Wyjazdy off roadowe ... - terminy, szlaki, opisy, propozycje - Strona 20

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czesc.
a moze bysmy zorganizowali jakis weekend przeprawowy w poblizu wawy.tak 50-100 km
co wy nato?
  
 
Nie ma sprawy, ale jest problem gdzie . Troche zjezdzilismy, a ciekawych miejsc jak na lekarstwo. Jak masz Jacku jakies propozycje, to chetnie cos takiego mozna zrobic...
  
 
w strone grojca. tzeba zrobic ekspedycje.Moje tereny juz sa niedostepne straz lesna zacela bez powodu surowo przestrzegac zakazu ruchy pojazdow w kampinosie i okolicznych laskach.moze temacik popchnac tez na 4x4.
  
 
W strone Grojca, to troche za malo, aby zrobic ekspedycje. Sa znane tereny w okolicach G.Kalwarii, dalej Puszcza Kozienicka. Myslac o przeprawowce trzeba wyznaczyc dobrze trase, bo sie najezdzimy po dzialkach i lesnych drozkach, a przeprawy w tym malo. Podobno sa fajne "mokre" tereny w okolicach Pultuska i Ciechanowa, ale dokladnych namiarow nie znam. Tereny na wschod od Wawki spenetrowalismy z Kacprem I Przemkiem latem i wiele nie znalezlismy. Tak wiec naprawde dobre tereny blisko Wawki sa tylko wzdluz Wisly...
  
 
To nie moze tak dalej byc ... Prawie 4000 odslon i ponad 10 procentowa odkrywalnosc tematu. Trzeba i nalezy to rozruszac. Borgu, do dziela patrz => strona numer 1 !!! Twojego pomyslu

Panowie klawiatury w dlon i do dziela! Pisac. ...
Mariusznia, to niech nie pisze juz nic wiecej o lucznictwie i paranurkowaniu. ...

przemek67
 
 
Kopiuje tutaj info ktore umiescilem na rajdy4x4 gdyby tam ktos nie zagladal

Cytat:
Witam,
wszyscy zainteresowani zagladaja tutaj, wiec i tutaj to zamieszczam
Po rozmowach z Wami i z Darkiem, nichcacy wystapilem w roli Nivkowego koordynatora naszego wyjazdu, przepraszam to tylko przypadek.
Fakty sa takie:
- Wyjazd planowany jest na dwa dni 29-30.11
- Spotykamy sie o godzinie 10 na stacji benzynowej przy wyjezdzie z Piotrkowa na Kielce (dokladny adres podam pozniej jak mi go przekaze Darek)
- Wstepnie Darek zarezerwowal dla nas 10 miejsc w pokojach 2-osobowych w Dresso w Sulejowie (pokoje z lazienka, nie bedzie trzeba niestety polewaczki )
- Jazda w sobote i w niedziele z krotka przerwa na...........

I sprobujcie cos wymyslac jakies wykrety, to sam sie pojawie i wtedy to bedziecie miec problem

Damian



Dalsze szczegoly w miare postepu przygotowan beda w odpowiednim watku na rajdy4x4

Pozdrawiam
Damian
  
 
Cytat:
2003-11-13 20:26:00, Anonymous pisze:
To nie moze tak dalej byc ... Prawie 4000 odslon i ponad 10 procentowa odkrywalnosc tematu. Trzeba i nalezy to rozruszac. Borgu, do dziela patrz => strona numer 1 !!! Twojego pomyslu

Panowie klawiatury w dlon i do dziela! Pisac. ...
Mariusznia, to niech nie pisze juz nic wiecej o lucznictwie i paranurkowaniu. ...

przemek67



OK, ale mysle, ze jest to temat bardziej na strone, niz na forum. Co miejsc do pojezdzenia, to sam rozumiesz, ze otwarte publikowanie w internecie nie zawsze ma sens . Natomiast jest to miejsce na info o jakichkolwiek terenowych wyjazdach (no chyba, ze we dwojke z panienka do lasu ).
Pozdrawiam
  
 
Na przelomie stycznia i lutego bedzie organizowany parodniowy/ moze i tygodniowy prywatny wyjazd terenowy w Bieszczady. Okolice Ustrzyk.
Obecnie jest montowana ekipa "warszawska" 4x4. Wyjazd bedzie mial charakter rodzinny z elementami jazdy autem w terenie, ale raczej na spokojnie. Mozna zabrac narty i snowboard.
Widzialem wyciag w Ustrzykach podczas naszego sierpniowego wyjazdu. Moze byc ... , dobry jest i ta gorka , bo na dole jest knajpa.

