Wyjazdy off roadowe ... - terminy, szlaki, opisy, propozycje - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Aaa ... nie wiem, czy zauwazyliscie, to podaje info. Sa juz nasze zdjecia z wyjazdu 4 lipca na Jure do Andrzeja na Jego stronie (http://republika.pl/niva4x4/).

Alez ten Kacper, to ma powerka ... I jak ON mnie i Martyne, tam podtrzymuje. ... hihihi. . Kacper, to mial powerka, a ja strach w oczach jak szesciozlotowki ...

I pozdrawiam,
Przemek
 
 
W czwatek nie mogłem być tym razem, bo właśnie wieczorem wróciłem z krótkiego wyjazdu urlopowego i się rozpakowywałem, robiłem zakupy, opiekowałem dzieckiem i takietam (żony już potrafią znaleźć zajęcia ). To się nie dowiedziałem...

A w najbliższy łykend niestety nie mogę, bo zawożę dziecko do Poznania w sobotę...
Tak więc -> do następnego razzzzu...

Ale:
Czujnym bedę (starał się być).
W czwartek, no... kiedyś się zjawię
  
 
Cytat:

W czwartek, no... kiedyś się zjawię


No i jest to druga dobra wiadomosc w ciagu dzisiejszego dnia.

??? To pogoda, czy jak? Nie mam w ogole driva a swiat sie kreci dwa razy wolniej niz zazwyczaj.

I pozdrawiam,
Przemek
 
 
Cytat:
2003-07-14 17:21:28, Przemek67 pisze:
(...) Alez ten Kacper, to ma powerka ... I jak ON mnie i Martyne, tam podtrzymuje. ... hihihi. . Kacper, to mial powerka, a ja strach w oczach jak szesciozlotowki ...

I pozdrawiam,
Przemek



Zdjęcia tego nie oddaja ale ja naprawde miałem pietra że się poprzewtracamy

Fakt że AndrzejS wybrał tak trasę aby każdy sobie poradzili ale ... ja miałem pietra wiec starałem się jak mogłem przytrzymywać

Andrzej nawet się nie przeją tak małym przechyłem ....
  
 
No ja to sie na tym przechyle zatrzymalem i nie wiedzialem czy wypada krzyczec "RATUNKU TRZYMAJCIE MNIE" ale Kacper zajarzyl bez mojego wrzasku i za to mu dzieki, bo przynajmniej psychicznie lepiej sie poczulem .

Za drugim razem (przed Ogrodziencem, tam gdzie przejezdzalem miedzy drzewkami a Nivka coraz bardziej sie przechylala) mialem w pierszym momencie BARDZO glupi odruch i wystawilem reke przez okno zeby sie podeprzec

I chcialem jeszcze przypomniec ze podczes przeprawy wodnej ktos wspominal o przekopywaniu sie przez skarpe , sam tez w pewnym momencie o tym pomyslalem ale wstydzilem sie glosno zaproponowac
  
 
O tej skarpie tez myslalem . A kamieni po prostu nie zauwazylem. Jak Andrzej przejechal to stwierdzilem ze mnie sie tez uda i... ...na wszelki wypadek nie zatrzymywalem sie . A Kasia zamknela oczy....
A na nocnym przejezdzie zatrzymalem sie wsrod trzcin na jakims mostku, ktory podobno tam gdzies byl (przynajmniej tak mi pozniej mowili)....
  
 
Cytat:
2003-07-14 21:55:47, boreg pisze:
O tej skarpie tez myslalem . A kamieni po prostu nie zauwazylem. Jak Andrzej przejechal to stwierdzilem ze mnie sie tez uda i... ...na wszelki wypadek nie zatrzymywalem sie . A Kasia zamknela oczy....
A na nocnym przejezdzie zatrzymalem sie wsrod trzcin na jakims mostku, ktory podobno tam gdzies byl (przynajmniej tak mi pozniej mowili)....



E tam... ja nadal uwazam ze ten mostek to mit ... Przynajmniej wole tak myslec, bo jezeli faktycznie tam byl to robi mi sie miekko...
  
 
Jak czlowiek nie wie po czym jedzie i co mu grozi to sie nie boi .
A rozbudowana wyobraznia podcina skrzydla .

P.S. Powyzszy tekst dotyczy WYLACZNIE przejazdow w blocie lub w piachu z niwielka szybkoscia, z zapietymi pasami. NIE STOSOWAC na szosie, tam TRZEBA myslec wczesnie o wszystkim!!!
  
 
Cytat:
Za drugim razem (przed Ogrodziencem, tam gdzie przejezdzalem miedzy drzewkami a Nivka coraz bardziej sie przechylala). .... i wystawilem reke przez okno zeby sie podeprzec


Eee. ..., Damian przesadzasz. Stalem przed Twoja maska i wszystko dokladnie widzialem. Twoja Niva stala prosto, tylko drzewo sie zaczelo na Ciebie przechylac ... hihihi . I miales pretensje do jakis korzonkow, co tam wystawaly z tylu Twojego auta ...
Cytat:
I chcialem jeszcze przypomniec ze podczes przeprawy wodnej ktos wspominal o przekopywaniu sie przez skarpe


O ile dobrze pamietam, to nie "ktos" wspominal, tylko cala "Warszawa" biegla sprintem juz po saperki, lopatki i grabki. . ... Jak my lubimy sobie umilac i komplikowac zycie . ... hihihi. Dobrze, ze Andrzej pierwszy zjechal bez uzycia tych narzedzi, bo inaczej, to plantowalibysmy sobie i plantowali. Moze nawet i przy okazji, to i jakas wieksza robotke melioracyjna na rzecz gminy tamtejszej udaloby sie nam poczynic ...
Eh. ..., ale bylo super.

