ANWA 17.06.2007

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zostało nieco ponad tydzień do imprezy a cosik mało zgłoszeń wpłyneło... czyżby jakaś plaga i nikt się nie wybierał ? :-/
  
 
zapisy ruszyły niedawno, myślę że na pewno tradycyjnie będzie komplet
podobno bardzo ciekawie zapowiada się nowa próba na Łowińskiego
  
 
Jest nowy trend jeżeli chodzi o zapisy i publikacje listy startowej. Nazwiska na stronie pojawiaja sie gdy wpłynie wpisowe. Wiec chetni napewno sa tylko jeszcze nie ujawnieni.




[ wiadomość edytowana przez: Marek_Rz dnia 2007-06-08 22:43:41 ]
  
 
No i Marek okazał się jasnowidzem, lista dynamicznie sie rozwineła A już się bałem, że zdobęde swoje pierwsze podium :-p A tak wogóle to orientuje się ktoś czego można się spodziewać po tym nowym odcinku... Blauplast ?
  
 
Baustal a nie Bauplast kolego...

Baustal jest OK!! jeżeli tylko organizatorzy ustawią trasę z głową to będzie super asfaltowa z odrobiną lużnych kamyczków trasa. Jest tam trochę nierówności ale zarazem jest na tyle miejsca że można ustawić trasę tak aby je ominąć. Jest tam dużo miejsca i może być szybko, lecz wydaje mi się że bedzie ciasno zewzględu że to tylko kjs.


[ wiadomość edytowana przez: Marek_Rz dnia 2007-06-12 21:39:26 ]
  
 
Czeski błąd.... ale myśle że mi wybaczycie No to super się trasa zapowiada. Ja niestety wciąż tym samym autem ale wycisne z siebie 7 poty bo tym razem jade dla sponsora
  
 
No i po imprezie. Niesamowita ilość przygód poczynając od dwukrotnego zwiedzania zieleni... W tym miejscu przeprosiny do Pawła Brzykcego i Michała Czerneckiego za chwile grozy które przeżyli jak na nich leciałem urwana listwa, kot który za punkt honoru wybrał sobie sprint przed jadącym autem przez 100 metrów, poza tym coś chrupie w układzie napędowym no i kapeć na ostatnim eurostarze. Mimo to wreszcie moje autko wyglądało reprezentatywnie i podróżowało całkiem żwawo. Poza tym już wiem dlaczego na opony mówią czarne złoto jakby ktoś miał jakieś fotki lub filmik z udziałem srebrnej 206-tki w barwach KRAK-TRANS to prosze o kontakt
  
 
Moje fotki znalezc mozna na http://michalwrc.cba.pl/
  
 
Pod tym adresem można oglądać moje zdjęcia z Kjs Anwa
  
 
mógłby mi ktoś podesłać zeskanowaną mapkę z próby ma maxi ?