Nie wiem , czy napisac : Piszcie, czy pojedziecie, bo Offroad i NOK, toz przeciez dwie rozne sprawy oraz pojecia metodologiczne. ...
  
 
Jutro jest wyjazd z TClub na Wisle. Rozpoczecie o 11-tej. Jezeli chcecie dolaczyc, to piszcie, dzwoncie, kontaktujcie sie i te sprawy. ...
  
 
Witam,
jakie macie plany wyjazdowe na rok 2004, bo troche mi sie juz znudzilo jezdzenie w pojedynke po wszystkich okolicznych dziurach i juz powolutku konczo mi sie pomysly i miejsca , potrenowac mozna ale co dalej.

Ja osobiscie zastanawiam sie nad uczestnictwem w Lemkowiadzie, ale to dopiero za jakis czas .

Damian
  
 
Odzew zajebisty. ... w ponizszym temacie. Jak w paru innych tez. Forum NOK "sczezlo" jak mowia na innych forach totalnie i kompletnie.
Kto tu jest Moderatorem Forum? Przypominam, ze "moderato" z wloskiego, to ten co moderuje, czyli czyni posrod wiekszosci, a z angielskiego "moderate", to ten co raz podgrzeje a raz ostudzi, ale to juz moja interpretacja tego slowa Moderator
Ja jade na:
1. MW w kwietniu
2. Moze na Kaszubie na przelomie lutego i marca, ale to zalezy od tego, kto jeszcze pojedzie na ta impreze z Wawy
3. Lemkowiade
4. pozostale imprezy "zorganizowane", ale zobacze najpierw jak to sie uklada w kalendarzu, bo terminy nie sa jeszcze znane
5. inne imprezy, ale juz calkowicie prywatne
6. imprezy "ad hoc", czyli cos sie wymysli i bedzie dobrze
  
 
a ja pojadę do sklepu po lusterko
  
 
a ja do kiosku po nowego sztrucla...
  
 
mi narazie starcza jedynie na dojazd do pracy więc nie szykuje sie na zorganizowane wypady w teren
Jesli mi kasa pozwoli i samochód bedzie gotowy to pewnie się gdzies z Wami wybiore .... ale raczej prywatnie ....

  
 
W sobote jest wyjazd w Gory Swietokrzyskie. Jakby ktos chcial to moge dac kontakt...
Pozdrawiam
  
 
na stronie NOK macie fajne zdjecia z Bieszczad
ciekawy jestem, gdzie jezdziliscie
  
 
Witam,
zima nie zima, sezon nalezalo rozpoczac, co tez uczynilismy wspolnie z Mikolajem, pokonujac w ciagu czterech godzin spory odcinek "drogi" w lasach Murckowskich, o ktorej juz pisalem kiedys. Po obfitych opadach deszczu, praktycznie caly dystans to jedno wielkie blotne bajoro z glebokimi koleinami. Co najciekawsze nie koleiny sprawily nam najwiecej "klopotow/radosci" , a koniecznosc objechania okolo 100m obok drogi, ze wzgledu na wiatrolom.
Troche zdjec jest na stronie Mikolaja, o ile czas mi pozwoli to wrzuce te i troche moich na strone klubowa.

Damian
  
 
A wiec widze ze biala niwka dalej jezdzi po Katowicach a przeciez byla do sprzedania

  
 
Biala Nivka byla do sprzedania kiedy wlasciciel byl maksymalnie wku...ny z powodu notorycznego padania poszczegolnych podzespolow, i chyba sie w koncu wystraszyla i jak na razie od trzech czterech miesiecy jezdzi bezawaryjnie .

Damian
  
 
Co jest Damian z taba. Widuje cie ta niwka czasem jak pomykasz po Katowicach ale na forum to juz cie dawno nie widzialem.

Moze chcesz z nami pojezdzic, zobaczymy jak ta twoja niwka sie sprawuje