Mapa Polski do nawigacji na Commanda

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco

Witam,

Niedawno sprowadziłem 211tke z nawigacją, tyle ze koleś ktory mi ja
sprzedał powiedział że nawigacja działa na całą Europe. Niewiem jakie kraje według szwabow sa w europie ale Polski na tej mapie nie ma( jest słowacja,czechy ale polski nie) Czy ma może ktoś na sprzedaż działającą mape Polski, albo czy jest mozliwosc aby mi ja ktos skopiował (jesli jest taka mozliwosc,i jesli taka skopiowane tez bedzie dzialala) oczywiście odplatnie.

Pozdrawiam
  
 
zalezy jaki command, czy ta 211stka jest po lifcie juz czy jeszcze przed?? w aso płyta z navi na europe (wraz z Polska) kosztuje ok 1400zł napisz na priva wszystkie info a moze pomoge
  
 
Napisz jaki to dokładnie model, rocznik itp. to sie poszuka
  
 
ok. tak więc wcześniej wdał się problem nie 211tka tylko ClS czyli 209 o ile się nie mylę. auto jest z grudnia 2006 roku.byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.
  
 
http://navisystems.pl/sklep/product_info.php?products_id=79

Znalazłem coś takiego, zajrzyj
  
 

dzięki za linka, ale tam pisze że to mapa do cls'a ale z 04.99-11.03
chociaż w tej ofercie cos jest nie tak, bo cls'a produkują od 2004
a ja potrzebuję do 12.06. mimo to i tak ta oferta mnie nie satysfakcjonuje, bo potrzebuje coś za grosze a nie za 600zł!!!. no wiesz coś przegranego czy coś, bo to nie dla mnie tylko na sztuke do handlu.
  
 
podstawowa sprawa to jaki command tam siedzi, poza tym jak chcesz wydac mniej niz 600 zl to ja odpadam z poszukiwan, taniej niestety sie nie da, musisz wiedziec ze skoro cd z navi kosztuje w aso 1400 zl to nie kupisz taniej za 600 a przegreac nie wiem czy to sie da i czy bedzie chodzilo w aucie
  
 

to mówicie że taniej się nie da.mimo wszystko,na emulu znalazłem Teleatlas Blaupunkta 2006 2007 czyli tą samą mapę polski za 600 co dostałem wcześniej linka.sprobuje nagrać to na płytę i wsadzić do napędu.nic na tym nie stracę.poczytałem trochę po forach i znalazłem info że tak robią i że to chodzi,chociaż sam osobiście w to wątpie.zobaczymy co z tego wyniknie