Wyjazdy off roadowe ... - terminy, szlaki, opisy, propozycje - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jestem na TAK. I to zdecydowanie. Moga byc Forty Beniaminowo, albo inne miejsce.
Pawel musi obejrzec nasze zdjecia z ostatniego wyjazdu na Beniaminow, to niech sam decyduje, gdzie chce pojechac. Ja bede w kontakcie z "boys-ami" z 4x4 w tym tygodniu, to podpytam Ich, gdzie moglibysmy pojechac gdzie indziej w okolicach Wawy.

I pozdrawiam,
Przemek
 
 
Wybor fotek z Beniaminowa wrzucilrm na ftp-a. Moze jak Pawel i inni zobacza, to i wiecej osob sie zdecyduje .
  
 
To powtorze ... I jestem zdecydowanie na TAK, aby wiecej Niv pojechalo.

I pozdrawiam,
Przemek
 
 
Sprobuj zasiegnac jakies info o okolicach Otwocka, Kolbieli i Minska Maz. Swider, Mienia i inne miejsca tego regionu. Ja tez poszukam. A moze inni klubowicze wiedza, gdzie mozna pojezdzic w temtym rejonie?
  
 
Jesli chodzi o mnie, to... przed pracą śpię i byłoby dla mnie wielką nieprzyjemnoscią, żeby zerwać się tak wcześnie z łóżka
Tak więc -> we wczesnych godz. porannych na mnie z założenia nie możecie liczyć
Popołudniami, jak już dotrę do domu, to jest ok. 19.00, więc też juz miś się za bardzo nie chce... (chyba, ze jakiś krótki wypadzik w ok. Ursynowa)
Pozostają jeszcze łykendy lub ew. możliwośc wzięcia dnia wolnego
  
 
Mariusznia, pojedz chociaz raz rano. A potem juz zawsze bedziesz mial dluzsze dni pare razy w tygodniu .
  
 
Ale... po takim rannym wyjeździe musiałbym się jeszcze zdążyć wykąpać (wiesz jaki zapach wydzielają Niwy, a poza tym z Wami, to pot ciekłby mi ciurkiem po plecach, nogach i d..pie) i takietam... Dodatkowo -> mógłbym zasnąć za kierownicą i... obudzic się przed nią
  
 
Eee ...

Mariusznia troche marudzisz. ... . Jedz z nami i bedzie dobrze.

I pozdrawiam,
Przemek
 
 
JA CHCE DO BENIAMINOWA więc Panowie w przysłym tygodniu bardzo proszę o wypad poranny

Kawa z rana smakuje SUPER .... coś o tym wiem ... tylko ta godzina 6.30 to trochę za późno .... nie zobaczymy mgieł ..... ja proponuje przynajmiej 4 rano


  
 
OK. Jezeli powaznie teraz myslimy o wyjezdzie o 4 rano na Beniaminow, to OK. Jestem na TAK. I to zdecydowanie.

I pozdrawiam,
Przemek

PS. A co do wyspania sie w zyciu, to mysle, ze w wieku 75 lat (jak dozyje sie), to i tak bedziesz mial stretyczale paluszki, reumatyzm w kosciach, Alhaizmera jako przyjaciela , to sie wtedy bedziesz mogl spokojnie wyspac ... hihihihi.
 
 
A pomyślicie kiedyś o jakichś łykendowych wypadach...?

W dzień powszedni -> nawet jakbym wstał o tej... brrr.... 4.00, to nie miałbym żadnego komfortu psychicznego mając w perspektywie za kilka godzin pracę i ew. zagrożenie spóźnieniem się z uwagi na jakąś ugrząskę, czy inne wtopienia.
  
 
Mariusznia w weekendy wstajemy o 2.30 rano . Przez wzglad na prace wciagu tygodnia pozwalamy sobie sie wyspac do 4.00 . Pawelku, kiedy mozemy pojechac (tak, abys od rana nie musial wisiec na telefonie)? Nam latwiej sie do ciebie dostosowac, a w Beniaminowie zostaly jeszcze dwie gorki do przejechania .
  
 
Czy ktos z Klubowiczow wie, gdzie mozna pojezdzic w terenie w Gorach Swietokrzyskich? Tak, aby nie rozjezdzac rezerwatow, ale zeby bylo troche przyjemnosci ?
  
 
Czy na ten łykend ktos coś offrołdowego planuje w okolicach Wawy?
  
 
. ... => Na off-ie, to sie zawsze cos planuje na weekend. Gorzej jest jak sie nie planuje ...

I pozdrawiam,
Przemek

PS. OK. Moze i jestem okrutny, ale . ...
 
 
Jutro tj. w niedziele wyjazd na Forty Beniaminowo (okolice Zegrza, na prawo od Ryni od ronda).
Wyjazd organizuje Boreg. Spotkanie przedwyjazdowe przy Centrum M1 w Markach w niedziele o godzinie 8-ej. Pozniej po Fortach prawdopodobnie zaudamy sie w okolice Swidra kolo Otwocka na penetracje i blizsze poznanie tego terenu.

I pozdrawiam,
Przemek
 
 
Było SUPER
Zdjęcia będą na stronie o ile Konrad się zgodzi i powie jaka więlkość i ilość będzie odpowiednia


  
 
Cytat:
2003-07-12 18:56:08, Przemek67 pisze:
Jutro tj. w niedziele wyjazd na Forty Beniaminowo (okolice Zegrza, na prawo od Ryni od ronda).



Qrdę... Wszełem na forum na krótko zanim to się ukazało i myślałem, że nic nie ma, a miałem czasssss w niedzielę
Może jakieś SMS-owe powiadamianie warto by uruchomić , czy cośśśśś... Albo planowac toto ciut wcześniej... Ale żałuję i zazdroszczę!

P(i)Es:
Ja jestem tzw. modemowcem i w łykend - jeśli już - łączę się raz na dzień Akurat za wcześnie tym razem...
  
 
Mariusznia, nic straconego . Zawsze jeszcze zdazysz pojechac . Wrzuc nam na priva namiary do siebie to bedziemy cie informowac, bo decyzje kiedy i gdzie zapadaja z roznych wzgledow bardzo szybko.
  
 
W przyszly weekend, tzn. w sobote albo w niedziele, planujemy pojezdzic ponownie w okolicach Swidra po roznych czerwonych szlakach. Zaczynajac od strony Wisly wzdluz rzeki (na wysokosci Walu Miedzeszynskiego) i dalej. Szczegoly to i tak z mapa w reku. Jak bedzie naprawde, to okaze sie w czwartek. Pawel moze miec lub nie miec zajety caly weekend; z Borgiem, co do weekendu, to tez jeszcze do ustalenia telefonicznie lub mail-owo; ja prawdopodobnie bede mogl jechac. Czyli najlepiej kontaktowac sie mail-owo lub telefonicznie.
No chyba, ze bedzie haslo "Swietokrzyskie"?, to dzwonimy do Damiana, czy dojedzie do Kielc, i: lakierki w kat; "krawacinę" zwierzakowi domowemu do zabawy, zone ze soba zabieramy albo wysadzamy na pierwszym napotkanym przystanku autobusowym, podajac powod niezmiernie wazny ... i jedziemy.

Oraz trzeba... =>
. ... byc czujnym (Ż)Niviarzem !!!

. ... bywac na Czwartkowych spotkaniach !!!

I pozdrawiam,
Przemek