnym proszę wymienić kto czyścił w Wielowsi wtryski keihin i jest niezadowolony, mam kontakt z każdym klientem i poproszę żeby się wypowiedział na forum,
nie wymienisz ani jednej osoby, bo nie ma takiej
robienie reklamy firmie z Rakszawy pomawiając firmę z Wielowsi nie jest dobrym sposobem
nie piszemy tutaj bezosobowo, za klawiaturą siedzi osoba
no i ta rekomendacja, to jest coś
  
 
okazuje się, że nie tylko na tym forum, ale taże na forumsamochodowy oraz elektrodzie, ta sama osoba, zamieszkała w różnych miejscach, publicznie przekazuje nieprawdziwe informacje na temat firmy regenerującej(czyszczącej) wtryskiwacze KEIHIN z Wielowsi
kto to jest, bądź z czyjego polecenia wypisuje nieprawdę nie trudno się domyślić
  
 
Cytat:
2010-03-13 10:49:55, bdb pisze:
okazuje się, że nie tylko na tym forum, ale taże na forumsamochodowy oraz elektrodzie, ta sama osoba, zamieszkała w różnych miejscach, publicznie przekazuje nieprawdziwe informacje na temat firmy regenerującej(czyszczącej) wtryskiwacze KEIHIN z Wielowsi kto to jest, bądź z czyjego polecenia wypisuje nieprawdę nie trudno się domyślić

BDB Bardzo dobrze by było zająć się czymś pożytecznym jak poprawa jakości. Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię, czyż nie? Każdego kto wyrazi swoją opinię będziesz nękał w necie ?
  
 
Jest różnica w wyrażaniu opinii, a umieszczaniu publicznie nieprawdziwych informacji nt.firmy BDB Maziarz Elżbieta z Wielowsi.
Ponieważ do labolatorium i warsztatu wstęp ma tylko jedna osoba, przekazywanie informacji o urządzeniach jakie ta firma stosuje jest kłamstwem.
Co do jakości świadczonych usług, najlepiej jak wypowiedzą się klienci, którzy stale współpracują z firmą, adresy warsztatów dostępne na stronie internetowej.Wystarczy zadzwonić.
Dziękuję za radę, 09.04.10r. firma BDB Maziarz Elżbieta rozpoczęła kolejne testy, które dotyczą tym razem wtryskiwaczy HANA (H2000), produkcji koreańskiej.
Dzięki tym testom firma będzie mogła, w niedługim czasie świadczyć usługę czyszczenia tych wtryskiwaczy na najwyższym poziomie.W tej chwili koncentracja skierowana jest na materiały, z których są wykonane.
  
 
No tak trzeba zająć się nowymi modelami bo ze starymi trudno... No i zwroty
  
 
Przepraszam za OT.

W tej gorączce napiszę tylko, że wtryski MATRIX (czarne) jakie mam w aucie wyczyściłem w zeszłym roku ... szmatą!

Odkręciłem kilka śrubek, poczyściłem, powkładałem wszystkie części na swoje miejsca na spokojnie w ok. 20min i działają.

Piszę to dla tych, co również mają MATRIX'y bo przy odrobinie umiejętności manualnych można zaoszczędzić kasę.

P. S. Po czyszczeniu sprawdźcie szczelność. Moje były szczelne za 1 razem.
  
 
misci, zgadzam się, wtryski matrix i kilka innych są rozbieralne, więc można czyszczenie wykonać samemu, wystarczy uważać na elementy gumowe aby ich nie uszkodzić
nawet jak to się przytrafi, to zawsze można kupić zestaw naprawczy i wymienić
inaczej sprawa wygląda z keihinami i hana H2000, które są sprasowywane, rozebranie wiąże się ze zniszczeniem, a koszt kupna duży
dlatego firma BDB, zanim rozszerzy usługę czyszczenia o wtryskiwacze hana (przewidywany termin przełom września i października) chce mieć potwierdzenie pozytywnymi wynikami testów,
pierwsze są obiecujące, kolejne pokażą jakość tych wtryskiwaczy