Wyjazdy off roadowe ... - terminy, szlaki, opisy, propozycje - Strona 19

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Hamowałbym kijem przez okno
  
 
czesc.
A moze ktos ma ochote pojezdzic w najblisza niedziele w poblizu warszawy.
  
 
ja jeszcze dłubie w swojej więc nie pisze się na jazde
Brak czasu i kasy strasznie mnie spowalnia
ale co nagle to po diable więc .... przy okazji zrobie kilka pomysłów które od dawna chodziły mi po głowie

Jak tylko skończe z miłą chęcią wybiore się na jakiś wypadzik
  
 
No to co z Turbaczem? Zmieniłem po raz trzeci pompę hamulcową, więc bym chętnie w górki pojechał
  
 
Pawel moze skladasz nivke od podstaw. co znowu udoskonalasz w samochodzie moze i Ja skozystam i inni
  
 
... Nie bardzo rozumiem, dlaczego ja zawsze musze jezdzic na dol, a dol nigdy nie chce do gory ... . = > Mazurskie Wertepy ... To juz wiecie, o kim pisze .

Ale Ok. ... Wyjazd na Turbacz ustalamy na 24-26 pazdziernika, tak? Czyli piatek-niedziela.

Proponuje jednakze, co nastepuje:

1.przyjazd ekip off-a w czwartek lub piatek rano
2. przejscie pieszo odcinka na Turbacz w piatek, poczawszy od pensjonatu Jodla, czyli najbardziej wysunietego odcinka ku Gorze Turbacz. ... (bedzie dobrze )
3. Piatek popoludnie i wieczor, o ile sily by nam pozwolily po zejsciu, wjazd na Gore, o ile nie... a mialbym taka nadzieje, to zabawa do "rana" ... i skoki przez przeszkody ...
4. Sobota rano, definitywny wjazd na Turbacz a i uwieczniony kamera ATV
5. Sobota wieczor, po pomyslnym zdobyciu Turbacza, wspolna zabawa "climberow" ze zwyciestwa zdobycia szczytu oraz wzajemne rozpoznywanie usterek mechanicznych w autach
6. Niedziela rano i do popoludnia, pozostalaby do dyspozycji Andrzeja (o ile scenariusze opisane przeze mnie spelnia sie) jako najbardziej doswiadczonego w wyjazdach off&roadowych, a mysle, ze nie bedzie latwo ...

i pozdrowie sobie serdecznie, a i tez alfabetycznie,
Andrzeja, Borga, Damiana, Kacpra i Mariusznie oraz Jacka

PS.
Chcialbym przyjechac w czwartek na wieczor, bo Martyna moglaby przyjechac w piatek na wieczor po pracy, a wtedy moglbym odebrac ja z Suchej czy z Krakowa w piatek ... Stad jest tez ten pomysl, aby zaczac w w czwartek albo w piatek rano.
 
 
Cytat:
2003-10-14 19:26:42, jacekwaw pisze:
czesc.
A moze ktos ma ochote pojezdzic w najblisza niedziele w poblizu warszawy.



Ja wstępnie mam
  
 
Witam,
no i w koncu zaczyna sie cos rodzic, co prawda w bolach, ale zawsze.
Propozycja Przemka wydaje sie byc jak dla mnie ok, moze piatek rano nie wypali, ale piatek popoludnie na 100% :d

Pozdrawiam
Damian

P.S. To znaczy ze jedziemy, mam rozumiec
  
 
Ja sie pisze jak bedzie wyjazd w piatek rano.
  
 
Jest maly problem, bo zostal przesuniety termin Wertepu (lokalizacja, to Gora Kalwaria i Warka) na 25 pazdziernika. ...

A pozniej za tydzien wypada 1 listopada, a 7 listopada Mazurskie ...

Co robimy z Turbaczem uwzgledniajac powyzsze?
 
 
Jakby któraś z pań miała ochotę pojeździć ofrołdowo-lajtowo w łykend, to proszę o tel. (0-603-894-294)
  
 
Cytat:
2003-10-16 12:03:10, Przemek67 pisze:
Jest maly problem, bo zostal przesuniety termin Wertepu (lokalizacja, to Gora Kalwaria i Warka) na 25 pazdziernika. ...


Czytalem ostatnio, ze wertep zostal odwolany definitywnie . Czyzbys Przemku mial inne informacje?
Pozdrawiam
  
 
Borciuchu?

Nie, zostal odwolany definitywnie. Co z Turbaczem? Pojedziesz?
A co z MW 8 listopada, pojedziesz?
 
 
Witam,
Boreg bedziemy mieli okazje sprawdzic stabilnosc Twojej Nivki na trawersach . Chociaz moze sie okazac ze nie dojedziemy do trawersu bo bedziemy juz wczesniej zassani gleboko

Damian
  
 
W tym tygodniu koncze zabawe z zawieszeniem - po tym jeszcze mam przeglad - pewnie nie zdaze juz zmienic opon . Ale pewnie pojade popatrzec, o ile w ostatniej chwili sie cos nie zawali.
Pozdrawiam
  
 
Borgu?

Cytat:
Ale pewnie pojade popatrzec,



to na ile cenisz i patrzysz ..., to ze pojedziesz? Bo jest tak. Wertep odwolany na 24-25 pazdziernika. To jasne.

Turbacz przypada tez na 24 pazdziernika. I? . ...
 
 
No wiec auto bede mial jutro, poniewaz jakos dyskusja nad tematem Turbacza zdechla, proponuje maly wypad w niedziele 26.X. Wstepnie umowilem sie z Jackiem na 10 rano w M1 w Markach. Mam nadzieje, ze tym razem dojedzie ...
Jakby byl jeszcze ktos chetny, to zapraszamy...
  
 
W niedziele bylismy z Jackiem na Beniamowie - kto nie byl niech zaluje (lub szybciej naprawia ). Duzo wrazen i adrenaliny.
Pozdrowienia

Moze zorganizujemy w listopadzie warszawski spocik czlonkow i sympatykow 4x4. Jako miejsce proponuje tradycyjnie Beniaminow (dopoki jeszcze mozna). Dla tych co nie maja Nivek, tez zapowiadamy atrakcje - chciazby zwiedzanie fortu z latarkami w reku. Jezeli beda chetni to prosze o propozycje terminu.
Moja propozycja to 15 lub 16 XI.

[ wiadomość edytowana przez: boreg dnia 2003-10-27 14:49:38 ]
  
 
wstępnie jestem za
  
 
Ja jestem zdecydowanie za.

P(i)Es:
Nie czytałem listy, a szkoda, bo wybrałbym się z wami wczoraj chętnie do tego Beniaminowa...