Potrzebuje porady w sprawie sprzegla

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam. Chcialbym sie Was o cos zapytac. Otoz pare chyba 3 tygodnie temu wymienilem kpl. sprzegla (LUK'a) W dniu wymiany juz cos mnie zdziwilo. Tzn gdy wycisne sprzeglo i troche go pogazuje w miejscu (nie mowie o paleniu gumy -poprostu powkrecam silnik na obroty) w samochodzie czuc nieprzyjemny zapach. Na poczatku myslalem ze to normalne po wymianie ze sie cos dociera i teraz faktycznie zapach jest mniej intensywny ale dalej jest. Przed wymiana tego nie bylo. Czy to normalne i ustanie czy cos jest nie tak ? Na wszystko czyli sprzeglo i montaz mam gwarancje wiec sie nie przejumuje, tylko chodzi mi o to w wyniku czego taki zapach powstaje? Podpowiecie ?

sprecyzuje nieco zapach ale prosze bez glupich textow... Zapach przypomina zapach skarpetek po calym dniu grania w pilke

[ wiadomość edytowana przez: kormoran dnia 2007-06-03 00:05:41 ]
  
 
up...
  
 
Tak jest to normalne zjawisko po wymianie srzęgła. Ostatnio Wilku mi tłumaczył, ale sam już nie wiem czy to sprzęgło spala swoja jakaś tam wierzchnią warstwę czy co?

W każdym razie nie masz się co przejmować, z czasem skarpetki pójdą precz
  
 
ok wiec spox.. To jeszcze jedno pytranie ... Zaraz po wymianie pedal sprzegla chodzil tak leciutko (mniej sie noga meczyla) teraz po tych 3 tygodniach jest nieco twardszy ale bierze jak powinno czyli nisko... To tez normalne?? Sorry ze pytam o takie blachostki ale pierwszy raz zmienialem sprzeglo ...
  
 
Tutaj już nie umiem pomoć, może ktoś inny się wypowie...
  
 
mi z czasem tez stwardnialo i ciezej chodzi... ale moje poszlo tez w gore nie wiem czemu ;/ no ale smrodu to ja nie mialem
  
 
ok dzieki koledzy za podpowiedzi. I tak musze zajechac do tego warsztatu bo mi cos popiskuje w okolicy dolotu powietrza czyli tam gdzie konczy sie linka sprzegla jak naciskam pedal sprzegla. Wczesniej tego nie bylo wiec pewnie czegos nie przesmarowali. Ja popisikalem wd40 ale nie pomoglo pozdrawiam