Szukam 9 chetnych na licencje WT

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak w temacie moj pilot chce zrobic sobie licencje WT jest do tego potrzebne 9 osob aby zorganizowali taki kurs. Wiec pytam sie kto by był chetny i pewny ze chce sobie takie cos zrobic to porosze o kontakt .Będzie juz 10 osob mozna dzwonic o zorganizowanie takiego kursu.
  
 
Soga obawiam sie ze bedziesz mial ciezko, poniewaz niedawno odbyl sie kurs na licencje, a z tego co wiem i tam byla bida zeby zebrac ludzi.

pozdro
  
 
znalazlem Ci jednego zainteresowanego, ale niech on sam sie wypowie
  
 
Masz mnie na myśli, a ja znalazłem jeszcze jednego wstępnie zainteresowanego - Dave'a. Podobno gadał o tym z Soga.
  
 
Panowie tor kielce został zamkniety wiec nici z licencja niec niebedzie tam juz organizowane szkoda
  
 
Cytat:
2007-06-28 22:15:51, SoGa_Rally pisze:
Panowie tor kielce został zamkniety wiec nici z licencja niec niebedzie tam juz organizowane szkoda



Zamykaja bo remont części lesnej bedzie robiony. Kursy beda dalej bo poza karting na kursie sie nie wyjezdza. Jezdzi sie tylko po owalu. A normalnie i tak jest tam gielda w niedziele. Imprezy typu superoes napewno beda dalej organizowane.
  
 
Cytat:
2007-06-29 16:49:14, 5Turbo pisze:
Zamykaja bo remont części lesnej bedzie robiony. Kursy beda dalej bo poza karting na kursie sie nie wyjezdza. Jezdzi sie tylko po owalu. A normalnie i tak jest tam gielda w niedziele. Imprezy typu superoes napewno beda dalej organizowane.



To ja w poniedzialek zadzwonie do kielc isie dowiem i dam wam panowie znac.
  
 
Cytat:
2007-07-01 00:45:57, SoGa_Rally pisze:
To ja w poniedzialek zadzwonie do kielc isie dowiem i dam wam panowie znac.



22-23.07 jest kurs na kielcach Link do programu