Zestaw car audio, pomozecie? ;)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czesc!

Prosze o pomoc.
Chce zlozyc wzglednie przyzwoicie grajacy zestaw do wszelkiego rodzaju muzy do max 2000tys (nowy sprzet). Samochod. Fiat Punto 2 5d.
Radio (do800zl), wzmacniacz, glosniki, kable, wygłuszenie, może jakis nieduzy sub, ewentualnie jeszcze cos co mozliwe, ze pominalem.

Jednostka sterująca.
Zastanawiam sie nad SONY CDX-GT710.(700zl)
(fajny wygląd i wyswietlacz, elektrycznie opuszczny panel, no i coś na czym mi bardzo zalezy, niebieskie podświetlanie przycisków, oraz przednie wyjście AUX. Tylko nie wiem jak to gra...) ewentualnie coś innego jak np. SONY GT700D, ALPINE CDE-9881R, ALPINE CDE-9873RB, CLARION DXZ-368RMP, JVC KD-G731.... itp.


Głosniki przód.
PowerBass ES-5C

Głosniki tył... itd. ?

Co do reszty nie mam pojecia. Co proponujecie?
  
 
radyjko alpine
jako ze zestaw ma byc dosyc uniwersalny to proponowałbym cos sprawdzonego przez wielu a mianowicie:
u-PB Pack
Ew odpuścić sobie subwoofer, kupić tańsze radyjko a resztę wpakować w dobry system przedni i porządny wzmacniacz i to już da prawdziwa przyjemność ze słuchania
oczywiście pomijam koszty wygłuszenia i okablowania
  
 
Witam!!

Ha, teraz moze mi pomozecie?

Bede chcial kupic zestaw odseparowany 165 mm. Pytanie jaki ... ?

Auto honda CRX VTEC 90 rok.
W przyszlosci do tego bedzie wzmacniacz zapewne 4 kanalowy ktory to zasili i woofer w bagazniku. Wszystko bedzie gralo albo pod alpine'em albo pod pionnerem.
Cena: nie chcialbym wydac wiecej niz 400 zl, bardziej sklanialbym sie do 350 zl. Muzyki slucham raczej czarnej czasami cos elektrocznicznego. Odpadaja Hertze ze wzgledu na ich piskliwe soprany. Narazie zastanawialem sie nad sinuslive SL160 ale nie maja pelnej zwrotnicy ...
Licze pomoc i linki dla starego bywalca forum.