Grand Prix Miasta Tychy 17.06

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
więcej informacji np. tutaj
A więc kto jedzie?
  
 
Oglądara Postaram się porobić trochę zdjęć na stronkę.
  
 
nie wiem czy jest sens robić foty jak admin ciągle się leni ..moich do dziś nie ma na stronce
  
 
Sorki, ostatnio nie mogę się wyrobić, jako, że Maciek dużo się angażuje, ciągle siedzi na necie i ciągle pyskuje to proponuje go mianować moim pomocnikiem, co będzie aktualizacje pomagał robić, jeszcze ktoś chce? Ktoś popiera jego kandydature?
  
 
fajny OT
  
 
Też będę, raczej jeszcze na ogladarce. Co do Macieja to ma poparcie prezesa P
  
 
W komentarzach do tej imprezy na rajdy.org.pl chopy piszą ze maja byc jakieś konkurencje zmiany kół, pytania z przepisów drogowych...wiecie coś na ten temat?

ps. Filip, Ty tego parcha wkoncu poskładasz?
  
 
dostałem taką oto informację z AZT:"
Witam , zawody będą urozmaicone tym że tym razem będziemy startować po dwa aut tej samej klasy a za tą dwójką następne dwa po pół minucie -wymiany kół nie będzie pozdrawiam G.M. AZT"

Zatem żadnej zmiany kół nie będzie i bardzo dobrze bo jakby były takie gadżety to ja bym olał sprawę.
  
 
Hmm o zmianie kół mówili na poprzedniej eliminacji MT (wspominano o zmianie koła i teście z bezpieczeństwa ruchu drogowego)

Jeśli by tych gówien nie było to może być całkiem spoko impreza
  
 
Cytat:
2007-05-31 08:09:50, Adam_Tychy pisze:
A więc kto jedzie?



chyba swiftem sie karne
  
 
Cytat:
zawody będą urozmaicone tym że tym razem będziemy startować po dwa aut tej samej klasy a za tą dwójką następne dwa po pół minucie



To co to rallycross bedzie? bo według mnie auta sie bedą doganiać na trasie
  
 
niestety nie karne sie na torze, poniewaz dowiedzialem sie dzisiaj ze mam egzamin w Katowicach :-/ . Znowu zawody sa wtedy kiedy mam szkole...
  
 
Cytat:
2007-06-02 10:21:57, jeffrey pisze:
To co to rallycross bedzie? bo według mnie auta sie bedą doganiać na trasie


rallycross to bdb skojarzenie
kolizji bedzie co niemiara bo auta napewno sie będą doganiac.a niech kogos obruci a ten zanim w niego wjedzie poracha
dla mnie pomysł zły delikatnie mówiąc.niech sie postaraja nad rozłozeniem trasy np.wiecej nawrotów (efektowne) na placu , wiecej technicznych rozwiązan a nie "w około cepaka".zobaczymy jak sie sprawa potoczy bo chce startowac
  
 
A mnie sie ten pomysł podoba, zawsze to jakieś urozmaicenie, bedzie sie czuc fajną presje zeby nas nikt nie dogonił. Do zobaczenia na zawodach
ps. mam nadzieje ze bedzie hopka

[ wiadomość edytowana przez: Pisiek dnia 2007-06-07 12:10:46 ]
  
 
"Wbrew waszym obawom trasa jest niekolizyjna , więc niebędzie problemów z kolizjami na trasie .
Wymiany kół niebędzie na 100 % wiec niemusicie się bać że przegracie z innymi. Impreza będzie polegałą na jak najszybszym pokonaniu trasy wyznaczonej przez organizatora"

tak jest w komentach na azt. czyli juz niemam obaw.
pisiek a hopiki raczej niebedzie bo z tego co zaóważylem jest jeden raz w roku- chyba ze sie myle
  
 
Cytat:
2007-06-13 18:05:37, qbara pisze:
pisiek a hopiki raczej niebedzie bo z tego co zaóważylem jest jeden raz w roku- chyba ze sie myle

chyba sie mylisz, bo w 2005 roku była 2 razy pod rząd a w 2006 nie było jej wcale, bardzo licze na to że jednak bedzie
  
 
Ja jutro jade na testy na plac do Imielynio. Jak wóz przejdzie je pomyślnie to stawiam sie na starcie w niedziela
  
 
Czy będzie ktoś cywilnym autem przez cały czas trwania imprezy? Nie mam za bardzo gdzie zostawić kół, lewarka, narzędzi itp

EDIT: oto najnowsze informacje jakie mam z AZT

"maluchy będą klasyfikowane tylko w MALUCH CUP, hopy nie będzie a każde auto pojedzie w dwóch biegach po trzy okrążenia toru w parze z autem tej samej klasy . Pozdrawiam ,do zobaczenia G.m. AZT"

[ wiadomość edytowana przez: Adam_Tychy dnia 2007-06-14 21:36:57 ]
  
 
Adaś, na pewno pojadę ze Szczepanem na oglądarę. Myślę, że zostaniemy do samego końca i możemy robić jako serwisówka.
Ile masz tych kół bo bagażnik mam już trochę ograniczony... skrzynką
  
 
To gryfnie koła bedą dwa. Do niedzieli