Malacz do PPZM

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Koncze budowe malacza do PPZM i chcialem sie pochwalic kilkoma zdjeciami. Na dzien dzisiejszy wyglada tak Juto jest juz skladanie koncowe czyli kubly pasy itp. Od dnia 30.05.07 do dnia 10.06.07 mozna go bedzie zobaczyc w hali targowej w tychach, przy ulicy Piłsudskiego.




  
 
po co Ci 2 wyczieraczki do górskich ? tak to profi robota
  
 
Bo to nie tylko do gor ale bardziej do PPZM


[ wiadomość edytowana przez: SoGa_Rally dnia 2007-05-27 19:40:17 ]
  
 
Jejku jaki sliczny Sluchaj czy ta poprzeczka za siedzeniami byla seryjnie, czy byla dolozona? Czy w homologacji jest rysunek klatki? Bo mam identyczna klatke ale bez niej, moja klatka jezdzila w rallycrossie i nie wiem.. moze wycieli zeby zejsc z waga? Drugie pytanie czym malowales spod? Masz jakas profi farbe na rdze, ktora jest do tego elastyczna?
  
 
Ta poprzeczna rurka juz tak bylo z tego co wiec to ireco tak robi. a na podwozie jest zrobione rozcieczony bardzo mocno biteksem i jest bardzo cienka warstwa zrobiona oczywiscie jest pod spodem podklad.
  
 
Tutaj widac ze spod jest bialy, pociagnales to jeszcze biteksem? Myslalem ze to jakas taka specjalna biala masa.
  
 
No Soga piekny wyszedl. Szkoda ze nie zolty Teraz mega bomba chodzic.
  
 
A i jeszcze Soga. Znajomy prosil zeby ci zwrocic uwage. Stopy z klatki musza byc przykrecane. Conajmniej 3 sruby na stope.
  
 
Cytat:
2007-05-28 11:37:58, 5Turbo pisze:
A i jeszcze Soga. Znajomy prosil zeby ci zwrocic uwage. Stopy z klatki musza byc przykrecane. Conajmniej 3 sruby na stope.



wiem juz to jest wszystko zrobione
  
 
Ja nic tylko sie ciesze, że powstał nowy a-grupowy maluch.
  
 
wiecej zdjec Panowie...
  
 
Malacz jest na targowisku i mozna go tam ogladac
  
 
Cytat:
2007-06-01 21:41:50, SoGa_Rally pisze:
Malacz jest na targowisku i mozna go tam ogladac


troche daleko mam
  
 
  
 
Fajnie sie prezentuje twoj parch hehe

OT. Nagrales moze plytke?
  
 
wezme ci ta plytke na tor fiata w niedziele.