Lasery w JVC i Blaupunktach do 450 zł.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!
Rozglądam sie za radiem CD z mp3 do samochodu do max 450 zł.
Zależy mi na jakości dzwięku, intuicyjnej obsłudze i wyglądzie.
Subiektywnie najbardziej spodobały mi sie własnie JVC (modele 3xx,4xx,6xx (ze względu na szybkość procesora, obsługę i bardzo dobrą jakość dzwięku), oraz Blaupunkty (kilka modeli) ze względu na przejrzyste wyświetlacze i obsługę, oraz podtrzymanie pamięci (radio będe na 100% zabierał do domu na noc).
Moje pytanie: jak z trwałością laserów w blaupunkcie i jvc?
Która marka dłużej pociągnie?? Czy lepiej dopłacić i kupić markowe radio z USB (na wypadek gdyby laser padł np. po dwóch latach)? czy lepiej dać sobie spokój z USB??


  
 
Co to jest szybkość procesora? Chodzi Ci o próbkowanie?

Mam swoje KD-SX998R ze 3 lata, więc po dwóch latach nie padnie laser USB to całkiem przyszłościowa sprawa, podpinanie pendrive'a wygodne jest, ale chyba nie kupisz w tym budżecie markowego radia z USB?
Pozdrawiam!
  
 
Chodzi mi o czas, z jakim radio reaguje na polecenia. Tuner jest szybki, gdy szukasz stacji, radio łapie kolejne stacje natychmiast, a nie po 1-2 sekundach w innych markach, tak samo, gdy przeskakujesz kolejne MP3-ki wszystko dzieje się błyskawicznie ( nie ma chwilowych przestojów itd...)
Różnica jest na tyle duża, że zwróciłem na to uwagę, już modele KD- G331/332 są takie szybkie. Żadna inna marka sie nie umywa.

Jeśli chodzi o markowe radio USB to myślałem własnie o JVC KD-G631/632 - radio z portem USB, pilotem, gwarancją polską 2 lata, paragon, odbiór osobisty, cena na All.... - 429 zł
  
 
szczerze blaupunkty odradzam o ile są nowe to wsio jest git o tyle po paru latach zaczynają sie problemy z regulacja głośności i odczytem płyt