Cykliczne Spotkania - Warszawa - Strona 13

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A na wspólny wyjazd do Płocka, żeby się wspólnie pobawić jakoś brakuje odzewu... Szkoda...
  
 
Do Plocka, to w tygodniu albo w sobote. Zawsze mozna wtedy o Motocar zawadzic . A moze wybierzesz sie z nami do Eldorado na offroadowe rybki?
  
 
Dzięki Wielkie za zaproszenie , ale... nie łowię ryb (żal mi ich trochę, gdy tak ten haczyk...brrr, żal mi też robali, gdy ten haczyk...brrrr, żal mi też wędkarza, gdy czasami ten haczyk w palec...brrr...).
Poza tym generalnie z wielką chęcią, ale (No.2) -> jadę do Poznania (wyjazd już wcześniej zaplanowany).
  
 
A strzelac kulkami do ludzi to lubisz ? To powoduje niezdrowe przyzwyczajenia ...
Ja tam wole te ryby z wody wyciagac. Przynajmniej sa smaczne, a w zarybianych stawach i tak sa bez przyszlosci...
  
 
Cytat:
2003-09-18 14:14:24, boreg pisze:
A strzelac kulkami do ludzi to lubisz ?



Ja strzelam strzałami, nie kulkami Poza tym nie udało siś się jeszcze upolować żadnego humanoida, ale... wszystko przede mną (i z boku też)

(Strzały Amora już miś się skończyły; pozostały mi tylko te zwykłe... ukłucie taką bardziej boli, to fakt...)

[ wiadomość edytowana przez: Mariusznia dnia 2003-09-18 14:20:13 ]
  
 
Rany boskie! To ty chcesz na paintbalu strzalami do ludzi ???
  
 
Czepiasz się BMZ Ja myślałem o strzelaniu na...ostre
  
 
Co do spotkania... to jadę załatwiać dzisiaj przeglad autka żony i nie wiem, czy zdążę...
  
 
Przeglad to my ci zalatwimy na spotkaniu , Kacper sie podpisze, a ja przystawie orzelka z 5-zlotowki. A kase spokojnie wydasz na maslanke i taksowke na powrot...
  
 
dziś czwartek ... będziecie ???
  
 
Ja niestety kibuje w pracy. Ale jak bedziesz z Agnieszka to Kasia pewnie wpadnie w zastepstwie , bo juz nie moze w domu wytrzymac.


[ wiadomość edytowana przez: boreg dnia 2003-09-25 11:24:54 ]
  
 
Borgu będe z Agnieszka ale przyjedziemy osobno ...
Dzwonił i Jacek(niva) też wpadnie.
O reszcie nic nie wiem .... ale może ...
  
 
niestety, dopiero wróciłem z pracy i padam. a jutro zaczynam o 4.00
może w następny czwartek. chociaż może być coraz trudniej, bo sezon mi się zaczął od chorej promocji, która potrwa do końca października. a potem to już święta, więc zapieprz na maxa. niczego więc nie obiecuję
  
 
Panie i Panowie jutro czwartek .... mam nadzieje że nie będe jedynym który na nie przyjdzie

  
 
Jutro o 13 jestem umówiony w Sokołowie Podlaskim i nie wiem ile tam będę
Mogę nie zdążyć na 19 do "Kredensu" ale spróbuję






pzdr
CHIO
  
 
Witam Panów.
Gdzie można Was spotkać w czwartek.może wreszcie uda mi się troche czasu przeznaczyć na spotkanie.

A w drugiej kwestji polecam wszystkim chętnym na dobrą zabawe go-karty w forcie Wola na Połczyńskiej w podziemnym parkingu. 8 min kosztuje 20 zł albo można wziąć naklejkę na samochód i wtedy 8 min w tygodzniu gratis za reklame- naprawde super zabawa polecam wszytskim gorąco no i podnosi umiejętnośc.

Pozdrawiam .........
  
 
Cytat:
2003-10-01 19:45:59, chio pisze:
Mogę nie zdążyć na 19 do "Kredensu" ale spróbuję



Coś się zmieniło, jest inne miejsce spotkań? Coś przeoczyłem?

Wiem, wiem -> rzadko przychodzę...ale... eee... jakbym chciał przyjść, a nie mógł Was znaleźć, to bym się dopiero zniechęcił...
  
 
Cytat:
Mogę nie zdążyć na 19 do "Kredensu" ale spróbuję


Ktorego "Kredensu" Bo ja znam conajmniej dwa - na Rakowieckiej i na Grójeckiej - moze jest jeszcze trzeci?
  
 
Przepraszam bardzo ale dziś mnie nie będzie ehhhh życie
Może w przyszły czwartek .....
  
 
mnie też nie: zebranie w szkole u córki...