I pozdrawiam,
Przemek
 
 
Cytat:

O ile dobrze pamietam, to nie "ktos" wspominal, tylko cala "Warszawa" biegla sprintem juz po saperki, lopatki i grabki. . ... Jak my lubimy sobie umilac i komplikowac zycie . ... hihihi. Dobrze, ze Andrzej pierwszy zjechal bez uzycia tych narzedzi, bo inaczej, to plantowalibysmy sobie i plantowali. Moze nawet i przy okazji, to i jakas wieksza robotke melioracyjna na rzecz gminy tamtejszej udaloby sie nam poczynic ...
Eh. ..., ale bylo super.




Ale wyrownalibysmy kawalek Slaska . Bo to jest niesprawiedliwe, ze oni maja wokolo takie fajne gorki, a u nas plasko . Moze Andrzej sie bal, abysmy nie wyrownali
  
 
Cytat:
2003-07-15 16:12:12, boreg pisze:
Ale wyrownalibysmy kawalek Slaska . Bo to jest niesprawiedliwe, ze oni maja wokolo takie fajne gorki, a u nas plasko . Moze Andrzej sie bal, abysmy nie wyrownali



Trzeba bylo szybko ladowac glebe do wozow moze na miejscu u siebie usypalibyscie jakas mala gorke , ktora od razu Przemek rozjezdzilby na amen, Kacper to wszystko uwiecznil, a boreg ze stoickim spokojem skomentowal

Kurcze caly czas jednak chodzi mi po glowie ten mostek, chyba pojade sprawdzic co mogloby.... tfu...
  
 
Ja tam mostka nie widziałem ale coś przejechałem ...lepiej może nie kuś losu
a jak juz bedziesz jechał to może nie sam bo będzie ciężko wciągać nivkę samemu

  
 
Kacperku, przsluchalem (tak, to wlasciwe slowo , bo obejrzalem juz wczesniej) filmy z Beniaminowa. Najlepsze sa komentarze . Nastepnym razem mozemy nagrywac sam dzwiek. On wiecej mowi niz obraz . Adrenalinka rosnie od samego sluchania....
Tylko Przemek wykazywal olimpijski spokoj....
  
 
ostatni raz coś nagrywałem
bardzo proszę o zachowanie filmu do użytku własnego ....i nie udostępnianie go publicznie do czasu edycji dźwięku
Boreg Ty jako macowiec pomyśl coś o tym
  
 
Pawelku, nie ma sie czego wstydzic . Dobry mocny film musi zawierac co nieco . Moze zostaniesz drugim Pasikowskim . A i z Bogusiem Linda mozecie sobie porozmawiac . A dzwiek sprobuje oddzielic i zachowac, co by mozna w przyszlosci go wmontowac jak gdzies akcji zabraknie. Bo idealnie oddaje cala atmosfere. A co mam wstawic w zamian? Jezioro Labedzie
  
 
zamiast mocnych wypowiedzi proszę o ciągły sygnał "piiiiiiii" tak jak w telewizji
  
 
Daj to do posluchania komus, kto nie wie o co chodzi . Oczywiscie bez obrazu....
  
 
Cytat:
zamiast mocnych wypowiedzi proszę o ciągły sygnał "piiiiiiii" tak jak w telewizji


No nie. ... Z Wami, to juz sie nie da pojezdzic. ... Czlowiek sie czuje jak w knajpie w Nowym Porcie po polnocy . I jeszcze bron ze soba zabieraja na. ... hipopotama, chyba ... hihihi. A pozniej jeszcze uprawiaja safari miedzy ogrodkami dzialkowymi emerytow i rencistow oraz willami statecznych obywateli miasta stolecznego.
Co za ludzie ...

. ... Przypominam o koniecznosci penetracji okolic Swidra po czerwonych szlakach w najblizszym czasie !
. ... Ale tym razem z moja mapa w reku !!!

PS. Pablos przyjal nasze zaproszenie. Bardzo chetnie chce jechac. Ma dzwonic, co do terminu wyjazdu i proponowanego przez siebie szlaku dla nas.

 
 
Cytat:
2003-07-17 15:10:00, Przemek67 pisze:
... uprawiaja safari miedzy ogrodkami dzialkowymi emerytow i rencistow oraz willami statecznych obywateli miasta stolecznego.
Co za ludzie ...




Wiesz Przemku, musielismy wziac poprawke na ciebie . Stad takie lajcikowate trasy . Bo ty sie ciagle wyreczales Martyna . I zrobilo nam sie jej zal.....
  
 
Cytat:
Bo ty sie ciagle wyreczales Martyna . I zrobilo nam sie jej zal.....


To nastepnym razem (pomijam raz, kiedy ja bede prowadzil nasz Nivowski Orszak), to prosze nie straszyc emerytow i rencistow na ogrodkach dzialkowych, bo Martynie tez sie zal zrobilo ...

I pozdrawiam,
Przemek