Cykliczne Spotkania - Warszawa - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
a tych akurat nad Czerniakowskim jest b. mało.
ale masz rację, ja też wolę gołębie zamiejskie...
  
 
Pomysł ze spotkaniami cyklicznymi jest całkeim niezły. Jeśli o mnie chodzi to myslę ze w lecie lepiej jest spotykaś się pod chmurką. Jak się zrobi zimniej to w jakims klubiku gdzie można napić sie mślanki.
Jestemj ak najbardze za. Co do m iejsca to jakoś mi nic nie przychodzi do głowy. Niestety.

Jacek
  
 
na mocno nieformalnym spotkaniu padła propozycja knajpki na Agrykoli. Szczegóły poda Przemek. ja jestem za.
  
 
Witam kolego, uwazam ze pomysl spotkan jest bardzo dobry.
Integracja przy "maslance" bylaby bardzo mila. Jesli chodzi o miejsce to moj kolega ma PUB vis a vis ZOO nazywa sie GREEN PUB. Calkiem fajne miejsce jest bilard, darts, pilkarzyki i swieze pimko w bardzo przyzwoitej cenie. Moge z nim porozmawiac na temat stalej rezerwacji stolikow na ok. 10-15 osob. Jesli bedziecie mieli okazje zobaczcie to miejsce to wystawcie mu recenzje. W poblizu PUBu sa miejsca parkingowe na ok 15 carow (brak parkometrow).

Pozdro BEDER
  
 
Podam szczegoly dotyczace mojej propozycji wyboru letniej "knajpki Parasole" na czwartkowe spotkania warszawskie.

Knajpka znajduje sie na Agrykolii naprzeciw Zamku Ujazdowskiego (na gorze) oraz Ośrodka Sportowego "Agrykola" (na dole). Jej lokalizacja to jakby przedluzenie ul. Hoene-Wrońskiego. Jest to drugi letni ogrodek na ciagu spacerowym Agrykolii, patrzac od prawej strony od ul. Wrońskiego. Knajpa ma parasole, drewniane lawy. Do zjedzenia sa potrawy grillowe z grilla gazowego, potrawy z mikrofali typy pierogi, pizza etc. Jest tez kominek na drewno, na ktorym mozna upiec kielbaski (bezplatnie). Piwo prawdopodobnie dla nas kosztowaloby 5 zl (Zywiec, Tyskie) i 4 zl (Brok); normalne ceny to odpowiednio 6 i 5 (zl). Jest music z plyt i z radia (Kolor, Pogoda, Zetka).

Kto przychodzi do Parasoli? Okoliczni mieszkancy; rodziny z dzieciakami po spacerach w Lazienkach; rowerzysci z trasy. W piatki i soboty, wlasciciel wlacza gorace rytmy kubanskie i jest disco na betonie ... hihihi . Po meczach Legii, kiedy przepelniona jest ich knajpa w poblizu, oczywiscie pojawiaja sie Legionisci. Ale jest spokojnie.

Z wlascicielem znam sie od poczatku, czyli od 1996 roku. Jest bardzo ok i sympatyczny, jego zona tez.

Pozdrawiam,
Przemek
 
 
Mysle, ze po kolei przetestujemy wszystkie propozycje. Potem zrobimy ranking i demokratyczne glosowanie, ktora bedzie najlepsza. Proponuje pierwsze spotkanie 29.06 o 19.00 w knajpce opisanej przez Przemka. Oczywiscie termin podany pod dyskusje
  
 
OK, możemy zatem umówić się na pierwsze z serii spotkanie na Agrykoli. Termin mi odpowiada.
  
 
Cytat:
2003-06-16 13:50:36, boreg pisze:
Proponuje pierwsze spotkanie 29.05 o 19.00 w knajpce



To ci dopiero zorganizowana grupa - juz planuja spotkania na przyszły rok. Nawet Góral juz wiem, ze ten termin mu odpowiada
  
 
po pierwsze to w cytowanym poscie jest wszystko OK
a po wtóre, jesteśmy perpsktywiczną grupą z dalekosiężnymi planami
  
 
a tonic maja bo ja jak popije maślanki to pieszo nie pójde a samochodem mowia ze moge uszkodzic znowu jakis zdezak
  
 
Zawsze mozna przyjechac tym duzym, czerwonym. A obecnosc aut nie bedzie obowiazkowa , tylko klubowiczow.
  
 
pewnie ze mozna ale takim duzym to ja sie boje jeżdzic nawet nie wiem jak sie w tym zachowac podobno trzeba miec jakies papierowe karteczki lub cos takiego zeby tym jechac
  
 
Witek, mozna mieć i plastykowe, choć pamiętaj że klubowe mogą nie wystarczyć
  
 
Pozwole sobie przypomniec niektorym Klubowiczom z Wawy, ze podczas ostatniego nieformalnego spotkania, wybralismy termin 29 czerwca (niedzielka) na wyjazd za miasto w teren i ryby ... . A nawet niektore Panie deklarowaly chec zauczestniczenia w planowanym wyjezdzie, co oczywiscie nie przeszkadza umawiac sie na godzine 20-ta tego samego dnia.

Pozdrawiam,
Przemek

 
 
Przemku, jestes wielki! . Tylko moj wczorajszy lekko nieswiezy stan usprawiedliwia moja pomylke. Spotkanie jest oczywiscie w CZWARTEK!!! tj. 26.06. Date 29 sciagnalem z majowej kartki w kalendarzu. Za pomylke przepraszam!

A 29.06 swoja droga to nastepna data spotkania - jak ustalalismy w sobote (i na poczatku niedzieli ).

[ wiadomość edytowana przez: boreg dnia 2003-06-17 10:41:43 ]
  
 
No . ... !!!


Pozdrawiam,
Przemek
 
 
26 czerwca też mi odpowiada....
  
 
Mnie, to z Wami wszystko odpowiada. 26 czerwca => pasuje .

Pozdrawiam,
Przemek

 
 
ja wiem że wszystko, tylko potem głowa boli...

  
 
Oj!!! . Masz racje.